Jump to content

WoW Gamecards, Cdkeys, Raf, Leveling

I ostale usluge tipa arena boost/achievement farming


Pravila postovanja u WoW oglasima

Da biste čitali oglase u ovom delu foruma morate biti registrovani član foruma (Validating i Guest grupe NE MOGU videti topice u ovom forumu). 

Da biste mogli da postujete svoje oglase u ovom delu foruma morate biti članovi grupe "Level 2" i više (Level 3, Level 4...) ili član neke od legacy grupa (Members, Moderators, Admin...). 

Registracijom na forum korisnici postaju "Level 1". Članovi Level 1 grupe NE MOGU postovati u okviru ovog foruma ali mogu bez ograničenja čitati topice. Članovi Level 1 grupe su svi novoregistrovani članovi foruma i oni automatski postaju članovi Level 2 grupe kada skupe 20 postova.

Ako krenete da spamujete i na drugi način zloupotrebljavate postovanje da biste u kratkom roku nakupili broj postova za potrebe kačenja oglasa, bićete suspendovani.

Za ostala pravila foruma pročitajte sticky topic(e).


571 topics in this forum

  1. PRAVILA FORUMA

    • 0 replies
    • 2.9k views
    • 0 replies
    • 2.9k views
    • 0 replies
    • 2.9k views
  2. Prodajem BFA expanziju

    • 0 replies
    • 1.8k views
    • 0 replies
    • 2.4k views
  3. WTB Warmane coins

    • 0 replies
    • 2.5k views
    • 1 reply
    • 2.8k views
    • 0 replies
    • 2.3k views
    • 0 replies
    • 2.4k views
  4. World of warcraft Legion

    • 1 reply
    • 2.6k views
    • 1 reply
    • 2.5k views
    • 0 replies
    • 2.4k views
  5. WTS M / M+ Boost

    • 0 replies
    • 2.5k views
    • 0 replies
    • 2.4k views
    • 0 replies
    • 3.1k views
    • 1 reply
    • 2.7k views
  6. Levelovanje

    • 0 replies
    • 2.3k views
    • 0 replies
    • 2.3k views
  7. Trazim beta kljuch

    • 0 replies
    • 2.3k views
    • 3 replies
    • 3.2k views
    • 0 replies
    • 2.4k views
  8. WTB Spectral tiger

    • 0 replies
    • 2.7k views
    • 0 replies
    • 2.7k views
    • 0 replies
    • 4.3k views
    • 4 replies
    • 3k views


  • Topics

  • Posts

    • Ima na par mesta Ionity sa 350KW, al ne može ovaj da primi više od 125KW il tako nešto. Mada opet se ponavljam, ti su ciljani isključivo za autoput, ne za gradsku upotrebu.
    • Meni ovaj Granland izgleda super, što je baš retko da kažem u skorije vreme za kola. Doduše morao bih da potvrdim uživo, i prethodni mi je delovao dosta ok a onda kad sam ga video uživo su mi nekako proporcije čudne, nešto mi je off a ne mogu da zaključim šta tačno, ali mi se ne sviđa. 
    • Prvo mala digresija, pustio sam sinoć dok mi je još sveže Dinu na TV-u i potvrdio ono što sam i govorio - nivo detalja na televiziji na 1080 ili 4k ne može da se meri sa bioskopom. Bukvalno mnogo više stvari se vidi nego na platnu. OK, i dalje je platno super za ugođaj, ogromno je, zvuk šta god i svakako Dinu i slične filmove treba tako gledati, ali evidentna je razlika u kvalitetu, posebno kada se na primer gledaju mašine / letelice itd, njihovi oklopi, oprema... i tako. ne znam što sam ovo napisao ali ne škodi! Late night with the devil - https://www.imdb.com/title/tt14966898/ Videh ovaj film još pre x meseci međutim nešto je bio loš rip sa neta, pojavio se tu i tamo negde, ali evo sad stiže kako valja. I šta ga znam, nije loše. Talk show sedamdesetih gde voditelj muči muku sa gledanošću pa odlučuje da tokom noći veštica organizuje uživo prizivanje đavola u emisiji. Sve gledamo kroz "zvanični prenos" te epizode na televiziji kao i "Found footage" snimke u pauzama prenosa itd.  OK su potrefili taj seting tog perioda, sama radnja je zanimljiva, kraj malo zbrzan ali kao ajde, ima nekog smisla.
    • možda auto košta 95k, ali da te onda svi zovu macan - neprocenjivo!
    • e jest' ta! ne ovako po dizajnu, on je svakako dovoljno drugačiji jer je ovo kružno itd, nego taj momenat pravmo mali off road. 'de mu ovu boju nađoše da mi je znati :)) ne znam, i dalje je ovo neki render koliko vidim, ne deluje kao final proizvod, sačekao bih malo sa ocenom 🙂
×
×
  • Create New...