Jump to content

Domaci dota portal!


Mare

Dota Portal  

77 members have voted

  1. 1. Da li bi redovno posecivali ovaj portal, forum i vesti?

    • Da, redovno.
      43
    • Da, s'vremena na vreme.
      25
    • Ne, medjutim dopada mi se ideja.
      4
    • Ne i ne dopada mi se ideja.
      5
  2. 2. Da li bi ucestvovali na ladder-u/VIP-u?

    • Da, svaki put kad imam slobodnog vremena.
      55
    • Da, ali kad u drugim ligama ne bi bilo igara.
      13
    • Ne, ne bi.
      9
  3. 3. Da li bi ucestvovali u dota divizijama sa vasim timovima? (5v5)

    • Da, definitivno.
      53
    • Da, ukoliko bi bilo nagrada.
      12
    • Ne, ne bih.
      12


Recommended Posts

sta mislis da je ovo

http://www.garena.com/forum/viewthread.php...;extra=page%3D1

np ja sve odma prosledim na serbian forum sto je bitno :D

samo jedno pitanje ali ocekujem iskren odgovor cat ocete vi prestati da girate di/idec/dce i igrati ovde ili? ce vam main community i dalje biti navedeno?

Edited by -eXeCUt0r-
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 113
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Drago mi je da se vecini dopala ideja.Zeleo bih da postavim par pitanja u vezi ovoga,nadam se da nisam krenuo u ''detalje'' prerano :).Naime,kako bi funkcionisao taj VIP?Da bih igrao u VIP sekciji potrebno je da budes vuouchovan za to,ili bi to bilo invite only,ili mozda na osnovu broja partija koje si odigrao?Ukoliko bi se igrale Dota divizije,da li je potrebno da ceo tim bude sacinjen od srpskih igraca,ili se mora imati odredjeni broj igraca koji su iz Srbije?

Link to comment
Share on other sites

Drago mi je da se vecini dopala ideja.Zeleo bih da postavim par pitanja u vezi ovoga,nadam se da nisam krenuo u ''detalje'' prerano :).Naime,kako bi funkcionisao taj VIP?Da bih igrao u VIP sekciji potrebno je da budes vuouchovan za to,ili bi to bilo invite only,ili mozda na osnovu broja partija koje si odigrao?Ukoliko bi se igrale Dota divizije,da li je potrebno da ceo tim bude sacinjen od srpskih igraca,ili se mora imati odredjeni broj igraca koji su iz Srbije?

pa dovoljno je da bude 1 ocigledno koji ce moci da prica i razume srpski:D a za vip ima vremena :D

Link to comment
Share on other sites

sta mislis da je ovo

http://www.garena.com/forum/viewthread.php...;extra=page%3D1

np ja sve odma prosledim na serbian forum sto je bitno :D

samo jedno pitanje ali ocekujem iskren odgovor cat ocete vi prestati da girate di/idec/dce i igrati ovde ili? ce vam main community i dalje biti navedeno?

Ja cu igrati, ostali ne mogu da garantujem, ali igracu i idec i di, dce nisam upalio vec 2 meseca...

Kao sto rekoh moze da se prijavi za diviziju, ladder, vip etc, ko god hoce, samo dok razume i razgovara srpski (hrvatski makedonski etc), tj. dok razume sadrzaj sajta. Verovatno ce biti i engleska verzija sajta.

VIP ce biti isti kao na dota fr-u, signujete se, kad vas bude 10 partija krece, sajt random izbaci ikonice heroja (kao RD) + imate pravo 4 ukupno heroja da banujete iz poola, promoteovacemo poznatije igrace, i kasnije po skoru ostale. Isto tako i za ladder, u pocetku ce poznatiji igraci koji se prijavljuju na ladder biti vouchovani, a vremenom bolje rankirani ce biti vouchovani takodje.. Ili na preporuku VIP igraca neki ce verovatno i ranije dobiti.

http://www.dota.fr/ligue/?f=laddervip_game&id=2712 <- evo vam primera radi.

Edited by SilentCat

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Argh dota league (ili dota.fr) me je odushevio svojom transformacijom, s'obzirom da je na pochetku samo lichio na kopiju dota-league.com, medjutim su pokazali da vremenom mogu da je prevezidju.

Stvarno, svaka chast za biranje heroja na sajtu i one statistike.

(uopshte, ceo sajt ima samo ono shto mu treba i lak je za koriscenje)

pa mi bi igrali neku ligu kao dota-league i bili bi redovno tamo posto dota-league ne mozemo napravili 2 acc iz igrone ip ban multi-accounting sranja a hteli smo da igramo

Mozesh na DL da igrash iz igraone, samo morate malo vishe da se potrudite.

(tj. da date do znanja adminima da ceo tim igra iz igraone)

Ne znam kako cu ja moci da posjecujem dota.rs forum kad mi onaj lik KickMeLeaver prijeti nesto posto je on tamo neki admin ili moderator

Milion liga na svetu je propalo zato shto su se admini/modovi kurchili, nadam se da nece i ova tako.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

@ Sajt dota.rs,

Video sam dota.rs danas i stvarno bi mogli malo da porade na izgledu.

Mislim, prvo shto sam pomislio je da je to neki WOW sajt sa sve onim WOW bannerom gore.

Edited by Dotar
Link to comment
Share on other sites

Podržavam ovaj projekat potpuno!

Rado bih učestvovao u ovakvoj ligi. :)

Zanima me samo da li mogu free agenti kao ja da učestvuju u ligi. :D Tj. da nađu klan ili tako nekako da stvore ekipu? :)

P.S. Nisam čitao ceo topic. Ako je neko odgovorio to već neka samo quotuje.

P.P.S. Imam iskustva moda već, ali ja bih pre da učestvujem ako mogu. :)

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...