Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

frst pejdz kent biliv it

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

platio graficki tablet, sutra ga kupim = mi hepi. trebao sam to da uradim josh pre xy eona.

Cudan je taj tablet, nikako da se primi medju tim dizajnerima, sve kao kul je, ali neshto i nije ;) Malo ga koriste, malo ne, i tako u krug :)

Elem uskoro krecem i sa drugom sljakom.

E ozbiljno? Sta, kako?

kako sam se smorio ova 3 dana!

ivan_ nekad kad je suspendovao na pm je slao razlog zasto, a sad nista :((

Plus bih te ja verovatno suspendovao dodatno zbog prethodnog avatara :)

Link to comment
Share on other sites

Cudan je taj tablet, nikako da se primi medju tim dizajnerima, sve kao kul je, ali neshto i nije ;) Malo ga koriste, malo ne, i tako u krug :)

njega treba koriste samo graficki dizajneri koji se bave ilustracijom...za sve ostale je bacanje para, jer nema sta obichan mish ne moze da odradi

Edited by iguana

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

njega treba koriste samo graficki dizajneri koji se bave ilustracijom...za sve ostale je bacanje para, jer nema sta obichan mish ne moze da odradi

ovaj sta je to :)

a video sam u american choppers da onaj njihov dizajner koristi veliki tft monitor osetljiv na dodir i da tako sve reshava :) jel to to ? :)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...