Jump to content

slike igrachkica forumasha!


Lex

Recommended Posts

17 minutes ago, Zwerko said:

Dobar pokušaj trola ali si se zajebao za robota 🙂 Starscream i njegovi ortaci Thundercracker i Skywarp (originalna seekers ekipa) su oduvek bili F-15 to se nije menjalo od početka serije, osim prve epizode kad su neki svemirski brodovi pre nego što dođu na Zemlju. Ti misliš na Blitzwing koji ima dva moda transformacije i jedan je Mig-25 a drugi je japanski Type-74:

File:Blitzwingg1toy.jpg

Njega nisam kupio ponovo (svi moji transformersi od kad sam bio klinac su poklonjeni dalje), ali ne bih se kladio da neće biti kasnije, sad mi stigao Devastator sa Aliexpresa (preskup je original) pa čekam klincu rođendan da otpakujemo pa ću postaviti slike. 

da, bas ovaj, kupio sam ga u Beogradjanci na drugom spratu. imao je lose opruge za izbacivanje raketa pa sam ja ubacivao od hemijskih olovaka koje su ih ispaljivale kao nenormalne.

  • Like +1 1

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Elem, stigao je i taj dan te smo otpakovali Devastatora, u pitanju je kineska kopija NBK G1 Transformers Devastator, na Aliexpressu je oko 50 evra, original iz ovih novijih serija ide 200-300 eur opušteno po Amazonu i Ebay, a original iz 80ih u dobrom stanju ne smem ni da komentarišem cene, pri čemu su originali uglavnom manji od ovoga. 

Ko nije upoznat sa tematikom detaljnije zli Transformersi Decepticoni imaju ekipu građevinskih mašina - Constructicons koji se normalno transformišu između vozila i robota, ali onda svih šest mogu da se iskombinuju da naprave velikog robota Devastatora koji je jedan od najjačih transformersa. I sad ova igračka kad se sklopi je preko 40cm u visinu, dok su pojedinačni roboti otprilike 17-18, slično kao Starscream iz prethoddnih postova. Sad malo je nezgodno što nisam tu uspeo lepo da slikam jer petogodišnjak trči okolo i stalno je u fazonu "are we there yet?" ali ćete shvatiti poentu. Generalno je kvalitet ovog kineskog sasvim ok, ali kao i inače imaju problematiku loših uputstava, sva sreća tu je Youtube, ali opet i to nekad može da bude konfuzno. 

PwYKTZN.jpg

Ovo je ekipa, polu su transformisani, upao i Starscream kao padobranac čisto radi veličine. 

Hb98boG.jpg

Ovo su svi u robot modu. 

JbGL28c.jpg

a ovo je konačni rezultat

jw3d9o8.jpg

i Starscream od 17-18cm kao referenca visine 🙂 

  • Like +1 1

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Zwerko said:

Ko nije upoznat sa tematikom detaljnije zli Transformersi Decepticoni imaju ekipu građevinskih mašina - Constructicons koji se normalno transformišu između vozila i robota, ali onda svih šest mogu da se iskombinuju da naprave velikog robota Devastatora

pa ja sam imao ove constructicone! doduše mislim da nisam imao sve pošto nisam mogao da sastavim ovog velikog nikad, nešto mi je nedostajalo, ali se sećam kao juče da je bilo jer su ovako zeleni 🙂

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Zwerko said:

Elem, stigao je i taj dan te smo otpakovali Devastatora, u pitanju je kineska kopija NBK G1 Transformers Devastator, na Aliexpressu je oko 50 evra, original iz ovih novijih serija ide 200-300 eur opušteno po Amazonu i Ebay, a original iz 80ih u dobrom stanju ne smem ni da komentarišem cene, pri čemu su originali uglavnom manji od ovoga. 

Ko nije upoznat sa tematikom detaljnije zli Transformersi Decepticoni imaju ekipu građevinskih mašina - Constructicons koji se normalno transformišu između vozila i robota, ali onda svih šest mogu da se iskombinuju da naprave velikog robota Devastatora koji je jedan od najjačih transformersa. I sad ova igračka kad se sklopi je preko 40cm u visinu, dok su pojedinačni roboti otprilike 17-18, slično kao Starscream iz prethoddnih postova. Sad malo je nezgodno što nisam tu uspeo lepo da slikam jer petogodišnjak trči okolo i stalno je u fazonu "are we there yet?" ali ćete shvatiti poentu. Generalno je kvalitet ovog kineskog sasvim ok, ali kao i inače imaju problematiku loših uputstava, sva sreća tu je Youtube, ali opet i to nekad može da bude konfuzno. 

ADCreHe4RMbissJgnm861LaHe5LDB3ohLocmlEPl

Ovo je ekipa, polu su transformisani, upao i Starscream kao padobranac čisto radi veličine. 

ADCreHdSuF486e5PSlZxuGfgS2O7BXE685lqMHO2

Ovo su svi u robot modu. 

ADCreHcX1Qu9Oervo0a-Eiki3yzIyAvHCCOR_muC

a ovo je konačni rezultat

ADCreHdPaZlmPYvQFbO5ivOiLIbymfucHtVMZmux

i Starscream od 17-18cm kao referenca visine 🙂 

Fotke ti ne rade, verko 🙂 

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...