Jump to content

TURNIR U NS


Silencioo

Recommended Posts

  • Replies 191
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Damke, Joco da li imate ekipu i da li ste u stanju da dodjete na turnir ?

NenNad_ ima kolokvijum, 4gl ide u Mostar ...

ekipe koje dolaze:

25cm - Novi Sad (potvrdili)

Inferno - Vrbas (potvrdili)

MaYM - Novi Sad

mix - Becej + NS

thc (Matija, Wuksa)

Last Word - Prijepolje

organizatori (Viktor, kosuta) (mora neko)

YuHU

Potvrdite ako dolazite da znamo!!!

063 7413510 šaki / shaman

Edited by Jaguar paw
Link to comment
Share on other sites

omg kosuta pa ti ne bi osvojio turnir ni da su ostale ekipe hendikepirane tt... btw viktore, nemas 8 sigurnih ekipa, 4gl ne dolazi jer je tour 10og, kad i onaj tour u mostaru...

to za hendikep mi nagoveshtavash neshto da i pored tvog nedostatka iq-a i ostalih mentalnih prepreka imash shansu da osvojish ... jbg...

more serious on topic.... daj bar da skupimo 8 sigurnih ekipa, to je vec neki ok broj... nece trajati predugo a nece ni prekratko, pa sledeci put da bude sve malo ozbiljnije i da se skupi baram 12

Link to comment
Share on other sites

more serious on topic.... daj bar da skupimo 8 sigurnih ekipa, to je vec neki ok broj... nece trajati predugo a nece ni prekratko, pa sledeci put da bude sve malo ozbiljnije i da se skupi baram 12

sada sam pricao sa nekim ljudima i poslao im poruke da mi jave sto pre da li dolaze sada u subotu

Lw može bez Jove tako mi je Amel maločas rekao.

Inferno dolazi tako je Acid rekao.

Novosadske ekipe su tu.

Čekam da ostali nesto kažu !!!

pustio sam im poruku da se turnir pomeri za sledeću subotu ali da dođu pičke gamer-ske

Edited by Jaguar paw
Link to comment
Share on other sites

OMG nema 4gl, ko ce osvojiti turnir sad??! Ajde skupite neku ekipu jos!!! Damke, pa zamenite samo yocu u toj vasoj ekipi i dodjite na tour... ako treba naci cemo vam mi igraca! BECEJ FTW!

EDIT: ako dolazi LW onda ima 7 sigurnih ekipa i maym kao 8ma ekipa mora da potvrdi da ce doci! Zvacu ih uskoro da se dogovorimo...

Edited by Silencioo
Link to comment
Share on other sites

ima 7 sigurnih ekipa i jedna sa 4 igraca, njima cemo naci nekog... jbg, kad 4gl ide u mostar jer je tamo veca nagrada, a nece ovde u ns da igraju sa nasim ekipama... A nis sere, nece da dodje, kao i kg... I yoca i damke isto kenjaju, damke bre picko jedna nadji ekipu!! :D

damke nadji i druga! :P

Link to comment
Share on other sites

Kada vec Buktop nece da organizuje, onda ja, kao njegov menadzer i predstavnik a ujedno i zastupnik Worldneta i Catacombe :D, sam odluchio turnir se pomera za 17.01.2009

da bi odziv ekipa bio veci

Pravila su ona kao sto sam postovao

najnovija verzija, -cm, best of 3, izvlachenje papirica za grupe, nagrade 1. 60% 2. 30% 3. 10% od uplata, kompovi su svi sa minimalno 1gb rama, mada vecina "vip" kompova su 2-4gb (ima ih ~15) , ima 10 kompova sa TFT monitorima, wide, 20" incha, igrace se iz obe igraonice istovremeno, konekcija izmedju njih je 20mbps, net ima za downloadovanje (otvaranje stranica i sl, jednom rechju http protok) 2mb, i za igranje 3.5mbps sa odnosom 1:1 ako neko hoce da se igra dok cheka

prijave uradite u topicu koji cu uskoro postovati, da sve ovo bude uochljivije, a ne ovde, u ovom, koji je vec postao spam topic & post counter pimp place.

Link to comment
Share on other sites

ima 7 sigurnih ekipa i jedna sa 4 igraca, njima cemo naci nekog... jbg, kad 4gl ide u mostar jer je tamo veca nagrada, a nece ovde u ns da igraju sa nasim ekipama... A nis sere, nece da dodje, kao i kg... I yoca i damke isto kenjaju, damke bre picko jedna nadji ekipu!! :D

damke nadji i druga! :P

ne seri kad ne znas :)

nis ne dolazi jer se niko nije vido nisakim od onog tura u kg - i nenad ima neke obaveze na faxu tako da je zbog toga zasto mi ne dolazimo

pare naravno nisu problem,vreme je sad zajebano za vecinu nas tako da zbog toga necemo doci.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...