Get Adobe Flash player

PLU5

Members
  • Content count

    14
  • Joined

  • Last visited

1 Follower

About PLU5

  • Rank
    Nemam pravo na custom titulu!
  1. A: DELTA vs ePlay - 16:3 [de_dust2] DELTA vs Koh - 16:0 [dw] Koh vs ePlay - 16:4 [de_mirage] ePlay vs BC - 13:16 [de_dust2] BC vs DELTA - 7:16 [de_inferno] BC vs Koh - 1:16 [de_mirage] C1 - DELTA C2 - Koh B: NA RUKE vs Darude Sandstorm - 16 - 3 [de_inferno] Darude Sandstorm vs VF - 16 - 5 [de_inferno] NA RUKE vs vF - 16 - 4 [de_mirage] Darude Sandstorm vs 34k - 0:16 [dw] 34k vs NA RUKE - 16:0 [dw] vF vs 34k - 14:16 [de_cache] D1 - 34k D2 - NA RUKE 1/2: DELTA vs NA RUKE - 0:2 [de_dust2] [de_inferno] Koh vs 34k - 1:2 [de_mirage] [de_inferno] [de_nuke] Finale: NA RUKE vs 34k -
  2. Zato sto je turnir bio pozivnog tipa, 9ti slot cekam da mi odgovori a ovo ostalo je za slobodne prijave, ako ih bude, naravno :D
  3. Postovani gejmeri, posle prvog uspesnog turnira u CS:GO-u odlucili smo da napravimo i drugi :) Turnir se odrzava 13. septembra (subota) u eplay igraonici (Smed. Palanka) sa pocetkom u 10h. Prijavljene ekipe: 1. DELTA 2. Koh 3. Na ruke 4. Darude sandstorm 5. ePlay 6. VF 7. BC 8. 34k turnir se igra sa najmanje 8 ekipa, a maksimalan broj ekipa je 12 (zbog 10 racunara). Prijave su u toku do petka 12., do 20:00 sati kada ce se odrzati izvlacenje grupa. GLHF Nagrade: Prvo mesto: 14k Drugo mesto: 3k Trece mesto: TBA Map pool je : dust2, nuke, inferno, mirage i cache. bo1 banovanje: ban/ban/ban/ban/pick bo3 banovanje: ban/ban/pick1/pick2/pick3 GRUPE SU IZVUCENE: A: 1. DELTA 2. ePlay 3. Koh 4. BC B: 1. Na ruke 2. Darude Sandstorm 3. vF 4. 34k Satnice: 10:00 - A1 vs A2 11:00 - A1 vs A3 12:00 - A3 vs A2 13:00 - A2 vs A4 14:00 - A4 vs A1 15:00 - A4 vs A3 prolazi C1 i C2 16:00 - B1 vs B2 17:00 - B1 vs B3 18:00 - B3 vs B2 19:00 - B2 vs B4 20:00 - B4 vs B1 21:00 - B4 vs B3 prolazi D1 i D2 1/2 finale: 22:00 - C1 vs D2 [bo3] - E 00:00 - C2 vs D1 [bo3] - F finale: 02:00 - E vs F
  4. GamePub CALLING #1

    glhf, pucamo se :D
  5. ekipa DELTA uplacuje do kraja radnog vremena ! :) vidimo se Edit: uplatili smo pre pola h. Je l ima neki mail na koji treba da posaljemo uslikanu uplatnicu?
  6. Je l se zna koliko je ekipa uplatilo ucesce? ako moze neko da mi odgovori ko je upoznat sa tim, posto ocigledno organizacija izbegava kontakt sa potencijalnim ucesnicima.
  7. Grupa A: DELTA vs GenerationOmega - 16:2 DELTA vs GAMEFORCE - 16:14 GAMEFORCE vs GenertaionOmega - 16:9 GAMEFORCE vs ConditionCritical - 5:16 ConditionCritical vs DELTA - 4:16 ConditionCritical vs GenerationOmega - 16:0 Grupa B: BRAZZERS vs KOH - 12:16 BRAZZERS vs DRUGARI - 16:8 DRUGARI vs KOH - 3:16 DRUGARI vs EKIPA - 14:16 EKIPA vs BRAZZERS - 9:16 EKIPA vs KOH - 4:16 1/2 Finale: DELTA vs BRAZZERS - 2:0 KOH vs ConditionCritical - 2:0 Finale: DELTA vs KOH - 0:2
  8. Pozdrav gejmeri, zeleo bih da objavim da ce se 19. 4. 2014. odrzati LAN turnir u Smederevskoj Palanci u CS:GO-u. U pocetku je ovo trebao da bude lokalni turnir sa par ekipa sa strane, ali organizacija je odlucila da izbaci ovaj dogadjaj i na KlanRur, gde ce moci da se prijavi bilo koja ekipa koja zeli da ucestvuje. Uplata ce biti 3000 dinara po ekipi (max 12 ekipa jer igraonica ima 10 racunara). Prijavljene ekipe: 1. ConditionCritical (SD) - UPLATILI 2. GenerationOmega (AZ) - UPLATILI 3. DELTA Δ (SP) - UPLATILI 4. DRUGARI (SP) 5. BRAZZERS (SP) 6. GF (SP) - UPLATILI 7. Ekipa (SP) - UPLATILI 8. KOH (BG) - UPLATILI 9. GameMotel (MIH) 10. Aimnesia (SP) - UPLATILI Nagrade: Prvo mesto : TBA Drugo mesto : TBA Trece mesto : TBA Racunari su odlicni, prosecan fps je ~180, a specifikacije racunara su sledece : - Graficka kartica : ATI radeon 7070 - Processor Intel® Pentium® CPU G2030 @ 3.00 GHz 3.00 GHz - Ram : 4,00GB - 64 Bit Operating System - Windows 7 IZVUCENE SU GRUPE : Grupa A: 09:00 1. Delta 2. GenerationOmega 3. GF 4. Condition Critical Grupa B: 15:00 1. BRAZZERS 2. KOH 3. Drugari 4. Ekipa Satnice: A: 09:00 - A1 vs A2 10:00 - A1 vs A3 11:00 - A3 vs A2 12:00 - A3 vs A4 13:00 - A4 vs A1 14:00 - A4 vs A2 B: 15:00 - B1 vs B2 16:00 - B1 vs B3 17:00 - B3 vs B2 18:00 - B3 vs B4 19:00 - B4 vs B1 20:00 - B4 vs B2 Prvi u grupi A : C1 Drugi u grupi A : C2 Prvi u grupi B : D1 Drugi u grupi B : D2 21:00 - 1/2 finale C1 vs D2 (bo3) [E] 23:00 - 1/2 finale C2 vs D1 (bo3) [F] 01:00 - finale E vs F (bo3) Vidimo se :)
  9. Stavis pocetak u 8h i caopoz ;)
  10. Citiram urketa : "ukoliko dodje do toga da ima vishe od 12 ekipa, 12 ekipa koje budu prve uplatile ce igrati ... stim shto ekipe koje su pozvane i koje su potvrdile ce imati prednost, naravno !" dobijate sutra 3k i qbicall obezbedjuje svoje mesto na turniru ! gl
  11. URKE hocu ja da igram sa tobom ovu igricu? :v
  12. Qbicall potvrdjuje... ;) volem <3