Jump to content

Turninr u Novom Sadu, 17.01.2009


koshuta

Recommended Posts

Usled neozbiljnosti u prethodnom topicu, otvorio sam ovaj koji je namenjen za turnir

Turnir ce se odrzati u subotu, 17.01.2009

Prijava po ekipi je 2500din

nagrade su :

1. mesto 55% od uplata

2. mesto 30% od uplata

3. mesto 10% od uplata

pravila, back door nije dozvoljen ni na 1. kuli, osim ako nije denyable, onda moze nebitno gde je ....

1 manta

1 refresher

2hex/eula (npr 1hex+1eul)

2 necro

2 arcane ringa

podsetite me ako sam nesto zaboravio

igra se 6.57b -cm

u zavisnosti od broja ekipa ce se igrati partije, ali vrlo verovatno da ce se sve igrati na foru 3 partije, pa ko pobedi, ili ako bude 2-0 =gg

nema looser/winner bracket i sl.

izvlachenje papirica za grupe, kompovi su svi sa minimalno 1gb rama, mada vecina "vip" kompova su 2-4gb (ima ih ~15) procesori od 2200+ do dual coreova i sl. , ima 10 kompova sa TFT monitorima, wide, 20" incha, igrace se iz obe igraonice istovremeno, konekcija izmedju njih je 20mbps, net ima za downloadovanje (otvaranje stranica i sl, jednom rechju http protok) 2mb, i za igranje 3.5mbps sa odnosom 1:1 ako neko hoce da se igra dok cheka

prijave postujte ovde

za neki bonus info mozete svati shamana/jaguarpaw

063 7413510 šaki / shaman /paw

064 9413323 viktor/buktop/bechejac

Trenutno prijavljenje ekipe:

4gl/srs mix

Moja ekipa (unknown name za sada)

25cm

KuR

Vrbasani

THC

MaYM

Bokachino & Drugari

Ekipe koje se mozda pojavljuju, nije jos sigurno :

Neka lokalna deca, ne znaju ni kako se zovu, niti ko igra, ali hoce da se igraju :D

mozda bude jos 1 ekipa predstavnica Catacombe/Worldneta, ali to nije sigurno

Edited by koshuta
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 194
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Koju zadnju partiju u lanu?? Ahhaaaa onu gde smo vas prebili i oduzeli poJene na ligi? :P

p.s. Pogledajte kako moj manager kosuta sve lepo odradjuje u vezi organizacije tura! Glas na dota public forumu za njega!

Btw znam bar tri ekipe kojima fale po 1,2 igraca za tur. Napravite novi topic gde ce te ekipe napisati sta im i kako fali,pa se javljajte jedni drugima, nadjite se na netu,odigrajte test game i kompletirajte te ekipe do 17og... Dex mentalno nesposoban, ovaj nespreman i njegova ekipa su prvi!

Dex napisi obim kruga >>> "obim kruga" ...

Link to comment
Share on other sites

Ekipa THC (Matija) potvrdila da dolazi na turnir.

Klan P.I.G na gareni jel ima neku ekipu za turnir ili igrate iskljucivo for fun.

Stefi budi miran pusticemo sintera u raciju. Ima da te nadje gde god da se sakrio! :p carry pwned by ganker

Prestanite da se prepucavate cuvajte to za lan nesrece, samo smarate gamer-e!

Da li ima jos neka zainteresovana ekipa? Neka se javi Viktoru, meni ili neka jednostavno postuje ovde.

Naravno ako moze da se uloguje i pristupi ovom delu foruma.

Edited by Jaguar paw
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...