Jump to content

Fatty se ponovo igra...


fatboy

Recommended Posts

Predpostavljam da je vecina vas odavno preshla i ovu slasticu iz Valveove kuhinje

pa me interesuju vasi utisci... Ja ga upravo sada prelazim i zaista kada

uporedim sa ostalim FPS-ovima ovaj HL mi je nekako najbolje IZBALANSIRAN

po pitanju gameplay-a...

Eo i jedan screenshot sam opravio

HL2-ep2.jpg

Steta sto su tako kratke ove epizode jbg al dobro, cekamo Black Mesu......

Edited by fatboy

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 546
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mene mrzelo da se cimam sa crackovanim sranjima pa sam uninstal hl2 kad sam ga preshao. Nisam ni probao ostale epizode, mada moram priznati da uzivam igrajuci L4D, shto je jelte u hl2 engine-u koliko sam skontao :).

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Ma Crnjo je nabacio novu mašinu pa će sad da nas smara sa svime onime što je propuštao predhodnih godina :))))

Ako, ako, čekaj tek da vidiš Krajzis [:D]

Nego, dobar je ep2, naročito ono krljanje na kraju u onim pilanama.

Edited by Pipboy

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

kao sto rekoh verujem da ste svi vec presli ovo, samo sam hteo da cujem vase misljenje o samoj IGRI tj epizodi...

@ Crysis: ovo govno je neoptimizovano i puno bagova, moram pod hitno neke patcheve da iskopam...

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

HL2 sa epizodama je very nice, chak su mi epizode i bolje od osnovne igre. Crysis je, sa druge strane, maestralno odradjen i grafika je josh uvek lightyears ahead u odnosu na skoro sve igre koje su sada aktuelne (mozda mu se malo priblizio Assassins Creed, ali samo malo). A kad krenesh da igrash sa Sajkom u Warheadu zaista je uber!

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

nista lepshe nema za sada od krajze u dx10

Mislis, "nista lepshe nema za sada od grafike iz krajze" ? Igra je neuspeli pokusaj, osim sto su uradili nov enginei i to neoptimizovan.

hl2 episode II, kao i njeni prethodnici, na nivou odradjena. Davno sam prelazio sve delove po 2 i vise puta, prica+atmosfera+grafika > grafika iz crysisa

If we are marked to die, we are enough to do our country loss; and if to live, the fewer men, the greater share of honor

Link to comment
Share on other sites

Grafika u Krizi je daleko ispred HL2, gameplay nije tako dobar kao HL2, kao ni pricha (mada je u HL2 pricha jako konfuzna). A da nije optimizovana igra, sa tim se ne bih slozio - pogledaj samo kako su uradili likove, ono je skoro pa real time FF Spirits Within. Neoptimizovana igra je GTA4...

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Konacno i Q4 je dosao na red..... kao veliki poshtivalac imena i dela ID Software-a moram da kazem

da nisam bas zadovoljan, igra osim sto je jezivo linearna i shablonski koncipirana nema ni onaj shmek Q2-ke

a kamoli slavnog keca vec je sve nekako plastichno i shta ja znam vec... Presao sam je na silu.

GROAR:

quake4.jpg

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Konacno i Q4 je dosao na red..... kao veliki poshtivalac imena i dela ID Software-a moram da kazem

da nisam bas zadovoljan, igra osim sto je jezivo linearna i shablonski koncipirana nema ni onaj shmek Q2-ke

a kamoli slavnog keca vec je sve nekako plastichno i shta ja znam vec... Presao sam je na silu.

GROAR:

quake4.jpg

kad si ti poslednji put igrao nesto brate? [roflmao] a i nas'o si sta ces, bljuv. chekiraj call of duty, bioshock, sokoban [:D]

Edited by Kung Lao

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

brate nisam pikao nista 4 dine pa sada gledam sta sam sve propustio... Bioshock koji preporucujes je SOLIDAN, igrao sam ga nekih 2-3 sata,

ali ne verujem da cu ga prelaziti... Call Of Duty 5 je odlican WW2 naslov, akcija je mega bash i prilicno je realno u smislu da je dovoljno 2 metka

da zavrsis karijeru plus je atmosfera megavrh a grafika skoro savrsena. Zao mi je sto onaj Crysis nema takav gameplay uz onu cuttin edge grafiku

bio bi best wargame like ever...

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Argh, bijedni pesantu, cepaj cod4 ondak, ima da otkineš (još kad probaš multiplejer, nema bolje droge).

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Probaj pa onda kenjaj (prvo singleplayer da se napališ, pa onda pravo rokanje). Ja igram mp već više od godinu dana i ne pušta me.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...