Jump to content

LAN TURNIR Zajecar 29. Jun


Pretor

Recommended Posts

LAN TURNIR U ZAJECARU 29. Juna ( nedelja ) 11-24h

kontakt Marko (pretor) Milosevic msn: 3nity.pretor@gmail.com mobilni: 064 / 26 - 41 - 347

-ucesce 1500 po ekipi (300din po igracu)

ZIRO RACUN ZA UPLATE : 160-2500100032350-87 na ime Emilija Milosevic ( pre uplate kontaktirajte me na msn ili mob da ne uplacujete bzvz ako su slotovi popunjeni )

-racun je u banci INTESA i ako uplacujete najbolje je u banci INTESA jer ne placate proviziju i pare brze legnu i nije lose da skenirate ili slikate uplatnicu i da pored imena uplatioca napisete u zagradi ime ekipe.

-igra se po "5on5 ESL mr15" pravilima

-max 16 ekipa

-igrace se na 20 racunara ( 10 racunara su : sempron 3300+ ati1300xt ram: 2x512 , drugih 10 kompova ne znam tacno ali su jace konfiguracije, monitori 17"CRT, mouse fix , 100fps CPL GUI, zakljucana 32bita)

- 16 ekipa ce biti podeljeno u 4 grupe, (4x4) prva 2 iz grupe prolaze dalje (znaci 8ekipa)... u 1/4 finala . Samo ce finale biti bo3 a mozda i 1/2 finala ako imamo vremena...

- 1. nagrada 50% od uplate (150eura ako bude 16 ekipa)

- 2. nagrada 50eura ako bude 16 ekipa

- 3. nagrada ce biti robna i bice info za koji dan ( mozda bude i 4. nagrada , zavisi od sponzora )

Turnir ce se igrati u "irish pub revendell" lokalu koji se nalazi u samom centru Zajecara. Kompjuteri ce biti u zatvorenom prostoru ispod nivoa zemlje gde je temperatura znatno manja. Evo slika cisto da vidite atmosferu, kompjuteri ce biti postavljeni tek u Subotu popodne tako da ne mogu da postavim slike kompjutera na toj lokaciji :)

http://img126.imageshack.us/img126/4454/pubdolelg0.jpg

Ispred postoji basta na 2 sprata gde je postavljen projektor za HLTV:

http://img502.imageshack.us/img502/6365/pubhltvtp7.jpg

2. sprat baste sa HDTV :

http://img524.imageshack.us/img524/1315/bastagoreuf5.jpg

Bice zabranjen prilaz ljudima koji trenutno ne igraju match ... u prostoriji sa kompjuterima ce biti samo igraci / sudije / admini ... Zato postoji HLTV napolju :)

Najavljene ekipe:

ImproVision kragujevac

KBP beograd

CTK-gaming Soko banja

urban.exp krusevac

cK clan Kula

cA Sremska Mitrovica

las palmas jagodina

visual.org negotin

Born to eliminate <b2e.ding> krusevac

naisuss Nish

njaaa zajecar

lugal zajecar

+ jos lokalnih ekipa iz Zajecara

ALI jos niko nije uplatio ... uskoro cu izbaciti spisak onih koji uplate ... ocekuje se da ce biti popunjeno svih 16 slotova za turnir i da ce nagrade biti kao sto je i napisano gore.

Ako sam nesto zaboravio da napishem pitajte...

pls sticky za topic :)

Edited by Pretor

[PLAYGROUND] pretor

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Slazem se da je malo kasno objavljeno...al ako je lokalnog tipa onda ok. Mogli bi da napravite novi turnir na leto sa 32 ekipe (ako ovaj lepo uspe), kontam da bi bilo do jaja... Lepo je mesto, kompovi su ok + projektor za gledanje nekog dobrog meca.

gl na turniru [:D]

www.senseyeesports.com

Link to comment
Share on other sites

ako nekom treba igrac tu sam :-)

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Evo ja da objasnim poshto sam vrlo upucen oko turnira i idem sutra da pomognem oko organizacije:

Turnir je trebao da bude lokalnog tipa ali su saznali Negotinci, pa Nishlije, pa ovi pa oni...onda je gazda igraone odluchio da od tog turnira napravi "veliki" lan na drugoj, boljoj lokaciji, sa vishe kompova...bla...bla... Samo shto je vrlo malo vremena imao da sve odradi kako treba(mislim oko najave turnira i limita prijava).

Bilo kako bilo siguran sam da ce turnir biti profesionalno organizovan i odradjen. ;)

Vidimo se u Zajecharu!

GL&HF

Edited by razaL
Link to comment
Share on other sites

Trebalo je da bude lokalni turnir ali je onda ispalo da dolaze ekipe sa strane pa smo povecali broj kompova i organizovacemo mnogo bolje. Ovo je za sada probni turnir i najverovatnije ce mesec dana posle ovoga biti organizovan veci turnir sa vecim uplatama ...

[PLAYGROUND] pretor

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...