Jump to content

Call Of Duty (5) World At War


exile

Recommended Posts

za sta me smatras, naravno da sam stavio, kazem da sam igrao normalno celo vece mp, evo sad nekim cudom udjem normalno sve lepo....bio je neki error koji se svima desavao a nijedan fix mi nije radio...mozda sam posle fixa morao restart ili ne znam neam pojma..sad kao radi

nego jel zna neko neki dobar server? mislim na ping, nasao neke madjarske ali ping ne ide ispod 80

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 109
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

izgleda da cu da se bacim malo na sp dok ne bude normalnih srpskih/hr/bosanskih servera, na ovim madjarskim lag me ubija i nema sanse da igram

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

naravno da sam trazio preko toga, ali opet...nasao sam neki madjarski solidan...s&d

evo sad opet poceo da zeza cod i opet onaj error sad ne mogu da igram, a mmalopre sam igrao...

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

smorilo me ovo izbacivaje...igram solo sad :)

stigao do dela gde sam 1v1 sa snajperistom, i nema boga...pogodim ga jednom i drugi put popusim..

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

moze da se igra uprkos tome frubi :P

provalio sam i ja, kada udjes u igru, ponudi ti profile ti kliknes cancel, onda koliko se secam ides na create online profile, napravis izbaci ti nesto nebitno, i ti sa tim profilom igras na krekovanim serverima, kada opet udjes u igru, samo cancel i bices na starom profilu koji si napravio, iako pise offline, ides , igras nomalno po serverima sve ok :)

e sad , ja imam zajeban problem, igrao celo vece, onda jednom izbaci eror, send dont send, neko sranje, ja kao, ne mogu da se mlatim sad, ako bude oept videcu, i posle izbaci opet, i sad cim udjem, black screen i izbaci eror i ne mogu da igram...guglao sam , i mnogo ljudi ima taj problem, imao je neki fix za directx, i jos nesto vezano za sound...ali ovo za sound ne mogu da probam jer ne postoji to kod mene, kako oni rade bla bla bla

Nasao i ja resenje. Evo malo uputsvo za sve koji oce da igraju a imali su neke probleme(govorim za mplayer, splayer me ne zanima! ) :

1) skinuti petch 1.1

2) ukoliko u profil opciji ima 4-5 user name , problem je u cd key-u, tako da uvatite neki generator i smuckajte/promesajte, dok vam u igrici profil polje ne bude prazno

3) nema kreiranja profila ! sve radi bez profila i treba gore da vam pise offline, samo u konzoli ukucajte /name nickkojizelite

4)http://www.gametracker.com/search/codww/?sort=location&order=asc&page=3 , prekopirate neki ip i u konzoli kucajte /connect ipadresakojusteprekopirali , konzola prvo treba u option da se omoguci i onda na tildu se otvara ono dugme ispod ESC hahhhahahah

5) to bi bilo to

koliko koshta kod nas original?

sacekaj jos neko vreme i pazari org. cd key i to je to, mi smo za 4-ku dobili keyove za 10-15e , rade besprekorno !:)

jedini problem je da i kod origa (kostao me je 60dolara sa taksom sto je uobicajna cena) postoje neki problemi u mp, kao server auth error ako refreshujes servere pa onda moras da izadjes iz igre i opet udjes itd..neki ljudi dobijaju samo crn ekran sa vremena na vreme(i ja medju njima)...inace za sada sam bulja siju me kako stignu svaki put nova mapa, a igra se do 1000 poena sto je manje od 10 minuta , i nesto su mi visoki pingovi za servere kada se uporedi sa cod2 i 4 jer sam obicno imao par njih sa 50pingom sada su mi najnizi 70tak pinga i tako..... bice igranja ovde.U svakom slucaju dozivljaj mp-a nije isti kao cod4 ovde je veca konfuzija,vise napeto,mape zamuljane sa dosta mesta odakle mogu da te skinu, dzukele su kul inovacija i velik problem za ljude sa single shot puskama [=.

Frubi je bog. [=

ko te sisa kad kupujes org.:)haahhahaha.... elem ja sam nasao neke server ovde na nasem podneblju i ping je 40-ak, ali je lagometar u kurcu, nema ravne linije kao kada smo igrali 4-ku, nemacki serveri mi idu do 70-80 ping, ne smeta mi, ali mi je u cetvorci na nemackim serverima ping max 50, kako i zasto nemam pojma

-mape u mplayeru su golo govno, kako ce se igrati warovi na onolikim mapama ja pametan nisam , jedino da se igra 7-7 ili 8-8 , jebem li ga .

-za dzukele , cekam 25lvl pa onu japansku puckicu :)hhahhaa [8D]

Edited by Frubi

sigpic7722.gif

Link to comment
Share on other sites

@Ivan_

ono sam napisao par minuta nakon sto sam stigao do misije, presao sam naravno...singleplayer uopste nije merilo skilla, niti moze da se poredi sa mpom jer je solo cisto loadovanje dok ne provalis sta oni rade, sta ti treba da uradis...na mp-u sam vec igrao 2 dana tako da sam se zbog toga zalio na one errore, i prilicno mi dobro ide, akd vec bacas neki h8 (?!?) samo da bi ishejtovao...

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

nooooeeeezzzz....

sta te konkretno nervira u sp-u, meni je najbolji do sad ;)

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

SP kampanja ne može da parira ostalima iz COD serijala (za treći deo ne znam, nisam igrao), ali daleko od toga da je loša. Na svakom koraku je evidentno da su se trudili iz petnih žila, što je za pohvalu. Pojedine skriptovane scene su genijalno odrađene (iskrcavanje na drugom nivou, početak ruske kampanje npr.), pa onda šibanje flamethrowerom, deo u podzemnoj železnici kad je mrtva tišina a drugovi šapuću, deo sa avionom, rusi kad počnu da urlaju URRRAAAAAA (uvek se naježim kod tog dela) i sl. Plus što su one vinjete pre svake misije apsolutno genijalno odrađene (mada su malo prebrze), i igra insistira često na brutalnostima kao ni jedna do tada (mučenje i ubajenje zarobljenika, finiširanje bespomoćnih neprijatelja, pa scene kad ih zapališ pa se samo skljokaju na zemlju....).

Mane su što je prilično teška, ali pre svega što kompjuter igra na kvarno, spawnuje neprijatelja iza leđa i sa strane ponekad i često nije jasno odakle me uvošte, iako se trudim i ložim da pažljivo igram i zaležem iza svake prepreke veće od 30 santima. I osećaj prilikom pucnjave nije baš najbolji, u iron sight modu previše trese oružje, pa se ne vidi puno toga, a regularnim pucanjem je često preteško pogoditi nekoga (dešavalo se da ispucam pola okvira u neprijatelja koji je na 3 metra od mene i da ga tek onda zakači metak).

Edited by Pipboy

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Dosta je sve povrsno.

- povrsno dato "war story by simple common man in shit"

- povrsno data tezina igri (rokni da se non stop spawnuju do trenutka kad prodjes neki check point)

- povrsno dato "napredovanje" kroz mapu, tja imbecilnosti tipa da ne mozes da preskocis balvan na zemlji jer je programer hteo da bas prodjes kroz rov, a tera te da juris napred time sto ce ti spawnovati 50 bombi na tom mestu

- povrsno data atmosfera, tja vec pomenuta, npr, nivo sa snajpom je nula u odnosu na dal bese keca ili dvojku, ili mozda MoH, i seoce u francuskoj ala Spasavanje redova Rajana

ne mogu dalje, razocarao sam se, i prestao da igram

Link to comment
Share on other sites

sta ste se razocharali, pa takvi su bili 1 i 2... ovde je ocigledno vishe naglasak na bliskoj borbi pa je razumljivo da sve deluje dosta linearnije, i prva dva dela pa i 4 su linearni do bola samo sto jurishash preko vece povrshine pa deluje kao da imash nekakav izbor, morash mnogo zeshce da menjash polozaje i poze i bacash dimne, na par mesta imash i grananje putanje :) i da se skrivash i provirujesh da trazish idealnu putanju ... nema vishe junachenja kao pre jurim samo pravo pa cu zaleci vec negde, morash dobro da snimash gde ces da se sakrijes i kao malo da planirash u napred... e sad koliko je to planiranje moguce u FP izvodjenju je diskutabilno...

... dakle mnogo vishe obazriv moras da budesh... to sto je teshko mi je zapravo i dobro jer bih igru preshao za maltene sat vremena kao i prethodnike

brue naisao na prvu tezu prepreku i odustao kao sisica :P

a i brate mg42 koji nosish na ramenu do sada nije bio :)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

@Ivan_

ono sam napisao par minuta nakon sto sam stigao do misije, presao sam naravno...singleplayer uopste nije merilo skilla, niti moze da se poredi sa mpom jer je solo cisto loadovanje dok ne provalis sta oni rade, sta ti treba da uradis...na mp-u sam vec igrao 2 dana tako da sam se zbog toga zalio na one errore, i prilicno mi dobro ide, akd vec bacas neki h8 (?!?) samo da bi ishejtovao...

opet si se isprimao :))

Link to comment
Share on other sites

Brate G, znas da sam mazohista, igrao sam na veteran i prestao tokom misije nakon snajpa sa rusima, jer ne vidim poentu dalje igre.

Sudeci prema onom sto pricas o planiranju i zauzimanju busija, cini mi se da ti ne igras na veteran.

Elem, najvise mi smeta non stop spawnovanje i to na istim mestima, istih vojnika, i to mi kolje uzitak. Znaci nije stvar u jurisanju itd, vec u endless spawnu.

Da zastanes, jednostavno ne mozes, jer ce respawnovani da ti tu bace milion granata, tako da, makar na veteran, igra te sama tera da srljas napred bez prestanka, ko muva bez glave.

Prethodnike nisam presao za cuku vremena, jer sam ih zavrsio na najtezem lvlu, bez quick savea, gde je takva brzina ipak nemoguca :)

I da, jos mi smeta vec pomenuti story line. Nema ama bas ni trunke cari pratiti pricu, jer je sve ograniceno na par relativno brzih i kratkih misija (atmosfera Wings-a sa amige u tom pogledu FTW).

Link to comment
Share on other sites

jebiga ivane, na ovom ruru se vise ne zna :)

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

ljudi, nemoguce da niko nije imao problema sa multiplayerom, da ga random izbaci i da posle neko vreme ne moze da startuje igru, izbacuje unhandled reception caught, googlao sam ali nije to to, ili je problem sa nekim opcijama vezanim za zvuk ili update za dx9 , sve sma uradio...mislim da je problem vezan za one profile koje pravi..

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

provalio sam u cemu je problem, samo ne umem da ga resim...posto mi je profil napravljen, maximum profila je 5, igra (mrtvi pirat) sama pravi profile svaki put kada se startuje (iako prethodno obrisem iz foldera), samo sto nekada napravi 2-3 a kada napravi 5 ( + onaj moj 1 , to je preko 5 maximalnih) i igra zabode....kada bih nekako onemogucio da se prave novi profili problem bi bio resen... e sad, jel moze nekako u nekim opcijama bla bla bla da se stavi da ne mogu da se kreiraju novi folderu u tom i tom folderu?

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...