Get Adobe Flash player

abaRth

Members
  • Content count

    61
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by abaRth

  1. Topola STEAM LAN Tournament 2010 -Full Info Kontakti: Jovan Bejin 063/75-77-258,Boris Mali Stuvpa 064/233-73-61 Dana 19.06.2010 u Topoli odrzace se mini STEAM LAN turnir sa pocetkom u 10 sati. Max broj ekipa je 12.Igrace se 4 grupe po 3 ekipe.Prve dve ekipe prolazi u cetvrtine finala u finalu se igra bo3. Mape na turniru 1.kolo train 2.kolo inferno 3.kolo nuke 1/4 finala dust2 1/2 finale inferno finale dust2 (bo3) Turnir ce biti odrzan u igraoni I.D.-Unlimited(ima 10 kompova) konfiguracije racunara: Amd athlon 5200+ msi k9n-v2 msi 8600 gt Monitori samsung 20' 2033 i lg 19' monitori imaju mogucnost 4:3 tft Uplata po ekipi je 4000 din. Na ziro racun alpha banka 180-5281010363701-44 na ime Boris Milovanovic =uplata za turnir (ime ekipe)= uplatnicu slikati i poslati na mail idunlimited@nadlanu.com (Ekipe koje se prijave moraju da uplate do 15.06) Nagrade: 1.Mesto 25000 din. 2.Mesto 15000 din. pozvane ekipe: 1. Vlada KG - uplatili 2. KDS - uplatili 3. BB - uplatili 4. VIP - uplatili 5. Urban Expirience-uplatili 6. DJSG - uplatili 7. vF - uplatili 8. brazzers - uplatili 9. dmwmix - uplatili 10. OMB - uplatili 11. High Quality - uplatili 12. egze - uplatili ovo su 12 ekipa za tur... online hltv ce biti obezbedjen kao i ispred igraone live slike igraone admin sticky pls tnx
  2. Posto nisam stigao da spakujem i sredim sve demoe evo vam direktni linkovi sa hltv-a http://www.hltv.org/interfaces/download.php?bookingid=1671276 http://www.hltv.org/interfaces/download.php?bookingid=1670805 http://www.hltv.org/interfaces/download.php?bookingid=1670751 http://www.hltv.org/interfaces/download.php?bookingid=1670750 http://www.hltv.org/interfaces/download.php?bookingid=1670100 http://www.hltv.org/interfaces/download.php?bookingid=1670098 http://www.hltv.org/interfaces/download.php?bookingid=1670090 ovde koliko znam fali par demoa iz grupa (nzm tacno koji mecevi) ali kad postavim demoe sto smo odavde snimili bice svi. Bice za par dana gotovo nemoj da pozurujete ipak i ja imam obaveze pa ne mogu da stignem sve pozzzz
  3. Finale URBAN-VIP 15:15 (16:19) dd2 6:9 (9:16) inf Cestitam ekipi VIP. Hvala svima koji su ucestvovali nadam se da je sve bilo ok demoe kacim za dva tri dana Pozz svima nadam se da se vidimo i sledece godine ako bog da <3333333 i nemoj da vozis kola bez ratkapne nikad vise :P ahahahahahah
  4. hltv ip od 04:40 hltv4.verygames.net:27099
  5. rez 2. polufinala freaks-urban 9:16
  6. hltv ip od 04:40 hltv4.verygames.net:27099 VIP-DMW 16:0
  7. Cetvrtfinala : 1. dmw : vF - 16:12 2. freakS : bb - 16:9 3. ViP : HQ - 16:0 4. KDS : Urban - 14:16
  8. Igra se zadnje cetvrtfinale trenutno dmw ce igrati drugo polufinale protiv vipa
  9. Ip hltv-a hltv4.verygames.net:27098
  10. hltv ip hltv2.verygames.net:27077 ali tek od pola 9 nema slobodan hltv do tad.... od 00:35 hltv ip hltv4.verygames.net:27098
  11. hltv ip hltv5.verygames.net:27065 KDS-VIP 11:16 KDS-OMB 16:1 OMB-VIP 7:16 DJSG-URBAN 10:16 HQ-URBAN 5:16 DJSG-HQ 14:16
  12. 1. cetvrtfinale dmw : vF - 16:12
  13. Grupa B: freakS : vF - 16:2 vF : VTP.AU(Vlada.KG) - 16:9 freakS : VTP.AU(Vlada.KG) - 16:11 Prosli dalje freakS i vF
  14. freakS : VTP.AU (vlada kg) - 16:11
  15. freakS : vF - 16:2 vF : VTP.AU - 16:9
  16. Grupa A: Brazzers vs BB (8-7) (9-16) Brazzers vs DMW (4-11) (7-16) DMW vs BB (13-2) (16-4) iz Grupe A prolaze DMW i BB
  17. hltv ip od 10 hltv4.verygames.net:27086 od 14 hltv4.verygames.net:27093 od 18 hltv4.verygames.net:27078
  18. GRUPA A : 1.BB 2.dmw 3.Brazzers GRUPA B: 1.vF 2.Egze 3.Vlada KG GRUPA C: 1.KDS 2.VIP 3.OMB GRUPA D: 1.Urban 2.highQuality 3.DJSG Satnice: GRUPA A: 1 Brazzers vs dmw 10:00 - train 2.BB vs Brazzers 11:00 - inferno 3.dmw vs BB 12:00- nuke GRUPA B: 1.vF vs Egze 13:00 - train 2.vF vs Vlada Kg 14:00 - inferno 3.Egze vs Vlada Kg 15:00 - nuke GRUPA C: 1.KDS vs VIP 16:00 - train 2.KDS vs OMB 17:00 - inferno 3.VIP vs OMB 18:00 - nuke GRUPA D: 1.DJSG vs Urban 19:00 - train 2.DJSG vs High Quality 20:00 - inferno 3.Urban vs High Quality 21:00 - nuke UKRSTANJE 1/4 finale: A1-B2 , A2-B1 , C1-D2 , C2-D1 Grupe su konacne i nema vise menjanja,nosioci grupa su pod rednim br. 1,ukrstanje je ispod rasporeda igranja (za ove kratkovide) Vidimo se u subotu pozz svima MOLE SE EKIPE DA DODJU OD 15-30 MIN PRE POCETKA SVOG MECA....
  19. Promenjene grupe B i D da bi smo urbanu izasli u susret Ipak su daleko :P