Jump to content

K1/MMA/UFC


Elvis J. Kurtovic

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

meni je ipak muay thai zakon

jedan od mnogobrojnih snimaka

http://www.youtube.com/watch?v=-yPfukurJdw

i demonstracija

http://www.youtube.com/watch?v=cqhxMafChzM

btw treniram muay thai na youtube-u vecj godina

Edited by Misticx

U jaslicama mi se diz'o,sa 5 sam ga drkao,prvog dana skole mi je pusila na odmoru,u drugom razredu sam jebeo prvi put-i to dve drugarice,u trecjem sam jebao profesorku,kita mi je 25cm u ladnoj vodi,jebem svaki dan-a nekad i cescje....Imas ista iskustva? pridruzi se http://forum.klanrur.rs "cuz we fuck on first date"

Link to comment
Share on other sites

e, ajde posto ja ne pratim sve ovo (gde se uopste prenose ova stvari?), sta se desava u svetu trenutno :D

vidim ovo je neko finale, ali gde je fjodor :D gde je mirko, sta gde kako

K1 finale bilo pre secme dana otprilike, Fedor se ne takmichi tu. ;)

Fedor i Mirko su obojica valjda imali ugovor sa Pride-om, koji je pukao, Mirko ce valjda raditi neke K1 borbe uskoro. Fedor ima mech za mesec dana sa Arlovskim u okviru opet neke trece promocije. Trebalo bi da bude ok mech, ovaj lik nije bash papan... shto ne znachi da ima ikakve shanse. :P

Zanimljivo, Fedor je skoro izgubio mech u Combat Sambo-u, ruskoj borilachkoj veshtini koja je i njegova "native" disciplina. Proteklih godina je ubedljivo zavrshavao borbe, pod uslovom da su oponenti uopshte zeleli da izadju na strunjachu (yeah, srsly). Sad je valjda snimao neki film na Istoku, nije se ozbiljno pripremao, pa ga iznenadio Bugarin (koga je ranije u toku godine ubedljivo pobedio). Bice zanimljiv fajt, dosta ga smaraju zbog tog poraza, bash me zanima dal' ce da ima neki pritisak zbog toga i kako ce se odraziti na borbu... Inache, nije bio u UFC-u (KORI NEOBAVESHTEN SI NAPUSTI THREAD I RAZMISLI O SVOJIM POSTUPCIMA I HILJADU TRBUHSHNJAKA ZA KAZNU), niti ima izgleda da ce biti u skorije vreme. Komplikovano je, ali recimo da je glavni UFC chovek ili retardiran ili je svestan koliko bi Fedor-ov ulazak mogao dugorochno finansijski da ga sjebe pa namerno sabotira.

Dalje, 27-og je bio poslednji UFC turnir, koji je (po imenima) trebao da bude imba, skinulo se, sutra na poslu gledamo hohoho jedva chekam! :D To je ovaj shto je sinister spomenuo. Moja preporuka je da obavezno pogledash(te) i prethodni (UFC 91), bukvalno nema loshe borbe, vredi svakog megabajtsa!

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

ma ne znam ni sta valja...koji turniri i to...btw, gledam sad ovaj klip, ovaj hari se bas primio, zabada ga na kvarno!

posto klip sa jutjuba ne zavrsava pricu, da kazem sta je bilo do kraja :)

sad je bilo na jurosportu i remi se razvlacio, razvlacio, doktor ga je gledao i na kraju je sudija dao crveni karton hariju :D

sad sam odgledao http://www.youtube.com/watch?v=8YGoKqz_wC0

Fedor Emelianenko vs Kazuyuki Fujita

uf, uf, ovo je novo za mene :D

nisam do sad vidjao ovakve stvari kad je fjodor u pitanju :D

http://www.youtube.com/watch?v=AJeoGsYL17M

Fedor Emelianenko vs Mark Hunt

Edited by peja_

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

UFC 92: neko je razocharao, neko je odushevio, neko se osvetio - sve u svemu uzbudljivo. DL it, ssf! :)

Sledeci je 17-og januara, main event Franklin vs. Henderson, mada kapiram da ce Mauricio "Shogun" Rua vs. Mark Coleman biti mnoooogo zanimljiviji fajt zbog onog sranja od pre godinu-dve. :)

Edited by Wulfgar

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

nisi znao ko je jer ne pratis ! HA HA HA :D ja sam njega gledao pre 2 godine ili ne znam koliko :D i komentator je pricao da je veliki talenat : Dal je bio mnoog mrsav :D i ja reko sta hoce ovaj lik ovde :D

UFC 92: neko je razocharao, neko je odushevio, neko se osvetio - sve u svemu uzbudljivo. DL it, ssf! :)

Sledeci je 17-og januara, main event Franklin vs. Henderson, mada kapiram da ce Mauricio "Shogun" Rua vs. Mark Coleman biti mnoooogo zanimljiviji fajt zbog onog sranja od pre godinu-dve. :)

spermenka zanima da li imas link kad je onaj rus cini mi se ulubio nos onom veelikom kinezu !!?:D k1 u pitanju :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Nope, K1 sam pratio dok smo imali satelitsku u zgradi, a poshto to nije sluchaj vec par godina, nisam u toku. :(

I sad sam sebe da demantujem, upravo odgledasmo neki K1 Dynamite, onaj novogodishnji valjda. CroCop vs Choi bio main event i ubedljivo najslabija borba na celom turniru. Inache, atraktivan turnir, vredi skinuti.

Nije mi se dopalo to shto je bilo par preterano brutalnih submission-a, znachi ljudi su izlazili iz ringa sjebanih ruku/nogu. Nemilosrdno. :(

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Badr je stvarno dobar borac (na stranu sto je debil u glavi), ali mu fali dosta mase za neke ozbiljnije borbe, sad ga je Overeem odrao bukvalno na svojih 20 kg viska

Jos jedan vrhunski borac je Frank Mir, koji je sabio Nogeiru toliko ubedljivo da ga ovaj maltene nije ni udario (a zna se ko je Nogeira u svetu MMA :) ), znaci cudo jedno koliko je covek miran i skoncentrisan sve vreme, maltene opusten

Sad Mir ide na Broka Lesnara, bice zanimljiva borba

Sto se Mirka tice, stvarno je van forme, ima jedno 15 kg viska, bukvalno se usvinjio, trom je, ni traga od onog spremnog momka, valjda ce da poradi na sebi

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

http://www.youtube.com/watch?v=96AldV1ISoc

There's a little boy and on his 14th birthday he gets a horse...and everybody in the village says,"how wonderful" and the Zen master says,"we'll see".Two years later The boy falls off the horse,breaks his leg and everyone in the village says,"how terrible" And the Zen master says,"We'll see".Then,a war breaks out and all the young men have to go off and fight...except the boy can't cause his legs all messed up and everybody in the village says,"How wonderful" and the Zen master says,"We'll see".

Link to comment
Share on other sites

Jos jedan vrhunski borac je Frank Mir, koji je sabio Nogeiru toliko ubedljivo da ga ovaj maltene nije ni udario (a zna se ko je Nogeira u svetu MMA :) ), znaci cudo jedno koliko je covek miran i skoncentrisan sve vreme, maltene opusten

Sad Mir ide na Broka Lesnara, bice zanimljiva borba

neverovatan rad ruku. silvi je ruku slomio, a lesnaru nogu gadno sjebao :D

simpatican mladic

Bring It

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

*Wulfgar spins Strung Out - Talking to myself :D

UFC 93

Bleeeeh. Jedan od loshijih.

Marcus Davis vs Chris Lytle je bila dobra, verovatno najbolja to veche.

Coleman vs Rua - zalosno, iako je po reakciji publike to bila najatraktivnija borba. Jebesh ti i udarce i sve kad je u pitanju scena k'o iz Rokija... stoje dva lika sa rukama na kukovima, dishu k'o astmatichari i tabaju se u fazonu "padni ti prvi, necu ja"... totalno nespremni obojica, k'o da si ubacio Vudija i mene u oktagon.

Kang vs Belcher = lol. Kang koji kontrolishe borbu sve vreme i onda daje giljotinu na izvol'te pajseru koji nishta pametno nije uradio ceo borbu i koji se posle mecha maltene izvinjavao zbog toga koliko je jadan...

Rousimar Palhares vs Jeremy Horn - Horn definitivno treba da se povuche, svaka mu chast za sve, ali kada dodjesh u situaciju da ludom srecom imash full mount protiv lika koji te kontrolishe celu borbu bez problema i ne uspesh nishta korisno da uradish, to je to, nemash vishe shta da trazish u ringu.

Franklin vs Henderson - izem ti main event, Dule. Obojica su bili mozda previshe oprezni, kao da rade mech od 5, a ne 3 runde. Headbutt i eyepoke od Hendersona su ubili ono malo shansi za uzbudljivu borbu. Razocharavajuce.

No, uzbudljive stvari nas ochekuju u mma svetu, da se zalechi ovaj smor. Vecheras je Affliction: Day of Reckoning. PPV Card:

Fedor Emelianenko (230) vs. Andrei Arlovski (237) - 5 rundi, shampionska borba

Josh Barnett (248) vs. Gilbert Yvel (240)

Matt Lindland (186) vs. Vitor Belfort (184)

Rameau Thierry Sokoudjou (205.25) vs. Renato Sobral (204)

Paul Buentello (244) vs. Kirill Sidelnikov (229.5)

Dan Lauzon (155.5) vs. Bobby Green (155.5)

'nuff said.

A 31-og je UFC 94, sa borbom koja se vec smatra duelom godine - George St. Pierre vs BJ Penn...

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...