Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Ahhh numericki algoritmi racunanja integrala i diferencijalnih jednacina preko ojlerovih iterativnih, runge-kuteovih, adamsovih i predikatorsko-korektorskih metoda (i jos mnogih).. TEORIJA.

Nije da sam se tome nadao kad sam upisivao softverski inzinjering.

Ali aj, ako pregazim ovu nedelju (kolokvijumi u petak, subotu, nedelju, ponedeljak [to je sledeca nedelja, al aj]) bicu na sedmom nebu. Bukvalno! Kupicu sto grama koksa.

Edited by daki_
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Od kad sam uveo ADSL tamo sredinom jula 2007.-e do dana danashnjeg sam preko torenta skinuo neshto preko jednog TB podataka, shto znachi da sam u proseku dnevno skidao oko 2 gb podataka xD

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Floki kralj [roflmao]

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

special update... ostajem na prokletom kopaoniku do aprila...

Jao jadan ti, kako se sudbina surovo poigrala sa tobom.

Thank you Captain Obvious. Your registration has been successful. The administrator wishes to preview all new registered accounts before posting permissions are granted. The administrator has been notified of your registration.

Eat a dick.

Link to comment
Share on other sites

wha'

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

cvike za skijanje [8D]

reci koja fora xD hehe

Edited by vLaDa_

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

omg, bio na fudbalu i sad nastavljam da radim pretposlednju maketu do 30 jan.

Jebem ti zivot uvek mi za predaju studija nedostaje bar 12 sati : (

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...