Jump to content

Levelovanje likova


janus2

Recommended Posts

Jos uvek levelovanje bez botova, scripti, bez prijatelja-rodbine koje igraju nocu, itd.

Cist manuelni rad, kako to izgleda mozete da vidite na mom blogu

http://wowaddictive.blogspot.com/

ako neko ne veruje blogu slobodno neka otvori topik pa neka potrazi vise info od onih kojima sam radim, nadam se da ce neko da me se seti :)

Sto se tice WotLK, moj acc je u statusu Frozen, tako da sam slobodan da levelujem i posle 13.11.08.

Cene i sve ostale informacije na PM.

Edited by brb
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Slobodan.

Malo objasnjenje kako ja vidim ovo sto radim i ujedno odgovor na prethodni post, nisam ranije hteo da odgovoram da ne bi bilo da bumpujem svoj post svaki dan

a i bio sam prezaposlen( dva lika sam levelovao u isto vreme):

pod power levelingom uvek vezujem pojam kad se leveluje lik a u tome ti pomaze neko sa velikim likom ili jos neko tvog levela pa zajedno kvestujete i sve ostalo,

a ono sto ja radim je malo drukcije ja sve moram sam bez ikakve pomoci. Tako da nemam nista unapred napravljeno, niti znam koliko mi treba vremena za levelovanje

jedino sto znam je da igram(u poslednjih dva meseca) skoro 12h dnevno - samo tako mogu da nadomestim nedostatak pomoci. Inace cene koje dajem su neka modifikacija

cena koje nalazim po sajtovima za power leveling.

Edited by brb
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Da levelujem i dalje, jos par dana sam zauzet sa levelovanjem jednog warriora.

Malo objasnjenje, ne bump-ujem post kad sam zauzet, poslednjih par nedelja imao sam srece pa je islo jedan za drugim levelovanje. Ako neko prati moj blog praznine koje ima su rezultat toga sto sam levelovao par likova za prijatelje. A trenutno pri levelovanju warriora pomaze mi vlasnik tako sto ulazi sa drugog acc, ne zelim da se hvalim tudjim perjem pa ne pravim blog za warriora - vlasnik tako i onako zna koji je napredak.

Sta god da vam treba slobod pitajte preko PM, kontrolisem poruke bar jednom dnevno. Odgovori nisu instant dok sam zauzet ali bar odgovaram na poruke.

Pozz

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Levelovanje:

1-60 3500,00

1-70 4500,00

60-70 3000,00

1-80 8000,00

60-80 5000,00

70-80 4000,00

Honor:

10000 2400,00

15000 3600,00

20000 4800,00

25000 6000,00

Progres levelovanja moze da se prati na blogu:

blog

Placanje: postnetom

Cene su garantovane za mesec Avgust 2009.

Edited by brb
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 months later...
  • 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...