Jump to content

Ovo je sramota... MAJKE MI!


genome^

Recommended Posts

Mene zanima shta se to desava sa ljudima koji igraju CS u Srbiji...

Pazi sad ovo, Neki tamo KUM klan iz obrenovca, pravi neku tamo KUM ligu, sve to lepo ozgleda, 4um lepo uredjen, sve COOOL, Prijave se neke no name ekipe, neki no name likovi, ajde ok, slabi su po grupama ispali, jaci su prosli, sve to tako ide do jaja... E onda je doslo do faze u ligi kad bi trebalo da su ostale jake ekipe, i pocinje prozivanje, vi ste ovakvi, vi ste onakvi, za vreme meceva igraci prozivaju jedni druge, taj neki no name lik iz KUM klana, mocni organizator stavio je po jednog neobucenog sudiju na svaki mec, i naravno to ne moze da izadje na dobro...

Polufinala lige: Neki tamo Risk koji je od pojave CS-a u srbiji na igrackoj sceni, igra sa nekim NN likovima na toj mocnoj KUM ligi gde se zna ko je gazda... Pobedi nepoznati Risk na de_nuke, izgubi na de_dust2 i na trecoj mapi objasni ljudima kako se igra de_clan1_mill... U zadnjoj rundi mocni organizator lige resetuje mec i izjavljuje da su NN Riskovci citeri, da imaju neki WH i josh ko zna sta, s obrazlozenjem samo je jedan lik cist, a on decko igra iz igraonice sa jos jednim momkom iz ekipe, 2 brata sede u jednoj sobi jedan ima steam drugi nema, i ja iz gajbe igram, a ne znam pola osnovnih komandi u konzoli da odkucam... Posle skoro 10 godina bavljenja CS-om, tamo neki poluobavesteni momci iz Obrenovca imaju mozga da mi kazu da mi je ekipa citerska... E da toga vise nebi bilo, i da bi mi mogli da igrtamo i neke druge lige, kad nas vec nisu primili na EXDG, kao ne znamo da igramo... Ja genome, kao Team leader ekipe, sada prozivam sve pametne NN likove, koje zanima da li imamo cit ili ne da odvoje koliko god mogu para, ako treba nek bude i vise ekipa, sa svima da igramo u LAN-u, neka bude KGB i da skinem vise to CIT iz imena ekipe, jel je sramota za CS scenu da neko toliko pljuje po najstarijoj ekipi u Srbiji.

Ja se iskreno nadam da ce moj poznanik Coyote da procita ove moje gluposti i da i on da koju rec o tome ko je Risk i sta je Risk, i sta je Risk bio nekad, a za sad naravno nemozemo to da pokazemo jel gde god se pojavimo nas banuju sa servera i diskvalifikuju...

S R A M O T A

I ako josh neko ima nesto pozitivno da kaze o risku, molim vas neka to sto pre napise, mene je blam da mi govore da sam citer...

HVALA

zanetba6.jpg

w300.png

Je ne ulazim u bitku po tome kolika me sila ceka, nego po tome koliku svetinju branim!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 197
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Gle brate, to malo stariji igraci znaju, tipa Herga, Kwar, Coa, Dl, Mrhe, Oxo, Zevs, Tormentor, Destroyer, Eliminator, Fleka, Striker, Toma, Neverhood, Zen, Predator, Pillgrim, Headhunter, Blade, Duh, Praetorijan... To su sve igraci iz ekipa: Vx(gCv), stari Deus, G, SVI, Risk, Extreme (NS)... masa starih ekipa da se u to vreme nisu koristili citovi, ruke su lomili stariji likovio kad neko gravitaciju stavi, a ne neshto drugo, e ja sam iz OLD school varijante... Tako sam naucio, i moja danasnja ekipa je takve, nece igrati za risk ako nekad, pa makar i u zajebanciji upale cit... Takvi smo... Voleo bi da se malo cesce igra LAN negde, pa da nas ljudi i ovo novi klinci upoznaju ko smo i shta smo...

sry za gomilu igraca i ekipa koje nisam upisao, tu su Mz, Ica, neki momci iz Nisa, zaboravio sam ime ekipe, Glorija... ma brda FUL ekipa i igraca...

Edited by genome^

zanetba6.jpg

w300.png

Je ne ulazim u bitku po tome kolika me sila ceka, nego po tome koliku svetinju branim!

Link to comment
Share on other sites

Brate ovo je online i shto se desi ne pika se bash mnogo. Ima samo par OK liga, ali i tu ima podvala i svega i svachega. 90% liga organizuju klinci koji poznaju klanove iz "svoje okoline" i svako jachi sa strane je cheater ( sem ako u nicku ne stoji 4gl :P ).

Ja vas ne znam sa CS scene ( mozda moj propust ), ali sam vas gledao skoro kao NN ekipu vs ekipe mog brata i mogu reci da treba josh vi da igrate i da se vratite u formu. Shta da kazem SRECNO! :) i meni je tako bilo kada sam doshao na online scenu dok nisam shvatio neke stvari :P

Link to comment
Share on other sites

NAzalost brate u pravu si, sve je to krsh totalni danas, a naravno da treba da vezbamo, ko misli da se bavi CS-om, bez toga ne moze... Al nije nam potrebno puno uigravanja, zasada smo sve do jaja ekipe dobijali bez mnogo teshkoca... Videcemo na bitnim ligama, ceka se KGB liga, sad mi organizujemo jaku ligu, gce ce da postoji realna selekcija ekipa, al necu favorizovati nikog, a ponajmanje moju ekipu, ako budemo lose odigrali, nek ispadnemo i po grupama... Naravno... Svaki mec, nije bitno u kojoj fazi takmicenja morace da prate pe 2 sudija sa obe strane, tu nema boga... To daje takmicenju na snazi i kvalitetu... A sudije nece biti niko iz nase ekipe, trudicemo se da angazujemo ljude iz KGB-a, al neke malo starije

zanetba6.jpg

w300.png

Je ne ulazim u bitku po tome kolika me sila ceka, nego po tome koliku svetinju branim!

Link to comment
Share on other sites

pa naravno da cete biti banovani kad igrate te zaostale lige sa maloumnim psihopatama punih kompleksa...

Zajebi to. Nemoj se nervirati oko toga, nebitno je jednostavno...

A inace, taj skill cete imati dosta prilike da dokazete, bice sada ovaj veliki turnir u Krushevcu, ima turnir u Banja Luci, blizi se veliki turnir u Makedoniji. Online je skroz nebitno... Znash i sam.

I morash da shvatish da je vecina onih igracha koje si nabrojao gore neaktivno vec nekoliko GODINA, i da su ti igrachi pre nekoliko GODINA bili "pro" ali vishe nisu. Koliko god sve vas bolelo sada se igra dosta kvalitetniji cs u Srbiji nego ikada, ako cemo iskreno. Samo je veliki problem shto postoje 2-3 ekipe, ostalo su mixevi koji ne vezbaju dovoljno, nego smatraju da su dovoljno "PRO" da osvajaju i bez vezbanja...

Zivot je lep ^^

www.HDx-gaming.com

<@DPS|pecoNi> celo mi se najezilo

<@DPS|pecoNi> kolko mi se kenja

<@DPS|pecoNi> au znas koja je to sad situacija shokice

<@DPS|pecoNi> da ja odem do wc-a

<@DPS|pecoNi> i dignem nogu na kofu jebenu

<@DPS|pecoNi> jebeno :@:@:@

<@HDx|shok1ca> AHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHAHAHAH

<@DPS|pecoNi> a tek da se obrisem..

Link to comment
Share on other sites

moram da ispravim genoma pre 7 godina su se pravile lige (turnir) 3on3 i onda se chitovalo u lanu... samo sto niko nije znao sta je aimbot i niko nije provaljivao sta je to, normalno nisam isao na neke turnire sa strane jer sam bio bas maleni klinJo:)

NIKAD NIKOME IZVINI

...i ako jos na guzi

seva tetovaza

ti shvati da si onda

prava gotivaza...

Link to comment
Share on other sites

Da klinci sada sve drzhe i da su mentoli jesu, ja bi se u tom trenutku samo pokupio i otishao.

Ja eto pod svoje stare dane u penziji sedim i sviram kurcu igrajutji Dotu

Pre neki dan sam bash posle Ovo Je Moj Grad otishao da igram malo taj counter (jbg, nisam mogao da spavam [:D] sa ortacima i prikachili se na neki SBB KGB Beta shta vetj, ono nije humano sve headshot skripte...mislim lik lera 3 headshota za redom, pa na cbbl...ja se brate penjem uz merdevne sa counter strane gde se zabode snajper...nisam PRISHAO jebenom prozoru...headshot krzo zid negde na metar od merdevina...daj bre koji su to fazoni. Naravno niko ni rechi, neki random anonimus koji je pobego iz shkole u 8 ujutru kao pwnuj...jeste...

Bio bih samo analan i ispravi da je risk jedan od najstarijih, a ne najstariji :)

I dodao SKG i NOB medju klanove tog perioda, a pored njih (za koje jelte nisam lichno vezan, al nishta manje vredni) i GM, RUR ffs, TCP, SiD...ma ima josh tona...

Bottom line: iskuliraj...imash pametnija posla od klinaca...

Edited by Dreadlord

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

Pff... Ti klinci koje toliko pljujete greshe dosta pri organizaciji lige i slicno, ali se oni za razliku od svih ostalih PRO ORGANIZATORA trude da naprave neshto iako nemaju NISHTA od toga? Mislim, apsurdno je igrati neke debilne lige, ali evo sada su "klinci" organizovali EXDG ligu koja je proshla odlichno, po drugi put. A gde su druge lige? Bila je kgb liga, pre nekoliko meseci, i nishta vishe? Jbg...

Zivot je lep ^^

www.HDx-gaming.com

<@DPS|pecoNi> celo mi se najezilo

<@DPS|pecoNi> kolko mi se kenja

<@DPS|pecoNi> au znas koja je to sad situacija shokice

<@DPS|pecoNi> da ja odem do wc-a

<@DPS|pecoNi> i dignem nogu na kofu jebenu

<@DPS|pecoNi> jebeno :@:@:@

<@HDx|shok1ca> AHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHAHAHAH

<@DPS|pecoNi> a tek da se obrisem..

Link to comment
Share on other sites

Pazi samo ovog genomea kao prdi kao on je old skul :)

Ako si ti old skul onda smo nixon joca i ja old profi skul :)

Jebiga, deca znaju da dignu web server pa onda i jebu :) Naucite olskuleri da dignete server pa pravite ligu :)))))

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Batice nemas nista od tog oldskula. Realno. A sto se tice online igre, uzmes steam, dobar net, procitas esl pravila, razumes ih i igras dobar cs. Ako budes napredovao ici ces u bolje rangiranu ligu itd. I lepo se nastrebas i odigras kgb ligu, tu exdgmgapj ligu, pa lan neki i eto ti. Nema cit prozivki :p

te babunske lige sto prave mitar gusar i neven mogu samo da te iznerviraju i nateraju da se setis "dobrih starïh vremena"

krile/hamla.... GG MOMCI !!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...