Jump to content

How to invade Stormwind and Ironforge


Kemp.

Recommended Posts

Ajd vidjao sam i ranije 5-10 boxing filmice i "how to do it" guidove, gledao forume kako sve to izgleda s tehnicke strane al ovaj je prejebao sve izgleda...

http://www.dual-boxing.com/forums/index.ph...11&pageNo=1

Al kaze covek:

It costs me exactly $5711 in subscription costs per year with 36 accounts on the 6 month pay schedule. Not bad considering I'm looking at it like it's a hobby and there are more expensive hobbies out there than World of Warcraft. :)

'ebe se njemu :) :)

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ajd' lepo u ... covek je bolesnik kakav samo postoji...ne znam da li je razmisljao malo o zivotu ali sa 6000$$ i svim ovim laptopovima samo je mogao da kupi neki lep auto, da nadje ribicu, da se bavi necim u zivotu a ne da drka wow...i sto rece koma,

kako bi ga se ja odreko
Edited by Dypsy

God does not play dice.

Samo je jedan kutak svemira koji sigurno možete promijeniti, a to ste vi sami.

Kad gulite svoje musterije, ostavite malo koze da raste kako biste mogli ponovo da ih ogulite.

"There are many here among us who feel that life is but a joke.

But you and I, we've been through that, and this is not our fate,

So let us not talk falsely now, the hour is getting late."

Link to comment
Share on other sites

a jel ste skontali da je lik reko da on ima i skuplje hobije? ochigledno je neko kome $$ nije problem i boli ga qrac... ovo ga uzbudjuje pustite cho'eka, naravno da nije normalno al koga briga :D

Rekao je da postoje skuplji hobiji, a ne da se on bavi njima.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

ajd' lepo u ... covek je bolesnik kakav samo postoji...ne znam da li je razmisljao malo o zivotu ali sa 6000$$ i svim ovim laptopovima samo je mogao da kupi neki lep auto, da nadje ribicu, da se bavi necim u zivotu a ne da drka wow...i sto rece koma,

Aj ne moj da kenjas ... kolko kostaju drugi hobiji? Na primer golf? ili tuning kola? Lik je verovatno jebo 3x vise nego ti i vozi bolja kola od tebe .. ako mu nije frka da odvoji tolko kinte za svoj hobi, onda do jaja ... isto tako je mogao da ode i uplati clanarinu 6000 dolara u nekom golf klubu i da kupi palice za ko zna kolko hiljada, al onda ne bi bio debil neko eto faca...

Edited by Coll

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Aj ne moj da kenjas ... kolko kostaju drugi hobiji? Na primer golf? ili tuning kola? Lik je verovatno jebo 3x vise nego ti i vozi bolja kola od tebe .. ako mu nije frka da odvoji tolko kinte za svoj hobi, onda do jaja ... isto tako je mogao da ode i uplati clanarinu 6000 dolara u nekom golf klubu i da kupi palice za ko zna kolko hiljada, al onda ne bi bio debil neko eto faca...

neka si mu rekao

There is nothing either good or bad, thinking make it so.

Drndara.thumb.png.e387ee50467198aff9c89a

 

Link to comment
Share on other sites

coll, pricas sa osobom koja ima 13 godina

hmm...killy pravis kardinalne greske, nemoj molim te nije 13 nego 12...

a coll dobra ti je filozofija, da igra igrice...da, stvarno nema nista pamentije da radi...i ti smatras wow hobijem...kukala ti majka

ja wow smatram samo gubljenjem vremena i to i radim kada igram samo da bi trosio vreme

Edited by Dypsy

God does not play dice.

Samo je jedan kutak svemira koji sigurno možete promijeniti, a to ste vi sami.

Kad gulite svoje musterije, ostavite malo koze da raste kako biste mogli ponovo da ih ogulite.

"There are many here among us who feel that life is but a joke.

But you and I, we've been through that, and this is not our fate,

So let us not talk falsely now, the hour is getting late."

Link to comment
Share on other sites

hmm...killy pravis kardinalne greske, nemoj molim te nije 13 nego 12...

a coll dobra ti je filozofija, da igra igrice...da, stvarno nema nista pamentije da radi...i ti smatras wow hobijem...kukala ti majka

ja wow smatram samo gubljenjem vremena i to i radim kada igram samo da bi trosio vreme

U tim godinama trosis vreme na wow... Ne treba ti to.

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Kao get a life ... kada moze da poseduje sve ovo mora da ima jako mnogo para i jako mnogo lep zivot to be honest !

Kaki debil... Ali toliko para potrositi na tako glupu stvar, sto kaze killy i ovo sto placamo po jednom(eventualno 2) accounta nije jeftino, a tek njemu...

Koji bolesnik... [:0]

po meni je ovo mnogo efikasnije bacanje para nego recimo oni sto kupuju sladoled sa zlatnom prasinom za 6000 dolara itd...

aka ko ima para ima i da ih baca

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Kao get a life ... kada moze da poseduje sve ovo mora da ima jako mnogo para i jako mnogo lep zivot to be honest !

A sta pre ne bi karo neku extra kurvu za te pare... ili ajde ne bi sigurno i ja pricam gluposti. Ne kazem ja "get a life" sto je puko kesh na tehniku i to, svaka mu chast, ni ja ne bih zalio kesh na ovako nesto...

Aliboxing ? WHY! Jebeno kosta zivaca i nije tolki fun, isplati se kad powerlvlujes i prodajes te iste akaunte ili farmas honor/golde/stajaznam. Jednostavno ne vidim fun tu, tj mozda ga vidim al za te pare zabavljao bih se na drugi nacin.

Al opet, mozda je nepokretan lik :(((

;D

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

Ja licno bi te pare utrosio verovatno negde drugde ali to sam ja. Mislim da me ne bi to tolko zanimalo da solujem AV ko lud.

Ako se liku to svidja i naziva to hobijem - go for it.

Neki ljudi ovde nekapiraju da to sto oni jedva imaju za wow preplatu i sto igraju wow jel jebeno ne znaju sta ce sa svojim zivotima nije slucaj kod svih. Mmorpg uopste (jel wow nije jedina igra, niti ce biti) mogu da budu bas lep hobi, ako covek isplanira svoj zivot ... al jebiga, necu da se smara i pricam to ljudima od 13 godina. Plus, ovaj lik to radi vec godinama ... poceo je u everquestu.

Edited by Coll

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Coll, ostali su samo uobicajeni ali ti bolje malo...."Gozba", "Blago cara Radovana", "Nova Zemlja"....ja bih isao tim redosledom

God does not play dice.

Samo je jedan kutak svemira koji sigurno možete promijeniti, a to ste vi sami.

Kad gulite svoje musterije, ostavite malo koze da raste kako biste mogli ponovo da ih ogulite.

"There are many here among us who feel that life is but a joke.

But you and I, we've been through that, and this is not our fate,

So let us not talk falsely now, the hour is getting late."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...