Jump to content

RURCS Pijac'


sale~

Recommended Posts

xkcdwrongoninternet.jpg

Општа тема за ћаскање, размењивање страствених утисака са турнира, пецкања, прозивке, ал без претераног конанисања јер срешћете се кад тад уживо! :tf2:

Corey 

bez dlake na jeziku

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

interesuje me kako si ti zakljucio da vecini odgovara da se odlozi nedelju dana?

Au brate izvini,sad se sjetih da si iz Crne Gore i da vecinu igraca znas licno i kome odgorvara,a kome ne...JOS JEDNOM IZVINI...ali nisam pitao tebe nista,nego organizaciju...kokanidja hvala :) kasade ne moras nista odgovarat na ovo jer znam da ti je zivotna zelja da pises po forumima,da se topic ne bi pretvorio u raspravu...

NO COMMENT

sirotica 18+ ne ulazi

Link to comment
Share on other sites

Au brate izvini,sad se sjetih da si iz Crne Gore i da vecinu igraca znas licno i kome odgorvara,a kome ne...JOS JEDNOM IZVINI...ali nisam pitao tebe nista,nego organizaciju...kokanidja hvala :) kasade ne moras nista odgovarat na ovo jer znam da ti je zivotna zelja da pises po forumima,da se topic ne bi pretvorio u raspravu...

hahahah mali kakav si hahahah to zato sto te cix brani ??? A ???? :D

oli da ti lupim shamav ? :D

bez dlake na jeziku

Link to comment
Share on other sites

mislio sam da si ti igrao za drugu ekipu , sory , onaj hotel u kome su bili innerfire i osali ,a vi se niste javili ni da dolazite da spavate tako da vam nije organizovano nocenje javili su se samo und , sory mislio sam da si igrao za njih jer sad igras

O CHEMU TI TO PRICHAS BRALE?????? ZAR TI NIJE MOJA EKIPA PLATILA ODMAH ZA HOTELSKI SMJESTAJ KADA SMO DOSLI U KRUSEVAC??? I ZAR NAM NIJESI OSTAO DUZAN 7.8 evra KADA SI NAPUSTIO HOTEL... BRATE NEMA RAZLOGA DA NAS PROZIVASH PREKO FORUMA I BLATISH !!! NI JEDNU RIJECH NECU DA CHUJEM VISHE OD TEBE ... SAMO SE MALO PRISJETI??? by cIx und .

NO COMMENT

sirotica 18+ ne ulazi

Link to comment
Share on other sites

O CHEMU TI TO PRICHAS BRALE?????? ZAR TI NIJE MOJA EKIPA PLATILA ODMAH ZA HOTELSKI SMJESTAJ KADA SMO DOSLI U KRUSEVAC??? I ZAR NAM NIJESI OSTAO DUZAN 7.8 evra KADA SI NAPUSTIO HOTEL... BRATE NEMA RAZLOGA DA NAS PROZIVASH PREKO FORUMA I BLATISH !!! NI JEDNU RIJECH NECU DA CHUJEM VISHE OD TEBE ... SAMO SE MALO PRISJETI??? by cIx und .

platili ste 1 dan a drugi kad ste bili pijani i nadrogirani ? jel se secas da sam vas 30 minuta u 4h ujutru molio da platite sobu prisjeti se !!!

CITIRAM " A MOZEMO LI MI SAMI PLATIT " " NE MOZEMO SAKUPIT SAD " ako sam dobro napisao mozda mi fali neko slovo jer ne znam ubacili ste neka nova 3 slova u CRNOGORSKI JEZIK

Edited by kobricaaa

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

Ne shvatam te majku ukopa... sta ti znaci da prozivas crnogorski jezik...mene realno boli kurac,ali kad niko nece da ti kaze nista,eo ja se nashao pametan...Samo se zamjeras ljudima tako...A "sjutra" dolazis u Bijelo Polje i tako pricas,svaka ti chast!!! by Masterhood

Edited by lipo

NO COMMENT

sirotica 18+ ne ulazi

Link to comment
Share on other sites

Ne shvatam te majku ukopa... sta ti znaci da prozivas crnogorski jezik...mene realno boli kurac,ali kad niko nece da ti kaze nista,eo ja se nashao pametan...Samo se zamjeras ljudima tako...A "sjutra" dolazis u Bijelo Polje i tako pricas,svaka ti chast!!! by Masterhood

pa i ti si dosao u krusevac ? jel ti falila dlaka sa glave ? jel te neko popreko pogledao ? jel nisi imao tretman isti kao ostali ? o cemu ti pricas ? jebe mi se da dolazim u bjelo polje i ako budem dolazio boli me kurac sto sam se nekome zamerio preko rura ko je inace glup pa ne zna sta pise !!!!

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

zaboravio si da stavis by Kobrica.

brate :) nisam :) on kontam da je 2 minta napraviti acc na ruru :) pa imam svoj :P haha i plus nije tesko :)

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

hahaha pa vi ste legende...Sto bi mi falila dlaka s glave u krushevac,kad nisam pominjao ni srbiju ni srpski jezik,ni bilo sta srpsko(niko od nas) Ne kazem da treba da se bojis,nije stvar u tome,nego bi makar trebao malo da imas postovanja,ako vec nemas vaspitanja...Vjeruj mi da ne bi tako pricao da si u Niksic ili bilo kojem gradu crne gore...Ne samo ti nego i drugi sto se uzdizu na forumu...Ja opet ponavljam...boli me kita manita...

a acc vjerovatno nije tesko napravit,nego me i za to boli kita manita,mangupi,mangupi...heheheehhe

I nemoj vise o politici svega ti,upropasti smo topic momcima...ORGANIZACIJA sry od mene i cixa :)

Edited by lipo

NO COMMENT

sirotica 18+ ne ulazi

Link to comment
Share on other sites

pa je se ismejavam vasoj politici i vasim glupostima jel zabranjeno ? ja sam o turniru rekao sta sam imao ali dzabe volite da se nastavljate a ne znate ni vi sta vam smeta,smeta vam najvise to sto niste u pravu a ne umete da kazete.a o vaspitanju i postovanju nemoj nista da pricas jer da si vaspitan ne bi ono radio u hotelu sto si radio tj radili !!!! toliko od mene !!!!!

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

hohohohohohohohohoho Ja sam ismejavam koliko si pametan...KOBRICE BILI SMO U DRUGI HOTEL,dje smo samo dolazili kad smo trebali da sklopimo oci...:) NE MORAS MI SE IZVINJAVAT!!! Ma nije nista zabranjeno,mozes sta oces,namazan si ti(ali seljacki) biras vrijeme i mjesto!!!hhhhh

A sta se radilo u drugi hotel,NE ZNAM...ali si im mogao reci to tamo,a ne sad,ali rekoh NAMAZAN SI TI,sigurno si se fino bio ukurvio heheheheheheeh

Edited by lipo

NO COMMENT

sirotica 18+ ne ulazi

Link to comment
Share on other sites

hohohohohohohohohoho Ja sam ismejavam koliko si pametan...KOBRICE BILI SMO U DRUGI HOTEL,dje smo samo dolazili kad smo trebali da sklopimo oci...:) NE MORAS MI SE IZVINJAVAT!!! Ma nije nista zabranjeno,mozes sta oces,namazan si ti(ali seljacki) biras vrijeme i mjesto!!!hhhhh

A sta se radilo u drugi hotel,NE ZNAM...ali si im mogao reci to tamo,a ne sad,ali rekoh NAMAZAN SI TI,sigurno si se fino bio ukurvio heheheheheheeh

pa rekao sam ja njima al dzabe kad je neko seljak pa siso sa planine video hotel u poceo da pravi sranja tamo jbg sa takvim ljudima ne umem da pricam !!!! a ti igras sad sa ljudima iz te ekipe i oni vrlo dobro znaju sta su radili i koliko sam ih putao opomenuo i ja i vlajke !!!! nego mi zao sto to nisu radili pre nego sto su ispali sa turnira !!!

KAZE SE U DRUGOM HOTELU !!!!

Edited by kobricaaa

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

Ne znam ti ja brate,to ti sa njima treba da vidis(da ih prebijes) !!Kad me vec ispravljas...Posle tacke ili bilo kog znaka sa kojim se recenica zavrsava,ide veliko slovo O.o NIJE ZAREZ IZMISLJEN DA BI BIO TU,NEGO ETO DA GA NEKO STAVI,KAD VEC NESTO PISE(S)...!

Edited by lipo

NO COMMENT

sirotica 18+ ne ulazi

Link to comment
Share on other sites

ja bih te samo zamolio da mi napises ta 2 nova slova oko cega se i napravila ova zabuna !!!! molim teeeeeeeee !!!!!!!!

i da ja sad necu doci na turnir jer sam se uplasio idem u 2 drzavu a prete mi :(

Edited by kobricaaa

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

hehe Ko tebi prijeti? O kakvim slovima pricas...ja bas ne znam o kakvim slovima je rijec? Samo jos ovo da mi odgovoris... Je li moguce da si toliko pakostan i da ti je toliko krivo sto je druga drzava?Toliko pricas o drzavi i o jeziku da je prosto nemoguce ili je tvoja inteligencija toliko ogranicena!!! Pa jbt opusti se 21 vijek je...hehehehehehehehe ONESVJESTI SE KOBRICE MOLIM TE...

A mozda se i desi da odlucim da bas ne mozes doci na turnir...od sad ti sve zavisi od moga raspolozenja hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha zato PSSSSSSSSSSTTTTTTTT

NO COMMENT

sirotica 18+ ne ulazi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...