Jump to content

Origin Store


Slađan

Recommended Posts

Treba mi mali help oko Origina i kupovine na njemu.

Jel neko uspeo da kupi nešto preko Origin klijenta u Srbiji putem online kreditne kartice?

Ja tamo ne mogu ništa da pazarim jer mi pokazuje samo da mogu da biram Kanadu i USA kad dođe čekaut trenutak. Nisam uopšte izvalio da imam negde i da promenim svoje mesto obitavanja u settingsu i naravno sve su mi cene u dolarima.

A nisam takođe najbolje skontao jel sam servis ekskluzivno za severnu Ameriku samo ili kako? Pošto vidim da se pominje da ljudi kupuju i u Nemačkoj, Rusiji itd.

Plus, EA support and help je dno dna jer koliko vidim nigde nema da se šalje mejl, samo ili da zovem ili na čet, a čet je naravno posivljen i ne radi kad se ulogujem u njega :S

Što me ni ne čudi koliko sam krv propišao kad sam imao problema sa Mass Effectom prvim, kada sam trebao da im šibnem neki mejl, a nemam gde.

Ako bi neko mogao da mi malo rasvetli ovo, bio bih zahvalan :D

pljk!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hvala, čekirao sam ovo što je leksić rekao, malo su to glupo rešili al ok, izbaci mi većinu zemalja ali nema nas, ima Albanije, ali nema nas ni kao Serbie ni Yugoslavia ni Former Yugoslavia... ali ima Albanija.

@G!!!

Za kartice sam izvalio sve šta podržava ali i dalje nisam našao Srbiju :(

@baltam0s

ok to pije vodu, samo koju si zemlju uneo?

Hvala svima, iako je prošla akcija i nisam ništa kupio, čekiraću ovo sve kad bude sledeći put nešto slično pa će valjda neka metoda da proradi ili nas možda i dodaju u validne zemlje :D

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Sad gledam, isti fazon :S

Samo što ima da se bira i zemlja ali nema nas.

A ovaj tvoj link mi je izbacio page load error, a ako ti kažeš da kod tebe ima, a kod mene nema, sad mi ništa nije jasno, pogotovo što se logujem sa dva različita mesta i provajdera i na oba isto :DDD

pljk!

Link to comment
Share on other sites

ja sam ovoj stranici pristupio putem battleloga, na homepage-u ispod imena active soldiers-a imas prozor sa reklamom i ponudom da kupis dlc, i odatle dolazim do stranice za placanje gde mi je postavljeno serbia po defaultu, ne mogu da proverim da li i definitivno radi dok ne skoknem da ubacim love na racun

p.s. mozda ima neke veze jer sam updejtovao onaj battlelog plugin or something danas posle pauze na battlelogu izmedju 10 i 11 (verovatno su aktivirali dlc tada) - kazem mozda nemam pojma :)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ne znam sta da ti kazem, ali ja sam kupio dlc upravo ;)

origin store ima problema oko prepoznavanja lokacije gde se nalazis, izlistao sam malo po netu i svi se zale (s tim sto je ovaj problem tu od kako je origin pusten u promet, mada kao i dalje je beta lol)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ma baguje on redovno, a ono, lepo što svako hoće svoj veći deo kolača u download gejmingu ali malo smara što ea više nema na steamu, pa sad moraš dva takva programa da imaš ako hoćeš da igraš EA naslove. Da ne pominjem da Steam ima superiornu tehničku podršku u odnosu na većinu takvih servisa, dok EA za ovih godinu dana, možda i dve, koliko imam nalog kod njih je katastrofalna. Sad samo još ubisoft da bude u fazonu da onaj svoj game launcher pretvori u ovakvo nešto.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Evo da prijavim, prošljakalo mi je na Holandskom po onom leksovom principu samo menjanja jezika :D

tj. bitno je da ima samo zemlja koja podržava valutu kojom plaćaš (u mom slučaju evri), pa Gb su funte, Ruje - rublji i ostali monopol novac širom Evrope. Ostale podatke ispuniš regularno, a zemlju sam stavio BiH pošto i dalje nema Serbie.

Edited by CheighLee

pljk!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

ja sam kupio igru na www.cdkeysmarket.com to jst kupio sam cd key.Kupio sam ovaj kao ruski sto je Limited izdanje,uplatio sam uvece oko 1 sat cd key mi je stigao na mail ujutru oko 5. Cini mi se da sam platio oko 20 evra....Downloadovao Origin,ukucao serijski broj koji sam dobio i poceo download igre. Na sajtu www.cdkeysmarket.com ima uoustvo kako da se prebaci da je igra na engleskom.Skine se fajl oko 800 mb i jos jedan koji je oko 2 megabajta i samo pratis upustvo koje je na njihovom sajtu ,video tuorial. Sve ukupno da ubacist i instaliras taj Engleski paket traje 3 minuta. Upalish i peglash igru.Da li su pouzdani na sajtu,ja sam prvi put kupio kod njih sad ovaj BF3 i dobio sam cdkey u roku od par sati na mail-u,dodje u vidu slike sa omota kutije....tako da sto se mene tice jesu pouzdani.

Edited by StrayderGame
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...