Jump to content

WoW Pricajte


Paja

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kontam da ce dk biti OP do kraja, jer im je to argument sa kojim prodaju expanziju. a i sto je kili reko, svi koji su fejlovali u svojoj klasi su sad rerolali to da bi osetili ukus pobede. bizzov recept za win, spojis maga, palu i warra u jednu klasu da no skill igraci nastave da igraju

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

zvucim kao deda koji se seca dobrog starog vremena

ali u s2 i s3 je pvp u wowu doziveo svoj maximum

posle toga su ga srozali iz razloga da bi bracusi pricali kako sada mogu da igraju sat vremena nedeljno i imaju iste iteme kao neko ko igra 10

+1

Kad sam bio mali, poklone mi slali iz Čikaga moji, znaš ti dobro koji.

Link to comment
Share on other sites

wowscrnshot122508034732gi2.th.jpg

Evo da vas jos malo nerviram povodom DK-ova :)

Drugar je ispao iz arene nekoliko sekundi pre pocetka :)

ok 1 stvar...igras arene sa QH=fail

2 stvar...teamm8 ti se zove Gromipakao=jos veci fail

i na kraju 3 stvar...igras protiv roga koji je healing spec??

znaci photoshop

Edited by seller
Link to comment
Share on other sites

ok 1 stvar...igras arene sa QH=fail

2 stvar...teamm8 ti se zove Gromipakao=jos veci fail

i na kraju 3 stvar...igras protiv roga koji je healing spec??

znaci photoshop

1va stvar: To nije QH nego Carbonite. Ne smeta mi niti mi zbog njega slabije radi arena. Imam zver od masine moze mi se.

2ga stvar: A najbolji ortak mi se "zove" Sarma. Ako ne znas pozadinu nadimka nemoj ni da komentarises.

3ca stvar: ... Ne znam sta da kazem, hvala na komplimentu posto ne bih umeo ni cica glisu da nacrtam u photoshop-u.

Suma sumarum:

1va stvar: Ako hoces da me pljujes, prvo bar nauci osnovne stvari. Mala anegdota sa bash.org:

-So you are saying you love Star Trek because it is so realistic? How can you say that when you can actually hear the sound of explosions and missiles flying through space?

-There is no air in space so the sound actually moves faster and you can hear it better, dumbass.

2ga stvar: E izvini, dacu mu 8 evra da promeni ime. Mislim da cemo ga nazvati "Seller" ili "Omglolseller". Kumovi, pomagajte!

3ca stvar: A sta reci, a ne zaplakati....?

Zid da od njega lupis glavu snazno je u onom smeru -------->

PS- Potrosih 3 minuta da odgovorim. Jaoj Stanisa olomicu ti glavu kad te vidim danas. :)

Edited by BarcaS take 2
Link to comment
Share on other sites

Nema sta koga da nerviras, jednostavno je lol :)

jos da mu vidis gear... to je najpateticniji DK koga sam video da ulazi u arenu... resilience NULA :)

sa druge strane igrao je sjajno i sa resto shamanom koji je usao u arenu sa 6.9k mane... tako da ne mogu da mu osporim skill :P

Link to comment
Share on other sites

1va stvar: To nije QH nego Carbonite. Ne smeta mi niti mi zbog njega slabije radi arena. Imam zver od masine moze mi se.

2ga stvar: A najbolji ortak mi se "zove" Sarma. Ako ne znas pozadinu nadimka nemoj ni da komentarises.

3ca stvar: ... Ne znam sta da kazem, hvala na komplimentu posto ne bih umeo ni cica glisu da nacrtam u photoshop-u.

Suma sumarum:

1va stvar: Ako hoces da me pljujes, prvo bar nauci osnovne stvari. Mala anegdota sa bash.org:

-So you are saying you love Star Trek because it is so realistic? How can you say that when you can actually hear the sound of explosions and missiles flying through space?

-There is no air in space so the sound actually moves faster and you can hear it better, dumbass.

2ga stvar: E izvini, dacu mu 8 evra da promeni ime. Mislim da cemo ga nazvati "Seller" ili "Omglolseller". Kumovi, pomagajte!

3ca stvar: A sta reci, a ne zaplakati....?

Zid da od njega lupis glavu snazno je u onom smeru -------->

PS- Potrosih 3 minuta da odgovorim. Jaoj Stanisa olomicu ti glavu kad te vidim danas. :)

[roflmao]

FAILURE!

dojaja ti je zver kad igras u 1280 x 1024

KRV KRV KRV! ahahahaha

ocu jos!!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...