Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

najposao je biti frizer.. shtricnesh tu i tamo.. i za 15tak min dobijesh 150din najmanje.. radno vreme je ajde 8h .. znachi dnevno se fina para zaradi.. kurs traje 3 meseca.. nznm koliko koshta.. al kontam da je manje od 30k dinara.. nadjesh neki lokal.. i bog da te vidi.. razmishljala sam da upishem taj kurs.. pre par godina.. al eto..

Inače mi je frizura jako zajebana za izvesti, to ne može svako!

khm.. nznm da li ima ishta lakshe nego mushko shishanje.. no nema veze.. vazhno je da su frizeri napravili vajan posao od toga..

;]

uzhashno.. ali uzhasno me nervira kad me frizerka oshisha kako ona zamisli.. objasnim ja njoj shta i kako.. al eto.. uvek mora da ushere na kraju.. moja stalna frizerka nije mogla odmah da me primi.. (e da.. pazi kad mora da se zakazuje kod frizera.. fensi.. nema shta) .. i otishla kod neke druge.. sve super frizura.. ali.. morala je da stanjuje krajeve.. i tako..

mozhda na kraju upishem taj kurs..

٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶.٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶star3.pngladysw9.gif

Link to comment
Share on other sites

pa to sto se vecina morona sisa na kec-trojku, i sto vecina frizera nije ni za kurac, ne znaci da je kvalitetnu musku frizuru lako uraditi.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...