Jump to content

Jel bi imalo interesovanih ekipa


Lunat1x

Recommended Posts

Ovo mora da je neciji alt s'obzirom na to da niko normalan ne bi uspeo u 4-5 postova kolko ima ovaj baja ovoliko da nasere i da naflejmuje.

U vezi turnira - ukoliko nisi preterao sa informacijamom u vezi nagrada, mozes da ocekujes ekipe sa celog Balkana ako ne i sire. To kazem jer su sada na BGC u Krusevcu za daleko manje pare dosle ekipe iz Bugarske i Madjarske. Naravno Madjarima iz starta treba zabraniti dolazak jer su kreteni. Sto se tice bezbednosti nisam siguran da li pratis trenutno kako se odvija situacija posle cele ove frke u savetu bezbednosti i UN oko euleksa i pozivanjem albanskih politicara na demonstracije, ako se ne varam cak je bila skoro i neka eksplozija dole u Pristini tako da to moze biti vrlo komplikovano. Ali dosta toga se moze promeniti u tih 3-4 meseca ili za koliko vec planirate da se desi taj tur. U svakom slucaju puno srece sa tim i ako sve bude ok verovatno ce biti dosta ekipa iz ostalih delova Srbije.

Da bila explozija. 3 nemaza bacili bombu u UN zgradi (ROFL). 1 snimao 2 montirala. Sva 3 uhapseni.

Albanski politicare (kao i srpske) interesuje samo njihova stolica. Demonstracije su bile protiv Eulexa i bile su zvane od nekih organizacija ovde, ne od drzavnih institucija. Ako researchujete malo mozete videti da su bile protiv nasih lideri vise nego protiv bilo koga drugog. Svejedeno, bile su mirne bez problema.

Sale, mi cemo se potruditi da bude bezbedno. Ako sve ide po planu i ako se svi ponasamo ko ljudi ne ko debili onda nece biti incidenata. Vecina gamera ovde je 16-21 godine stara. Ne interesuje ih mnogo proslost gledaju samo napred.

Imam sastanak sa sponzorima ovih dana pa cu vas obavestiti ako ima neke novosti. Oko januara sigurno cu postovati ceo plan za dolazak, smestaj, igranje, i odlazak ekipa iz Srbije.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 89
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

zashto da ne?

ja LICHNO sam zainteresovan, za svoju ekipu ne znam, oni ce se izjasniti. Zashto ne bih doshao, ne izlazim iz svoje zemlje... A ako bude incidenta, bolje nece nama biti potrebna zashtita nego njima(znate na koga mislim) :@:@:@:@:@:@:@:@

Some of us see only Black and Blue! Pazza inter

[00:54] <@BGDo|MASINA> 1on1 aim_map server on msg me

Link to comment
Share on other sites

igram samo sa uzijem , ne volim leavere hahahahahaha

a ovi riskovci nisu normalni majke mi :)) ne znas ko je genome i njegovu proslost hahaha a dobro znam da igra sa 3 klinca 95 godiste to mi je dovljno :)

NIKAD NIKOME IZVINI

...i ako jos na guzi

seva tetovaza

ti shvati da si onda

prava gotivaza...

Link to comment
Share on other sites

ja bih isao!!! ipak tamo ima jos uvek nasih ljudi, jeste da je rizik. Drugar je isao prosle godine u gracanicu na svadbu bio je kum, rekli su mu da ne mogu da mu garantuju bezbednost..tako da ako neko kaze da je sigurno nije al' sta sad

Edited by DYLE
Ponekad moras proci pakao da bi stigao u raj
Link to comment
Share on other sites

1. aj zamolicu ljude koji ne planiraju da idu na turnir/nisu isli na prosle turnire, da ne mrache topic. Zivcirate jako, imate politicki deo rura pa pravac tamo.

2. ja bih iskreno isao jer me boli uvo za politiku, sad ne znam misljenje ostalih iz ekipe ali bi se culi.

3. kad bi bili tamo, koliko bi domacini bili spremni na prozivanje i psovanje u zaru borbe sto je ovde normalno, al opet ume da isprovocira nekog ko nas vec ne voli :).

4. koliko bi dana trajao, koji je najlaksi/najbezbedniji nacin prevoza bio do tamo, posto mi se ne ide Bg tablicama :)

5. meni je super ideja i voleo bih da nas ide sto vise ekipa mada opet je dovoljno da 1 igrac iz ekipe proda i ceo clan izduva za turnis :), ipak nije svima sve jedno.

poz

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

1. aj zamolicu ljude koji ne planiraju da idu na turnir/nisu isli na prosle turnire, da ne mrache topic. Zivcirate jako, imate politicki deo rura pa pravac tamo.

2. ja bih iskreno isao jer me boli uvo za politiku, sad ne znam misljenje ostalih iz ekipe ali bi se culi.

3. kad bi bili tamo, koliko bi domacini bili spremni na prozivanje i psovanje u zaru borbe sto je ovde normalno, al opet ume da isprovocira nekog ko nas vec ne voli :).

4. koliko bi dana trajao, koji je najlaksi/najbezbedniji nacin prevoza bio do tamo, posto mi se ne ide Bg tablicama :)

5. meni je super ideja i voleo bih da nas ide sto vise ekipa mada opet je dovoljno da 1 igrac iz ekipe proda i ceo clan izduva za turnis :), ipak nije svima sve jedno.

poz

Pa bilo bi lepo da ne bude prozivanja. Ja cu se potruditi da se 2 ekipe koje igraju ne vide niti cuju medjusobno uopste. Svako opsuje u igru to je normalno jbg al zbog situacije u kakvoj smo bilo bi kulturno da se izbegava to.

Link to comment
Share on other sites

Al o5 ponavljam da se to nece dobro zavrsiti...

ti gledas u tarot, imas vizije? aj otvori mi karte i za finansijsku situaciju da vidim oce li mi stici neke pare bas sam u krizi nekoj. hvala

lunat1x edit: nisam mislio na to prozivanje srbi/albanci, nego na nacin na koji igraju vecina ekipa iz srbije, tj mnogo psuju/prozivaju suparnicku ekipu da bi im spustili moral, jedini razlog.

Edited by eyel^

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

Sta sad to sto ja imam 18 god znaci da sam debil i da neznam kakvo je sranje dole???

Ae molim te nemoj da pocinjemo raspravu kad to nije tema...

I ja bi voleo da budem optimista ali nema ni jedan najmanji razlog tome osim dobre volje organizatora...

THC LA FAMILIA~!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...