Jump to content

Vesti


brue

Recommended Posts

12 hours ago, Dule_smor said:

Ne vidim AoE 4 topic, pa ajd ovde par pitanja. Da li je ralno da nisu ubaciji Vizantiju kao frakciju? I gde se jebeno iskljucuje onaj iritatnti glas koji obavestava za svaki buttopn u meniju sta je, ne videh u sound setinzima opciju?

nisam igrao ali na prvu to meni zvuči kao neki accesibility function imho, ja bih gledao u opcijama gde se podešava ako ima nešto za daltoniste, lakše kontrole itd tu bih potražio i taj announcement voice. zvuči kao ono iz wina kad čita sve opcije menija.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 1 month later...
2 hours ago, Dule_smor said:

Jel si siguran da je pre-alpha, pise kao kraj 2023? Mada ovaj u klipu rece da glavninu stvari radi samo jedan lik, sto je meni bas cudno?

jeste čudno ali ne i nemoguće, ima X ambicioznih projekata koje radi jedan lik, samo je pitanje kako se raširi u realizaciji pa probaju da ubace (ili ubaci) pet žanrova odjednom.

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Dule_smor said:

Jel si siguran da je pre-alpha, pise kao kraj 2023? Mada ovaj u klipu rece da glavninu stvari radi samo jedan lik, sto je meni bas cudno?

nije to ta igra, proverih posle, ali tema i izvodjenje je isto a i zvala se final frontier lol - ovo je mrtva igra na koju sam mislio 

 

ova igra daluje izuzetno 🙂

osim sto ocekuju da izadje prvo EA, a i to cekaju vec godinu dve... ja ne mogu vec duze vreme EA naslove da igram

Edited by G!!!

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Age of Empires III: Definitive Edition dobija "free trial" verziju (prakticno demo)

Quote

Starting today, AoE III: DE will be offering new players the opportunity to play a free trial that gives access to the following:

3 civs on a rotating schedule for skirmish & multiplayer matches
8 hostable maps
Act 1 of the Blood, Ice, and Steel campaign
Art of War challenges
And more!

https://store.steampowered.com/app/933110/Age_of_Empires_III_Definitive_Edition/

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...