Jump to content

Vesti


brue

Recommended Posts

Zahvaljujuci trudu "rur bota" ;) evo novosti koje su vezane za strategije. Za ostale igre mozete pogledati posebnu sekciju Vesti na forumu.

- Electronic Arts je sklopio ugovor sa Gemmom Atkinson tako da će se ona pojaviti u međusekvencama u Red Alertu 3. Gemma će nositi uniformu poručnika Eve McKenna, a dok ne dočekamo igru, bacite pogled na beta gejmplej video.

- Gas Powered Games pušta novu gomilicu screenshotova (bolje rečeno rendera) iz Demigoda, rip-offa DotA moda za Warcraft, koji će, nadamo se, biti bolji od uzora.

- Izašao je novi trejler naučnofantastične real-time strategije Shattered Suns. Igra stiže već ovog meseca, a klip se može svući sa AtomicGamera ili Gamershella.

- Codemastersov i Rise of the Argonauts sajt nude filmić koji prikazuje delove iz ovog nadolazećeg akcionog RPG-a, u pratnji muzike Tajlera Bejtsa (poznatog po delima iz "300" i "Californicationa"). Video se može skinuti i na AtomicGameru ili Gamershellu.

Link to comment
Share on other sites

Red Alert 3 Premier Edition

Engleski prodavac GAME ima informacije o "ekskluzivnoj" Premier Edition verziji Red Alerta 3, koja će pored igre sadržati i kolektorsku "konzervu", pet specijalnih multiplejer skirmish mapa, DVD sa filmom o pravljenju igre, disk sa saundtrekom i beta ključ za narednu Command & Conquer igru, što lako može biti i ekspanzija za Red Alert 3.

http://www.klanrur.rs/rts/story/10252/

group-rur.png
Link to comment
Share on other sites

Sudden Strike: The Last Stand

Fireglow Games najavljuje Sudden Strike: The Last Stand, stopedeseti nastavak serije real-time strategija smeštenih u vreme Drugog svetskog rata. Igra stiže u poslednjem tromesečju godine, ne traži Sudden Strike 3, a izdavač kaže sledeće:

Sudden Strike: The Last Stand allows you to become absorbed in thrilled actions of World War II from 1941 to 1945. You tasks will vary from easy "Protect and deliver ammunition" to sabotage counter AA operations in enemy back areas and, of course, it's up to you to choose the opposing sides. There are hundreds of units with historically accurate characteristics under your command, cargo ships, delivering reinforcements, air support, landing forces and many other things.

Sudden Strike: The Last Stand is not just the sequel of Sudden Strike 3: Arms for Victory, this is the sequel with completely new damage model, balance of forces and fabulous winter battles.

There are many new abilities in Sudden Strike: The Last Stand such as ambushes in houses, landing parties, reconnaissance, transportation of infantry on tanks and many other things. In Sudden Strike: The Last Stand user interface is reworked, in order to make easier for player to control units and realize his tactics in the game. We also haven't put graphics aside - you will see many new visual effects and animations in the game.

http://www.klanrur.rs/rts/story/10269/

group-rur.png
Link to comment
Share on other sites

kad su vec stikiji, da se ne brukamo bas toliko, nesto je 'u vezi sa necim', a ne 'u vezi necega', pa biste mogli da renamujete:)

@

vidi, kolonizacija:) osecam da ce biti sranje:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ne, pa ja sam kolonizaciju igrao vise od civilizacije, samo imam neki filing:)

znaci, ili ce samo da rimejkuju, onda mi je svejedno, tj opet bih igrao matoru zbog nostalgije, ako su vec iste, onda bih se opredelio za nesto sto mi je emotivno istripovanije:) ako ne rimejkuju, osecam da ce da sjebu nesto, ako nista, onda makar u dizajnu:) mene je smorila ova nova civilizacija, izbacise pola tripcica, a ceo osecaj mi je nesto mnogo turbo...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Tripujesh do jaja. Igrao sam sve civilizacije i poslednja je definitivno najbolja. Kao i uvek 3ci expansion je odradio posao. Kao da igrash 3jku u engine 4ke a da pri tom nema onog "end turn laga" od 30 minuta.

edit - to naravno ako igrash na marathon brzini, ove ostale brzine su smeshno glupe. Taman istrazish tehnologiju i dok si izgradio 5 rifleman-a vec si istrazio tehnologiju za infantry =P

Edited by Sting

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

ne mislim na mehaniku, mislim na neki osecaj tokom igre, pa ja sam na onom kecu oci izgubio i na dvojci. za cetvorku sednem i vidim sve neke plavo-metalik menije, fensi fontove, prozirno-pink sfere uticaja gradova, a ja pravim warriora:) nekako me smori jako brzo (znam, znam, kenjam, ali jebiga, takav sam).

edit:

sto se tice objektivnog, naravno da je cetvorka najbolja. ali i tu se moze diskutovati u smislu da bih ja rekao da od keca na ovamo ima neoprostivo mali broj dodatih tripova vezanih za samo igranje, a sa druge strane, ima nekih nebulozno oduzetih (u cetvorci se vodje civilizacija ne 'presvlace' iz ere u eru, zasto?).

Edited by Doolio

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Slazem se :), ima nekih do jaja glupih poteza, ali kad ima 16 civilizacija jedna mora da bude i pink :), ne mogu samo da budu nijanse plave i crvene. Tebi u stvari smeta shto se koriste lepi fontovi i fensi meni :D

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

brate stinze, sto diskreditujes ljude, meni je isti trip ko vuduu sa civilizacijom, kako tako 'ne.' i jos sa tackom, kao vudu debil...ti si u pravu, a mi nismo? jednostavno nam se ne svidja to sto se tebi svidja i to je to. jeste, meni jako kvari ugodjaj kad imam lightsaber-omg-limelight-pimpmyride UI, a pravim grannary, jebiga, smara me, nemam trip dok igram, dosadi mi posle deset minuta. nije mi smekerska igrica i to je to, sta sad, jebiga:)

Slazem se :), ima nekih do jaja glupih poteza, ali kad ima 16 civilizacija jedna mora da bude i pink :), ne mogu samo da budu nijanse plave i crvene. Tebi u stvari smeta shto se koriste lepi fontovi i fensi meni :D

nije sto je pink, nego sto je i to plavo i to crveno isto neko nfs-neon light plavo i crveno. kapiras, toliko me dizajn smara da ne mogu da igram. a ne sumnjam da je igra bolja od prethodnih jer treba biti retard pa napraviti nesto sa dva i po dodata elementa, a da zakenjas.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

brate stinze, sto diskreditujes ljude, meni je isti trip ko vuduu sa civilizacijom, kako tako 'ne.' i jos sa tackom, kao vudu debil...ti si u pravu, a mi nismo? jednostavno nam se ne svidja to sto se tebi svidja i to je to. jeste, meni jako kvari ugodjaj kad imam lightsaber-omg-limelight-pimpmyride UI, a pravim grannary, jebiga, smara me, nemam trip dok igram, dosadi mi posle deset minuta. nije mi smekerska igrica i to je to, sta sad, jebiga:)

nije sto je pink, nego sto je i to plavo i to crveno isto neko nfs-neon light plavo i crveno. kapiras, toliko me dizajn smara da ne mogu da igram. a ne sumnjam da je igra bolja od prethodnih jer treba biti retard pa napraviti nesto sa dva i po dodata elementa, a da zakenjas.

auf stize dule u sjajnom oklopu i rasnom doratu da spase princezu :)

najbolje da se vudi uvredio na jedno NE

ako tebe dizajn/boje smara da se udubish u jednu poteznu strategiju ne znam sta vise da diskutujemo ovde ;)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

jebote dule ja i voodoo imamo dosta vode ispod nashe vodenice to je bilo onako "Ne" iz fore a ne zato shto ja hejtujem voodoo-a :).

lots of kisses for voodoo :*:*****

and even more for doolio :****:*****:****

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

jebiga, kad ulecem neinformisan u fajtove:)

sting:

omg pocrveno sam:)

g:

brate, naravno da nije bas tako, ali je tako nekako:) mozda mi je dosadila civilizacija, pa je ne bih igrao ni da je olskul, a mozda me stvarno smaraju boje i dizajn. i bice da je to, pa pre mesec dana sam se razvalio od king's bounty.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...