Jump to content

kode5.ekipe


Recommended Posts

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jel sad vreme da krenu offtopic postovi? Mogu ja prvi ???? hmmmm... Hvala

Ja mislim da je oruzje od kantera preciznije u rukama terrora i obrnuto tj da kada pokupis m-ku kao terror onda si mnogo precizniji? Jel tako ?

P.S. IZVINI ADMINE MORAO SAM :) NISAM MOGAO DA SE SUZDRZIM :)

MUHAAHAHAHhaHA

Poz od ekipe FullProof koji nisu nosioci a i boli ih KU**C :)AHHAAHH

I stvarno mislim da je ovaj moj avatar ( ovcica koja skace u krug ) jako dobar, sta vi mislite?

Coment, Rate plz and subscribe :)

Edited by kidE-FP
Link to comment
Share on other sites

GM ? aka DPS aka drugi sa wcg-a ? aka nismo nosioci al dobro i ovako ocemo da osvojimo moram da pobedimo sve ...

a ko je dps ? vecina igra sad u GM-u !! kad si presao da igras za ign po forumu si hteo deo kolaca od dps-a jer vas je tad bilo 3 u ign-u ? ako napravish uspeh kao GM oces ga deliti ili on pripada GM organizaciji bez obzira koja bude sledeca GM ekipa ? ko je kriv sto se ne zovete DPS ?

Edited by kobricaaa

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

a da je pentagram (PGS) napravio ekipu odma posle sto su neo i ostali presli za mym i sad lokalni turnir u poljskoj i mym nije nosioc (zato sto su nova ekipa i mym nije nista nikad uradio kao orga) a pentagram jeste nosioc zato sto su neo i ekipa uradili svasta ... gde je mozak u toj situaciji ?

lA DPS FAMILY

Link to comment
Share on other sites

nema poente da diskutujemo o tome uopste. Rekli su na pocetku da organizatori zadrzavaju prava da biraju nosioce.. To su uradili kako treba. Mozemo sad ovde da sabiramo i delimo do jutra, to nista ne menja. Mis u ruke i vezbaj do kode5 da zaradis mesto u nosiocima za sl turnis :D (ovo kazem svima, ne Dejanu) =)

Some of us see only Black and Blue! Pazza inter

[00:54] <@BGDo|MASINA> 1on1 aim_map server on msg me

Link to comment
Share on other sites

a da je pentagram (PGS) napravio ekipu odma posle sto su neo i ostali presli za mym i sad lokalni turnir u poljskoj i mym nije nosioc (zato sto su nova ekipa i mym nije nista nikad uradio kao orga) a pentagram jeste nosioc zato sto su neo i ekipa uradili svasta ... gde je mozak u toj situaciji ?

ovo nije lokalni turnir ovo je KODE5 , ako se secasa kad je sk-gaming bio najbolji na svetu i izgubio ekipu , uzeli su Titanse da igraju za SK-Gaming a uspesi su ostali !!! a da ti tad nisi igrao cs zaboravio sam :) i presili su svih 5 jel vas ima 5 ?

sto se mene tice kazao sam 1 i opet cu boli me uvo ko je nosach :) i cega je nosach :) neka bude ko hoce,da mogu da namestim sebe bih stavio :)

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

ovo nije lokalni turnir ovo je KODE5 , ako se secasa kad je sk-gaming bio najbolji na svetu i izgubio ekipu , uzeli su Titanse da igraju za SK-Gaming a uspesi su ostali !!! a da ti tad nisi igrao cs zaboravio sam :) i presili su svih 5 jel vas ima 5 ?

sto se mene tice kazao sam 1 i opet cu boli me uvo ko je nosach :) i cega je nosach :) neka bude ko hoce,da mogu da namestim sebe bih stavio :)

dovoljno o raspravi ...

lA DPS FAMILY

Link to comment
Share on other sites

dejoooo voli te tvoj brat :) nemoj se ljutis :) kiss bejbe :) al stvarno je tako !!! jel ima bogdan neka prava sto su bili 4 na wcg-u ? da uzme :) ima i on pravo na deo kolaca :) jbg tako je kako je :) zato je i glupost ono sto je pravio hamla kao neko bodovanje kad se ekipe rasture posle 2 meseca

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...