Jump to content

WoW Pricajte


Paja

Recommended Posts

[roflmao] [roflmao] [roflmao] [roflmao] [roflmao] [roflmao] [roflmao]

Bravo, igracino.

Idi postuj na wow-eu forumima "GUISE WTF, SOME PvE NUBZ IN 2k BRACKET WTF!?!!?!!?!/ TEYH OWND UZ HARD WTF. SISTEM IZ BROKEN>".

Prvo namazes karu i pokazes je svima sa 'sabili smo 5 puta top 10 timove', a onda places sto ti dolaze random PvE likovi, pa lol brate :D

da, imas pravo. zasto postovati scrubovima kada uvek misle da znaju najbolje i ni ne pokusavaju da shvate misao.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@ Neo, Kao prvo sto se mene tice za tebe ja mogu i da namazem karu i da te lupam po celu sa njom buduci da sam 2 nedelje vec prvi u (kako mnogu kazu) drugoj po jacini battle grupi, i ako to nije za "mazanje kare" u "WoW Pricajte" neam onda pojma sta je, Kao drugo ja uopste nisam krenuo sa whine-om o tome kako me sabija neki random 1500 pve scrub nego sam lepo pitao da mi neko objasno kako taj novi match making sistem radi, a kad si postovao quote od gm-a ja sam opet (bez flejma) pitao kako d fak moze biti fer to sa gearom, a ti si prvi ispao glup/krenuo da flejmujes kad si pitao onog sto te spustio za medalju: "Sto se pravis pametan". Jbga neo niti me ikad palilo trolovanje po forumima niti ja zelim da dokazem da je moja e-peen pisha veca ja sam samo trazio objasnjenje, al sa debilima se ne moze ocigledno.

347008.jpg
Link to comment
Share on other sites

Idem po kokice i sok :D

Ma glupost je, juce dobijemo 5 puta zaredom 3 razilicita top 10 ratovana tima u bg i 5:0 score, a onda dobijemo zaredom neke newbove wannabe sa dobrim pve gearom protiv kojih NE mogu da igram posto ne znam sta da ocekujem. a sto se tice onog "full gear ljudi obuku zeleni gear" pa ako te pobedi sa zelenim gearom i treba da ostanes na 1500 imo. a plz neo daj ti armory link da vidim te imba ratinge koji ti daju prava da kenjas o njoj ko da si gladiator u svih 5 sezona, armory bugged atm al potrazi kasabaras troll priest na njoj za moj link.

Meni je ovaj post skroz retardiran, iako znam ko je Kasabaras, troll male priest koga sam cesto u TBCu vidjao kako se duelise pred Orgrimmarom, ali opet ne mogu da poverujem da neko ko je imao tako dobar rating u areni moze da napise ovako nesto.

edit: ja sam bio ubedjen da Kasabaras nije nas lik ?!?!

Edited by kreator_

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

kasabaras jeste nas lik i user mu je kasah na forumu... a to sto on igra wow 18 sati dnevno pa posle pishe post to je druga stvar... ne prdite molim vas ... i jedan i drugi... jeste lepo pitao da se detaljnije objasni sistem ... a to da ga je odvalio random pve noob to su gluposti, zhalio se i meni u igraonici... i rekao je ne znash sta da ocekujes od retarda... al na kraju se ipak zna ko kosi a ko vodu nosi ... jer u areni je to tako :) samo sto masa ovde vishe voli da se popljuje nego lebac da jede... sto se i vidi...

a to da ne moze da igra protiv pve scrubova koji ga odvaljuju na 1500 rejtinga pokazuje i njegov rejting koji je i dalje top 10 u 2v2..

svi koji su igrali arenu dovoljno dugo znaju da se drugachije partije igraju na 1500 i na 2000 rejtinga i to je jasno kao dan ...

e sad da nije uredu da maze kitu i udara masu po chelu to vec nije uredu... na forumu... u areni je sasvim ok :P

Link to comment
Share on other sites

Znam Kasabarasa IRL dovoljno da mogu da kazem da nije tolki debil da dodji i da vredja i pljuje po forumu. Cak sta vise svi njegovi postovi , a nema ih punu su neutralni i uvek je samo komentarisao i nista drugo. A poenta njegove price je da na high rating (preko 2k) se tacno tacno zna sta ce ko da uradi i ko failuje u jednoj sitnici to moze da ga kosta pobede jer na hight ratingu igra znatno manje ljudi i naucis sta ko radi. Na 1500 raitingu ulaze komboi djura i mornari koje ce neko sa hight ratingu (u ovom slucaju Kasah) da pocisti u 99% slucajeva al postoji mogucnost da oni urade nesto sasvim neocekivano i maloumno sto niko ziv nebi pomislio i da ih dobije. Npr mogu da dodju dva pom pyro maga bez trunke resilianca sa najboljim jebenim pve gearom ingame i dobiju ih na frku. A da je po starom systemu ta dva maga nebi presla 1600 i nebi se nikad sreli sa ovima na 2k. Ovo za 2 maga sam lupio , to moze da bude bilo koji combo.

A druga stvar je sto, ako sam dobro skapirao novi system, neko moze da izleveluje alta (retri pala npr) iscraftuje onaj Titanstell mace, zume par itema iz heroica, par savage itema , nabaci 300-400 resilianca, solidan ap a zbir item levela mu je nesto smesno. On ce stalno da se que protiv likova sa istim gearom (a ko ima takav gear verovatno je noob sa 1300 raitinga osim ako neradi istu foru kao sta sam naveo). I tako moze da se digne zilion raitinga. To je retardirano...

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Ne BRD!!!

Dakle, kako mi koji drugar dodje na server da leveluje, sve pomažem, torbe, keš i boost kroz sve instance, ali BRD - nikad! Šest sati mi je bio najduži, a mom drugaru jebenih DEVET. Oo

Čak i sada, vozim burazovog prot wara (25 man guild MT), sve samo pada, ali niko ne zna jebeni put i onda random lutanje...ugh /shiver

Mada je vrhunski što se lorea tiče.

Link to comment
Share on other sites

Ovaj Lurdu stalno ima neke postove tipa, vozim ja tako auto (Maybach od 70soma evra custom felne) kroz Moskvu (skocio na kaficu sa prima balerinom iz Moskovskog baleta) i posle odoh na gajbu (od 6000 kvadrata odma pored Putinove) i uzivam bracori.

:DD Nhf mate. :)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Lol isto kad se setim BRD runova po ceo dan radimo svakom treba neki drugi qrac "hey guise can we do this arena me needs item from heres lol" ili kad udjemo u tavern i po 70 miliona puta napominjem ne pricajte sa mobovima ne klikcite nishta onaj jedan mora uvek "but i was only looking to buy drinks" i onda wipefest respawn mobova i sve redom. Kljuceve naravno niko nije imao i uvek nekako je svako imao razliciti quest koji ne moze da se sharuje, cak se jednom secam da jedan lik trazio da radimo onaj quest sa bolvarom sve iz pocetka pa do istance; dodushe taj quest jeste zakon pogotovo zavrshetak i fight u stormwindu :P

Isto kad sam prvi put stigao do kraja kad je jedan lik rekao da ima josh a to se ispostavilo da je Molten core na ono shto je on mislio :P Good times aint it.

Najbolje su subare od Kolubare!

Link to comment
Share on other sites

Mada je vrhunski što se lorea tiče.

Da, vrlo. Gomila starih insti je baš zbog tih zilion kvestova imala priču i priču vezanu za njih.

Ljudi, ne znam kakav je BRD bio pre svih zilion NPC nerfova, ali sada je laganica. Za nekih 2 ipo 3 sata mala družba od 51-56 levela je stigla do predzadnjeg bossa, potpuni neorganizovani pug, 1 ili 2 wipa do tog momenta, i još smo od pola spali na 4 čoveka kad se jedan diskonektovao. Još smo i ubili tog predzadnjeg (šta je beše, neki elemental, fire golem?) ali su zadjni milimetri heltha preživelih nestali u novom talasu vatrice i to je bio fajront.

A za tako opširnu instancu sa toliko toga u njoj i toliko bosova, 3 čuke nije baš toliko mnogo. Meni BRD deluje interesanto i zabavno. Pa za boga miloga, ima kafanu gde nastupa L80ETC ffs! :)

Edited by grdja
Link to comment
Share on other sites

Neo, Kasah zna o cemu prica..ipak on vazi za jednog od najboljih PvP priestova sa Sylvanasa..samo bedak sto je troll ako sam dobro upamtio :D

I preterujete malo pogotovo jer treba da se smiri situacija a vi je jos vise dizete..To jeste jebeni problem kod nas Srba niko da pruzi podrsku nekome ili da se zapita nego samo flejmuje, to je bolest..

ja flejmujem poredjenje... poker je izbalansirana igra :P

Link to comment
Share on other sites

Izvadio sam danas onu Visa Internet karticu kod Intese i uplatio pare. Sad kad odem na woweurope/account i pokušam da namestim subscription, izbacuje mi "Verify number is invalid". Probao sam i Visa i Visa Electron kao izbor, tamo u "verification code" upisivao i poslednje četiri cifre sa broj kartice i one tri cifre što stoje u "validation code" na kartici, isti kurac.

Šta se dešava?

daj sve podatke... i broj socijalnog... i broj cipela... i karticu skeniraj, posalji ss... zavrsicemo nesto :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...