Jump to content

zanimljive slike


Recommended Posts

U, bas sam se potresao.

Thank you Captain Obvious. Your registration has been successful. The administrator wishes to preview all new registered accounts before posting permissions are granted. The administrator has been notified of your registration.

Eat a dick.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[roflmao]

daaaaj braaaateee

[roflmao]

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Ali modovi nikad nece da kazu... :-/

Osecaju se inferiorniji jer imaju neke informacije koje mi nemamo!

Ti si jedan tužan čovek. Evo vLaDa_ je član koji je skapirao šta sam hteo da kažem. I da li je sad problem u tebi ili u meni, o ti misteriozni čoveče? :]

Skontali bi mi tebe i da si napisao "Ti biti jedna tuzna covec. vlada je clan koji skapira sta ja htela reci..."

Nije u tome poenta, poenta je u tome da ne znas da kazes "da, u pravu ste, glup sam ispao", a i sto stalno ispadas glup...

Link to comment
Share on other sites

Ali modovi nikad nece da kazu... :-/

Osecaju se inferiorniji jer imaju neke informacije koje mi nemamo!

Skontali bi mi tebe i da si napisao "Ti biti jedna tuzna covec. vlada je clan koji skapira sta ja htela reci..."

Nije u tome poenta, poenta je u tome da ne znas da kazes "da, u pravu ste, glup sam ispao", a i sto stalno ispadas glup...

Kako god. Ja više ne znam sa tobom na čemu sam jer ti stalno vičeš ozbiljan sam, pa kad te neko napuši onda vičeš "jeste ja nemam mozak" , "karali su me crnci" "jeste baš si u pravu" itd. ne bukvalno ali u tom stilu si.

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

smaraju ove isforsirane fore sa xzibitom. zapravo, jedine dve koje su baš ono smešne su humans i babuške :)

ahahahahhahha care :))))

meni su sve do jaja, stavise, one besmislene tipa 'i heard you like death' su mi jos urnebesnije, bas zato sto je jedina fora da je to egzibit i da je ta recenicna konstrukcija:) to mi je isto ko oni klipovi sa padanjem i slicno, sto ih pustis na loop i sve su ti smesniji sto ih duze gledas:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ja sam vudumenov deda

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...