Jump to content

RURCS Pijac'


sale~

Recommended Posts

Jbg,nema veze,dobio sam samar ali sam izaso i nisam bio picka,i + izaso sam a iza tebe bili neki likovi posmatraju tamo.....

btw Da li pocinje to sta se desava stvarno.....ajmo kGk :D

ahahaha pa jel te dirao neko ? oni su stajali kod kola to su bili decaci iz topole oni ID sta da im kazem e idite nemoj da gledate ? ja sam tebi obecao samar zato sto si bezobrazan od sad pa na dalje i ubudce dok me ne upoznas da mozes da se drkas samnom i ja sa tobom obilazi me

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

eqze ,pa da me udario neko moje god ili stariji 1-2 god,pa da uradim nesto,ali ja sam kulutran imam postovanja nad starijim osobama,to sto se zezam ovako ,nema veze,ali drugi put nece biti postovanja ! ;) :P

Opusteno Maco nauka za ubuduce =D znas me, znam te :D Ne igraj se sa zmijom otrovnicom =DD

Link to comment
Share on other sites

eqze ,pa da me udario neko moje god ili stariji 1-2 god,pa da uradim nesto,ali ja sam kultran imam postovanja nad starijim osobama,to sto se zezam ovako ,nema veze,ali drugi put nece biti postovanja ! ;) :P

jel ti to meni pretis ? posto nisam imao zivaca da ti objasnim juce ovako , nikad u zivotu te nisam pomenuo na forumu niti sam ti bilo sta rekao ali ti se sam nasao mudonja da kad god ja nesto napisem tebi smeta sto ja hejtujem nekog drugog sta si ti zastitnk slabih i ugnjetenih ? znaci dete da nisi alexin brat i da nisi toliko mladi veruj mi da bih te stvarno bio za ono sto si jeo govna ... znaci rekao sam ti obilazi me na 50 m i nece biti problema nikakvih isto tako na forumu nemoj da me quotujes i da pises bilo sta vezano za mene jer se ne pozajemo ... kad se budemo upoznali mozes sebi da priustis tu cast da pominjes moje ime !!!

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

pa jel moze da prodje jedan turnir a da se kobrica ne zakaci sa nekim...nije da mi smeta al ono brate iskuliraj kobrice

covece sto pricas kad ne znas uopste o cemu je rec ? ja nisam ni bio na turniru niti sam ga igrao on se zakacio sam sa sobom pre turnira razumes ? znaci molim te da ne komentarises nesto sto ne znas jer to ok ? ne smeta mi al kenjas tu ko foka a ne znas sta se desilo

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

DObro brate znam kako je i ja sam se tako svadjao samo sto mene ne smeju da samaraju kao ovom bolida ....

@Kobriceeee n1 .....Mislio sam da ga neces nabosti , ali opravdao si ocekivanja L)())

ti si prso! Idi ga drkaj na kobricu ajde i ne smaraj vise!

Link to comment
Share on other sites

jel ti to meni pretis ? posto nisam imao zivaca da ti objasnim juce ovako , nikad u zivotu te nisam pomenuo na forumu niti sam ti bilo sta rekao ali ti se sam nasao mudonja da kad god ja nesto napisem tebi smeta sto ja hejtujem nekog drugog sta si ti zastitnk slabih i ugnjetenih ? znaci dete da nisi alexin brat i da nisi toliko mladi veruj mi da bih te stvarno bio za ono sto si jeo govna ... znaci rekao sam ti obilazi me na 50 m i nece biti problema nikakvih isto tako na forumu nemoj da me quotujes i da pises bilo sta vezano za mene jer se ne pozajemo ... kad se budemo upoznali mozes sebi da priustis tu cast da pominjes moje ime !!!

koju ja chast imam da spominjem ime KOBRICA \o/ ahhahaha :D

A KAKO DA NE !!1

Link to comment
Share on other sites

eqze ,pa da me udario neko moje god ili stariji 1-2 god,pa da uradim nesto,ali ja sam kultran imam postovanja nad starijim osobama,to sto se zezam ovako ,nema veze,ali drugi put nece biti postovanja ! ;) :P

[

Maco iznabadaj ga bre sta se sprda on sa tobom ...Ponizio te pred xaoc ljudi ...

VRATI MU DUPLO !!!!!!! xaxaxa

Edited by ACONATION
Link to comment
Share on other sites

imao sam ortaka MNOGO DOBRO IGRA KANTER, PREKRSTI NOGE I KRSTI LJUDE PO LOBANJI, na turniru ima -1/7 SKOR I MNOGO JE LUD BAJA, KADA VIDIM KAKO DELI GLAVE I PUCAJU MU BOMBE MENI DODJE DA SE UBIJEM, DA SKOCIM SA USCA I TO SVE DA NAPRAVIM PEKINSKU PATKU>>>>>>>>>>> TAKVOG IGRACA NISTE VIDELI, JAKO JE FER I KOREKTAN, SMETA MU KAD SE NEKO BUNI A U PRAVU JE, JOS BI SE I SVADJAO, ZAUSTAVICE TURNIR, JAKO JAK LIK I BITAN FAKTOR U KANTERU I INACE U ZIVOTU........ NEMA SHALE NEMA ZEZANJA ON JE TOnnnnnnnHIIIIIIIIII, ZA NJEGA JE OVAJ TURNIR BIO EPIC FAIL ON NIKAD NIJE IZGUBIO u 1/4 FINALU TAKO VLEIKOG TURNIRA ON JE JAD JADNI NAJJADNIJI>>>>>>>>>>>> NEMA DALJEEEEEEEE ______________ ZASTO STE POBEGLI OD NAS NA STANICI ???????????? KO VAM JE KRIV????????????????? HAHAHAHA

GG WELLPLAYED :D

dosta je bilo

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...