Jump to content

Dota turnir igraonica Net+


Mare

Recommended Posts

  • Replies 123
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mislim da bi bilo najbolje da se ovo odradi krajem aprila posle ispitnog roka, sobzirom da ce biti ok nagrade skroz, i da igraonica ne trazi nista za uzvrat, moze da bude 20+ ekipa sigurno. Ono sto mene zanima je koliko je racunara u net plusu u opticaju, i ako treba neka pomoc oko organizacije pm na mircu.

kGR: nemam pare

DU[OVER&astronOUT]: btw

DU[OVER&astronOUT]: sanjao sam urosha

Link to comment
Share on other sites

I ja bi te molio ako moze da se pomeri turnir za drugi datum!! Ni mi necemo moci doci zato sto ce nam faliti jedan! Necemo moci da se skupimo. A razlog je sto ima tekmu,28. na Adi protiv Vukova. Tako da bi molio da se turnir pomeri za drugi datum. Tako cemo se uklopiti,a i odgovara momcima zbog kolokvijuma i ispita koje imaju...

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all, and in the darkness bind them...!!

Link to comment
Share on other sites

BiGFiLL je.

Aj ne lozite se.Ostaje ovaj turnir.Posto sam pricao i sa vlasnikom 3D-a (Zekijem) on kaze da kad se opet otvori 3D da ce se opet organizovati tur.Tako da imamo sad jedan i opet krajem aprila drugi.

REALNO

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

realno ovako na blef tur je za nedelju dana, ne mozes da ocekujes vise od 8 ekipa, ako i toliko. Evo ti za pocetak gordan sigurno nece moci da igra, a kamoli ljudi koji nisu iz bg-a ;)

Edited by MareBg

kGR: nemam pare

DU[OVER&astronOUT]: btw

DU[OVER&astronOUT]: sanjao sam urosha

Link to comment
Share on other sites

E sto se tice ekipe BraveHeart, verovatno dolazi. Tekma je najverovatnije u nedelju 29.03. ,tako da cemo verovatno svi biti slobodni u subotu 28. Potvrdicu jos dolazak, samo da proverim sa ostatkom. I da, jel mozete samo reci gde se nalazi igraonica i kako da dodjemo od zeleznicke...

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all, and in the darkness bind them...!!

Link to comment
Share on other sites

situacija --> zajebana :( voleo bih da dodjem, ali tesko bas bas... u pm treba tomi da vratim onih 2k sto sam mu duzan.. LELEE situacija nikad gora finansijski, ali to jeste sad najmanji problem... Ajde tamo za april negde. Moglo prva druga treca nedelja aprila, taman da bude vremena i za onaj sledeci turnir..

Ovako ce nislije verovatno otkazati. :(

[441568395.png

Link to comment
Share on other sites

Pa realno ako je smo zbog nislija to onda i nije neki problem,napravice se novi topic,da ekipe potrvde i verovatno uplate nekih 2 dana pred tur,il ce biti pare na ruke...To ce se videti sa maretom,pa nek bude i taj onda drugi turnir negde krajem aprlila ili kad vec svim studentima odgovara :).

Link to comment
Share on other sites

E sto se tice ekipe BraveHeart, verovatno dolazi. Tekma je najverovatnije u nedelju 29.03. ,tako da cemo verovatno svi biti slobodni u subotu 28. Potvrdicu jos dolazak, samo da proverim sa ostatkom. I da, jel mozete samo reci gde se nalazi igraonica i kako da dodjemo od zeleznicke...

mapa-nova_1.jpg

Od zeleznichke uzmesh bus 601 u pravcu Novog Beograda,i izadjesh na stanici kod Novog Merkatora..Odatle se samo spusti Bul. Zorana Djindjica (AVNOJA!) i sve ostalo imash na ovoj slici..

"This is your life and it's ending one minute at a time."

Link to comment
Share on other sites

Pa realno ako je smo zbog nislija to onda i nije neki problem,napravice se novi topic,da ekipe potrvde i verovatno uplate nekih 2 dana pred tur,il ce biti pare na ruke...To ce se videti sa maretom,pa nek bude i taj onda drugi turnir negde krajem aprlila ili kad vec svim studentima odgovara :).

Vidi se da sa pravom nosis svoj nadimak "tard".

Nisu samo nislije u pitanju vec i jos nekih ljudi koji imaju IRL obaveze (mare gordan itd)

Sa druge strane, najava je bila onako ipak prenagljena (makar meni) zato sto smo u razgovoru sa BigMaretom stekli utisak da ce tur da se odrzi negde oko pocetka aprila (sto bi odgovaralo velikoj vecini)

Mislim da je u svacijem interesu da dodje sto veci broj ekipa, bice zajebancije itd.. Bas mi je zao ako bude 28-og zato sto stvarno necu moci ni ja tada (nije samo nennad u pitanju)

jbg :(

[441568395.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...