Jump to content

slike igrachkica forumasha!


Lex

Recommended Posts

al ovo isti taj tvoj bloodborne? ili ovo nesto drugo ? 

 

ovo radi custom covek  :) na  cenu koju si okacio dodati jos jednu 0 :)

bloodbourne.jpg

  • Upvote (+1) 2

sigpic7722.gif

Link to comment
Share on other sites

Иста игра је у питању. Прва фигура је лик кога водиш, а на другој слици је, десно, један од босова, нисам сигуран за лево.
Лепо, али скупо.

  • Upvote (+1) 1
...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Evo sklopih sve delove, ruke mi se i dalje tresu :)) , ovo je veoma retka figura i jako se tesko nalazi(pri tom joj je i cena prava sitnica :) vredi kao pola moje kolekcije:) ) jer je uradjena u manje od 50primeraka na svetu , slike govore vise od reci. 

 

IMG_2330.JPG

IMG_2331.JPG

IMG_2379.JPG

Edited by Frubi
  • Upvote (+1) 1

sigpic7722.gif

Link to comment
Share on other sites

ako je u pitanju figura iz filma, prvi kriterijum mi je koliko volim taj film i karaktera iz tog filma, drugi kriterijum je kako je figura uradjena(realisticnost/movie accurate),najmanje mi je bitno koliko je retka/vredna figura . Postoji i jos jedan faktor, ukoliko je figura bolesno uradjena ne mora ni da mi se svidi film/karakter , uzeo bih je u svakom slucaju(willy wonka,p.w herman itd). :)

na zalost po mene , figure/karakteri koje volim nemaju masovna/komercijalna izdanja ( kao sto je slucaj sa predatorom / terminatorom/iron manovima itd. koji je Hot Toys izdavao u milionskim primercima sirom sveta prim.radi) , vec su to radili ljudi za veoma uzak krug fanova , zato su te figure retke i ujedno jako vredne .

Mad Max, R.J Macready, Alex Clockwork orange, David Lost Boy, Teen Wolf, Bill The Butcher , Jack Tarrance , Kurgan/Ramirez/Connor Macleod , Hannibal Lecter, William Wallace, The Dude, Tyler Durden,Freddy... su samo neke od figura koje bih voleo da imam. One su radjene u veoma malim kolicinama(customizeri iz 1/6 sveta su ih pravili) i zato se smatraju gralovima medju 1/6 kolekcionarima, zbog tih limitiranih serija su jako retke/vredne(primera radi covek koji mi pravi kurgana i ramireza je uradio 5 kurgana na svetu i 3 ramireza ) .

Zato sam rekao da samo ova figura Bill-a vredi vise nego pola moje sadasnje kolekcije(u smislu koliko ih malo ima i koliko je tesko doci do iste,nevezano koliko kosta, dzabe pare kada nemas od koga da je kupis). 

Sve ove custom figure su work of art i smatraju se nekom vrstom umetnosti ,a ljudi koji ih prave su malo je reci umetnici, ja bi ih nazvao freakovi/bolesnici u pozitivnom smislu naravno :). 

Do sledeceg javljanja , ja se nadam uskoro(cim mi se carina smiluje da mi prosledi paket) , sa jos jednom ekskluzivom :))) . 

 

 

Edited by Frubi
  • Upvote (+1) 1

sigpic7722.gif

Link to comment
Share on other sites

Kad smo kod Mad Maxa, jel ima negde da se kupi Interceptor u 1/18 skali (nebitno iz kog filma) i koliko bi to koštalo?

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Koliko kosta jedna 'prosecna' figura od tih koje imas, a koliko kosta ovaj Bill the Butcher, recimo?

to je pitanje koje najvise mrzim, samim tim necu ni da odgovoram :). ako vas zanima imate na netu sve pa googlajte :)

pipboy:

kole ti je poslao link :) 

elem kad smo vec kod mad max-a , work in progress :) 

:))

wez 123.jpg

Edited by Frubi

sigpic7722.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...