Jump to content

BGC Full info


Recommended Posts

  • Replies 169
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

gl,vidimo se :)

1:37amAleksandar:

i ja sam se zajubio

ali sam popusio kurac :p

1:37amStefan

e jbg :/

1:37amAleksandar

rsmo ::)

ali nije bitnoooo

:P

1:38amStefan

opushteno, chekaj da milki raskine sa devojkom

pa smuvaj njega

1:39amAleksandar

hahahhahahhahahhahaa

1:39amStefan

ALI ONAKO LAGANO

nemoj puno da razmishljash samo

Link to comment
Share on other sites

Nije mi jasno kako se igra 3 mapa,kad ima nas 3 u grupi :/?!

imas 3 meca u grupi.

1:37amAleksandar:

i ja sam se zajubio

ali sam popusio kurac :p

1:37amStefan

e jbg :/

1:37amAleksandar

rsmo ::)

ali nije bitnoooo

:P

1:38amStefan

opushteno, chekaj da milki raskine sa devojkom

pa smuvaj njega

1:39amAleksandar

hahahhahahhahahhahaa

1:39amStefan

ALI ONAKO LAGANO

nemoj puno da razmishljash samo

Link to comment
Share on other sites

isuse jebeni isuse

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

meni je cool , nego glup je sistem skroz:

prvo jedan iz grupe ide dalje...sto znaci da ostale dve ekipe idu kuci posle 2 mape- sto znaci -5k dinara za 2 sata(srbija je ovo, mislim da nije svejedno)

drugo ljudi dolaze iz recimo madjarske chak od krusevca, niko od nas ne zna kako oni igraju, mogu i iz grupe da ispadnu, opet posle dve mape i da se vrate nazad u MADJARSKU( ne racunam bugare , jer su oni najjaci ubedljivo na turniru), i da vise nikad ne dodju kod nas...ni oni ni bilo ko...

trece ovoliko veilki turnir a ekipe koje prodju u polufinale(ko god to bio) morace samo 4 mape da pobede da bi dosle dotle, a ekipa 48? LOL

za sve ostalo svaka chast stvarno , ali ovo je lose skroz...

Link to comment
Share on other sites

isuse jebeni isuse

sta ja da kazem ? :(

……………./´¯/)

……………/…./

…………../…./

……../´¯/’..’/´¯¯`·¸

…../’/../…./……./¨¯\

…(’(…………. ¯~/’..’)

….\…………….’…../

…..’\'……………_.·´

…….\…………..(

……..\…………..\

Link to comment
Share on other sites

@kassad - u pravu si 100%,ali jbga...

kobrice ispravljaj to sto pre ! :)

1:37amAleksandar:

i ja sam se zajubio

ali sam popusio kurac :p

1:37amStefan

e jbg :/

1:37amAleksandar

rsmo ::)

ali nije bitnoooo

:P

1:38amStefan

opushteno, chekaj da milki raskine sa devojkom

pa smuvaj njega

1:39amAleksandar

hahahhahahhahahhahaa

1:39amStefan

ALI ONAKO LAGANO

nemoj puno da razmishljash samo

Link to comment
Share on other sites

kassad je lepo rekao. sad mi se i ne ide, kad znam da se odmah u 1/8 ukrstamo sa bugarima...

ovako veliki turnis mora imati winner/loser. :(

o cemu pricas ti ? pa neko mora da se ukrsti i sa tim bugarima oces da im kazem da ne dolaze na turnir da bi vi bili zadovoljni ? sto da neces mozda da osvojis turnir ako ne igraju bugari,da si normalan bila bi ti cast da igras sa ti istim bugarima koji su pobedili SoA ako znas i ko su oni uopste,a i ja sam debil sto se cimam sa vama da vam objasnjavam bilo sta , sta da rade Cube sto igraju sa TeamWork ? znaju da ce da ih pobede i sta sad ? ako dolazite na turnir da ispadnete bolje nemoj ni da dolazish koj ces moj .... da su bile 4 ekipe po grupi bio bi 1 nosilac 1 high seed 1 meedium i 1 low i taj low i meddium bi ispao u svakom slucaju samo bi igrao 1 mech duze a ako se nekome bude toliko igrao taj 1 mech vise ja vam obecavam da od 1/8 finala te ekipe sto ispadnu mogu da igraju u underground igraonici onako bez veze ....

stvano ne znam sta hocete ? na turniru u Ai-u isti sitem . stim sto niko nije video izvlacenje a u 1 grupi Glorija,2 kg ekipe ? a prolazi jedna gde je tur moral mozak i ostalo ? onda turnir u pancevu 1 grupa 4 jake ekipe druga grupa 1 ekipa i 3 low low low ekipe jel to sistem ?

ovde si dobio podelu prema ucinku na turnirima,dobio si javno izvlacenje na konferenciji za stampu pred 3 televizije i sta ti ne valja ? oces da prodjes a da ne igras ? pa napravi iznenadjenje i dokazi da taj nosilac nije tu zato sto je bolji nego zato sto smo mi tako hteli !!!!

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

Znaci, da smo madonu uspeli da dovedemo, neko bi se nasao da kaze da je britni bila mnogo bolja opcija.

Nisam postovao ovde skoro, ali sad imam neodoljivu potrebu, posto sam upravo zazalio sto sam se posle toliko godina uopste odlucio na ovako nesto. Posle toliko truda, neprospavanih noci i noci, cimanja, ponizavanja, moljakanja sponzora, ljudi dobre volje koji su spremni da pomognu, ali naravno da moraju da misle i na svoju ekonomiju i posle tolike ubedjenosti ubedjenosti da smo sve uradili na najbolji moguci nacin i jedini moguci da bi svi koji ispadnu iz grupa stignu na vreme na bus i odu kucama, da ne bi bacali novac na hotel ili u jos gorem slucaju spavali po klupama.

Elem, razumeo bih da nas kritikuje neko ko je svo vreme bio sa nama u organizaciji i ginuo za ovaj turnir, a mi smo ginuli da to bude najbolji moguci turnir koji nasa inteligencija(nas organizatora) moze da organizuje, ali da nas kritikuje neko ko nema pojma kroz sta smo sve prosli da bi sve ispalo iole kako treba i da ovo bude turnir dostojan dolaska i da se o njemu prica i da se svako rado seti da je nekog novembra 2008-e bio u Krusevcu na BalkanGaming kupu i da je igrao kvalitetan CS i da je upoznao neke likove za koje nikada nije ni cuo, ali da igraju fin CS i da je bio HLTV i da je bila dobra rakija, a meze jos bolje, a kiseli kupus tek... Ovo je treci turnir koji organizujem, prva dva su vazila za jedne od najbolje organizovanih u to vreme, jer je bilo malo pljuvanja, a u zemlji Srbiji to se tako na zalost meri - po broju angazovanih pljuvaca.

Ajde sad malo da prodjemo na sistem, da Vas do kraja sa svoje strane ispostujem, posto ovaj moj komentar nema nikakve veze sa stavovima BGC-a, vec je moj licni stav, a ja sam taj koji je kreirao sistem.

OK, da uzmemo 12 grupa po 4 ekipe, znaci prolaze prvi i o5 12 prvoplasiranih i 4 najbolje ekipe iz svih grupa. Odmah da kazem da bi na ovaj nacin grupe bile zavrsene oko 23h, a ne oko 17h kako je planirano. onda bi eliminacije do polufinala trajale do jutra, a morali bismo da nastavimo oko 10 jer je takav dogovor sa najvecom igraonicom. Znaci ovakav sistem otpada.

Druga opcija bila je da se igra double elimination od pocetka, ali tako bismo morali da odmah eliminisemo 16 ekipa sto bi nas dovelo u jos goru poziciju gde bi 16 ekipa moralo da posle samo jednog meca moralo kuci. posle toga bismo imali sistem double eli gde bi 32 ekipe igrale u tri igraonice, znaci bilo bi trci u ovu pa onda trci da stignes u onu, koja je uzgred budi receno 3,8 km udaljena od prethodne... Znaci eliminisi malu.

Onda smo imali jedini preostali sistem koji je i bio logican, na 48 ekipa 16X3 i jedan prolazi, svi imaju minimum dva meca, koliko bi imali i da se igra double eli a izgube u startu 2X. Ujedno, ovaj sistem Vam omogucava da pobedite samo jednog favorita i nadjete se u eliminacionoj fazi takmicenja.

Zato Vas posle ovog posta molim da uzmete u obzir, sve informacije. Znaci daljinu izmedju igraonica, broj ekipa, da imamo ograniceno vreme za turnir u nekim igraonicama, da imamo 50 racunara, i ako Vam slucajno zatreba jos neka informacija, slobodno me kontaktirajte na msn, bicu jos uvek dovoljno priseban da Vam ih pruzim. Onda lepo pokusajte da u svojim glavama napravite sistem takmicenja koji bi bio izvodljiv a da zadovoljite sve faktore ovog turnira, znaci i sponzore i igraonice i medije i organizatore i na kraju, a ujedno i najbitnije IGRACE. Ukoliko nadjete bolji nacin, ali da zadovolji sve sto sam u prethodnoj recenici naveo, ja i svi organizatori Vam obecavamo da cemo ponoviti zreb. Ne nadajte se da cu odgovarati na ovom topicu, jer sam zapostavio porodicu zbog ovog turnira, ali budite sigurni da ce sve sto sam rekao biti ispostovano.

Ovo su nase mogucnosti, zao nam je sto nisu vece, ali mi toliko mozemo, i verujte da cinimo sve da bi na kraju vecina bila zadovoljna, jer smo svesni da svi nikako ne mogu biti. O zrebu ne zelim da polemisem, jer je kompletan tok snimljen i upravo uploadovan na youtube.

Toliko, sve Vas voli i ljubi noodles aka CNK | Dule Savic

:********

default.png
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...