Jump to content

RURCS Pijac'


sale~

Recommended Posts

Ljudi ako ikako moze da isqlirate prepirke na ovom topicu, jer kvarimo sliku o turniru....

Mislim da nema potrebe da se svadjamo oko stvari koje su bile i koje su se zavrshile. Opustite se i pustite ljude nek se informishu o turu, a mi se gledamo i pucamo u BP! :)

By JA! [:D]

Edited by gms.BezimenI
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@ lipo ti si neki opasan baja ? moram da zamolim pecu da ide samnom na turnir :)

Подгорица – Црногорски правопис ће, уколико влада одлучи да га усвоји, убудуће бити „богатији” за два слова – „сј” и „зј”, односно две графеме које су настале ијекавским јотовањем „с” и „з”.

a mnogo me boli kurac dal ste 2 drzava bas mi je drago zbog toga je vise zirafa ne pase u srbiji a muze se u CG , a to sto si ti tako to shvatio to je 2 stvar ja se ne svadjam ovde sa crnogorcima nego sa tobom valjda ? al jebiga treba 2 grama mozga da se to shvati !!!!

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

HAAHAHAH PSSSSSSSSSSSSSSSSTTTTTTTTTTTTTTT

NIJE LIPO,LIPO JE MUZ MOGA BRATA PSSSSSSSSSSSSSSSSSTTTTTTTTTTTTTTT

BY MASTERHOOD

Mogu reci da si veoma bistar momak...Napusavas sve crnogorsko,a svadjas se odje samnom,pa extra,extra...moracu pocet da koristim ta slova!!! Super bi bilo da ja pocnem da sve srpsko napusavam i onda da kazem SVADJAM SE SAMO S TOBOM hmmmmmm!!! PSSSSSSSSSSTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

OVA PJESMA JE POSVECENA SAMO MOM DRUGU KOBRICI

PSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSTTTTTTTTTTTTTTTT

NO COMMENT

sirotica 18+ ne ulazi

Link to comment
Share on other sites

HAAHAHAH PSSSSSSSSSSSSSSSSTTTTTTTTTTTTTTT

NIJE LIPO,LIPO JE MUZ MOGA BRATA PSSSSSSSSSSSSSSSSSTTTTTTTTTTTTTTT

BY MASTERHOOD

Mogu reci da si veoma bistar momak...Napusavas sve crnogorsko,a svadjas se odje samnom,pa extra,extra...moracu pocet da koristim ta slova!!! Super bi bilo da ja pocnem da sve srpsko napusavam i onda da kazem SVADJAM SE SAMO S TOBOM hmmmmmm!!! PSSSSSSSSSSTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

OVA PJESMA JE POSVECENA SAMO MOM DRUGU KOBRICI

PSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSTTTTTTTTTTTTTTTT

Sta je decko sa tobom? ti si SRBIN samo SRBIN SA TESKOM GOVORNOM MANOM !!!! nemoj da se odvajas od SRBIJE JER SI DEO NJE RAZUMES ? i jebes politiku ako je LIPO MUZ TVOG BRATA ON JE PEDER ? ILI NEEEEEE ?:)

Edited by kobricaaa

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

Nije peder,nego samo dobra zena...O.o :))))))))))))) Nidje nisam pomenuo da se odvajam od srbije :)) Taj referendum kod mene jos nije bio...ja sam u srbiju uvjek dobro doshao...u svaki grad... ne znam moze li se za tebe to reci,posto mi se neki momci javljaju na msn i steam i bas te hvale kao momcinu...ozb sad kad su mi ovo rekli za tebe,nemoj se vise trudit da pises,mislio sam da si ozbiljniji i normalniji... poz hvala

NO COMMENT

sirotica 18+ ne ulazi

Link to comment
Share on other sites

Nije peder,nego samo dobra zena...O.o :))))))))))))) Nidje nisam pomenuo da se odvajam od srbije :)) Taj referendum kod mene jos nije bio...ja sam u srbiju uvjek dobro doshao...u svaki grad... ne znam moze li se za tebe to reci,posto mi se neki momci javljaju na msn i steam i bas te hvale kao momcinu...ozb sad kad su mi ovo rekli za tebe,nemoj se vise trudit da pises,mislio sam da si ozbiljniji i normalniji... poz hvala

mnogo me zanima sta pise neko mozga bez :) pa normalno da si dobro dosao kad su SRBI civilizovan narod

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

necu da trujem :D

domi pico napisi ono :) sto si poslao meni ili cu morati ja :) jer je fora urnebesna :) ajdeeeeee imas fore do 12 :)

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

hteo bih ovom prilikom da kazhem saletu da nije lepo to sto je stavio u signu !

i josh da izjebem mater ovom nasuiu ili kako mu ide nick sto je tako primitivan

nemoj da se ljutish to je cisto moje zapazhanje iz nekih ranijih situacija i ovih sto citam na forumu

tacno me tovji postovi teraju na neko povracanje .

sry but jbg :(

J E B A C E V A S S A L E T E R M I N A T O R !!!

Bez prozivanja na ubuduce.

Hvala, vas mod team.

ok admin.

Edited by GM.Hamla
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...