Jump to content

WTS Rogue lvl 80


Xerax

Recommended Posts

  • 1 month later...

Zasto lazes lice? Nisam ja tebe nikad u zivotu scammovao,roug je prodat totalno petoj osobi tako da ne seri molim te. Poslovao sam sa dosta ljudi ovde i nikad nikog nisam scammovao tako da ne seri !

poslao ja pare on podigao i nije dao acc.. to je on ja mislim
ti mislis? Pa jel si ti retardiran pa nemas pojma kome saljes novac? Edited by Xerax
Link to comment
Share on other sites

Pa u Zajecaru da zivi,lepo mu platis kartu do tebe,ako je scamer nece doci a ako nije doci ce.

Ja bi prvi otisao negde taman i za dzabe,malo da izblejim :p

pozzdrav,i nemojte da skamujete,trulo je,jebes pare,evo recimo mene neko da skamuje ja bi potrosio sve pare sto imam da ga nadjem,a to bi bas bilo lose po njega ko god da je.

Link to comment
Share on other sites

internet warriors

NIje u tome stvar Gari....,ne bi' ga karo'

platio bi da ga neko pojebe,a mozda bi doveo nekog magarca i dao mu ono za stimulaciju,pa da stvarno bude jeban.

Neke ljude bas moze da zaboli ako ih neko skamuje,ja bre dao u conquer 2 iteme na ler u vrednosti od preko 500e,pa mi covek ipak dao pare a iz brazila je lik bio.

Ovi nasi ovde(srbija) ,rodjenog brata bi sjebali za pare.

pozz.,

valjda me niste pogresno razumeli.

jean reno

http://www.imdb.com/name/nm0000606/

pozz jos jednom

Link to comment
Share on other sites

Radio sam mnogo trgovine preko rura i niko se nikad nije pozalio da sam ga scammovao. Evo bas sam nocas zavrsio qpovinu DK-a sa nebrom bez ikakvog problema. Sat vremena kasnije sam zavrsio sa Zvizom jos jedan trade i sve je zavrseno bez ikakvih problema. A ovaj smeker gore sto prica da sam ga scammovao,ako si ti taj koj mislim da jesi,a siguran sam da jesi, bolje bi ti bilo da cutis! Decku sam ponudio svog prista za njegovog rouga uz to da mu doplatim jos neki K din,ali posto je bilo kasno da idem u postu dog. smo se da odradimo posao za 2 dana jer je sutradan bila nedelja (poste ne rade),ali smo zato razmenili user name i pass od accova,stim sto mi je on rekao da nema ni jedan jedini info od njegovog rouga i na njegovo isistiranje (navodim njegvore reci) "da te necu zajebati,dajem ti user i pass od mog rouga koj nema info". Ja pristao sve lepo,igrao do kasno u noc na rougu i sutradan popodne kada sam se logovao whispovao me neki lik "jel si scammovao onog prista?" i dalje imam negde na nekom discu SS toga tako da cu postaviti ako budem nasao. Kada sam to procitao promenio sam pass na svom pristu i vratio ga nazad,a na rouga nikad nisam vise mogao da udjem. E sad posto je decko u topicu de se pravdao da mu je ukraden nalog za rur,neki lik iz UE mu ga ukrao,pa onda burazer,bla bla bla naveo da je promenio mail od acc-a,a rekao je da nema nikakav info, i da je acc i dalje negde frostovan razmislite ko je ovde scammer. Znaci da rezimiramo

1) Decko ima acc samo user name i pass i nista vise

2) Dan kasnije menja mail na accu koj on nema posto je rekao da nema info

3) Kaze da je acc i dalje negde zaledjen i ne igriv, pa ako imas mail lako ces ti doci do pass-a i vratiti ga nazad.

Mozda je ovo sve jedan veliki nesporazum ali sanse su 1:1000000000000

Izvinjavam se sto davim sa ovolikim postom,ali stvarno ne volim kada neko lupeta ovakve gluposti,pogotovo sto mi nikad nije palo na pame da scammujem nekoga.

Link to comment
Share on other sites

scammer.. nOObchina

Ako je ovo od Xeraxa istina ko je onda ovde to sto napisa(moram CTRL C,CTRL V) "scammer.. nOObchina"

Jer takve optuzbe su lose Boki.

Stices losu reputaciju,a i ako promenis nick ovde provali se nekako.....

Zato se izvini coveku.

P.S mozda si i sam pogresio.

pozdrav

Link to comment
Share on other sites

Morph evo ako Nebra bude video ovaj topic (prizivam se na njega jer on ima najvecu reputaciju sto se tice acc trade/sell/buy) potvrdice decko da nisam scammer i da odrzavam svoju rec,a ima sigurno jos 8-9 ljudi sa ovog foruma koji mogu da potvrde da sam fer trgovac. Nemam mnogo postova,ali pratim ovaj forum jako dugo,kao sto vidis jos od 2006,tako da i to valjda nesto govori. Napomenuo sam da mozda ovo sa Bokijem je samo neka lose protumacena prica,ali te sanse su jako male po mom misljenju.

Izvinjavam se na spammovanju,ali stvarno ne zelim da mi blati neko ovaj nick,jer nisam kurva da odem i da se krijem iza nekog novog imena.

Link to comment
Share on other sites

Mi smo dobili mail sledeće sadržine:

" Hocu da mi obrisete topic na Wow oglasi.. Boki) postavio.. pise moj broj telefona i da prodajem nekog undeada rouga.. ljudi me cimaju na telefon svaki dan.. molim vas obrisite to! ja kad probam edit pise topic locked"

Pa pošto je Boki očigledno napravio više problema, preventivno je suspendovan na 3 dana, osim ako ne razjasni celu situaciju. A ako se to ponovo dogodi, biće trajno banovan.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...