Jump to content

Levelovanje


Coyote

Recommended Posts

Dakle,treba mi neko ko bi mi izlevelovao Shamana na Frostmane-u Alijansa, do 60/70 levela zavisi od cene.

Sta je potrebno.. potrebno je da nadjete 3 osobe koje mogu da garantuju za vas i broj telefona. Onda se nadjemo ja vam dam pare vi meni kazete kada ce biti gotovo.. I eto .. Ponude na PM

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

Dakle,treba mi neko ko bi mi izlevelovao Shamana na Frostmane-u Alijansa, do 60/70 levela zavisi od cene.

Sta je potrebno.. potrebno je da nadjete 3 osobe koje mogu da garantuju za vas i broj telefona. Onda se nadjemo ja vam dam pare vi meni kazete kada ce biti gotovo.. I eto .. Ponude na PM

Vrsim usluge koje trazis .

aleksandra.maukovic@gmail.com

Link to comment
Share on other sites

Vrsis,ali da li ima 3 osobe na RURu koje mogu da vouch za tebe? :))) Nesto nisam siguran tako da.. i dalje se trazi nudim 50 eura,samo za level da znate.. Pa ko ima volje neka javi..

Imam ja drugara koji ce to da ti odradi u roku od 10 dana 100%,ako si zainteresovan 061-178-3963

A sto se tice garancije ja prodajem gc i uplacujem acc-ove tako da ako ti je bas potrebno nacicu ti 30 ljudi da garantuje,

na kraju krajeva dodji kod mene kuci da se dogovorimo :D...beograd-konjarnik

Link to comment
Share on other sites

ako ti treba brzo nije problem

ja imam dva sedamdeseta ,,presto sam da igram, bavim se lvl.. imam dosta ljudi koji mogu da ti garantuju za mene,

za cjenu mozemo se dogovoriti to nije problem,, ajd daj mi svoj msn pa da se dogovorimo za detalje ako si zainterovan

nadam se da cemo ostati u vezi

Link to comment
Share on other sites

Imam ja drugara koji ce to da ti odradi u roku od 10 dana 100%,ako si zainteresovan 061-178-3963

A sto se tice garancije ja prodajem gc i uplacujem acc-ove tako da ako ti je bas potrebno nacicu ti 30 ljudi da garantuje,

na kraju krajeva dodji kod mene kuci da se dogovorimo :D...beograd-konjarnik

Sto se tiche Marka,ja sam garant br.1 lol,sve je bilo kako treba bar za sad.

Sto se ozbiljnosti tiche.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...