Jump to content

Crtam Ruchno Heroje iz War3 i WoW


cyBhoneR

Recommended Posts

kolko bi izasla slika da je nacrtas samo grafitnom olovkom a4 format?

volim sto si copy - pasteovo moje pitanje XD

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Iskreno da ti kazem .Samo jedna slika je bila ovde sa foruma a slike koje sam radio tako reci ljudima sa interneta je bilo : " Moj drugar mi je rekao da extra crtash pa mi je dao tvoj msn da se cujemo " . Znaci uglavnom prijatelji likova koji su ovde postovali valjda :)

76561198004335002.png

Link to comment
Share on other sites

jednu sliku upravo imam naruchenu . Princa od persije decko hoce i to ce biti jedina koju sam uspeo da prodam a da me ne zeznu za na onaj fazon : " Nacrtaj ti platicu ti ja " i onda se vise nikad ne javi . Ne crtam na a4 papiru zato sto je jako losh za upijanje boja i slika ne moze dugo da izdrzi a da se ne pohaba na njemu . Samo na B1 papiru . Ako si zainteresovan imas moj msn pa da se cujemo

76561198004335002.png

Link to comment
Share on other sites

uzmi tripleks ili hamer i grundiraj ga gessom ili tutkalom i eto tebi radosti, nece ti upiti nista. takodje, mozes da radis i na lesonitu, ali je njega preporucljivo grundirati sa obe strane, posto oce da se savije. lesonit je do jaja jeftin. mos i na platnu u krajnjoj liniji, ali ti ne bi bilo isplativo ako prodajes slike za te pare, bilo bi ako bi ga sam zatezao i preparirao, ali to je smaranje realno:)

najjeftinija varijanta bi ti bila hamer i grundiranje drvofiksom i polikolorom, tu ne bi puko vise od tipa 20 dindzi po jednom A4 formatu.

a paj sad ovo, ako si potpuno dokon, najneprodornija varijanta ti je sa tutkalom, mogu ti napisem recept za preparaturu, ali je smaranje zesce i ne vredi ako si slab na organske mirise:)

Edited by Doolio

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...