Jump to content

IMATE "CS PROBLEM"?


LInn

Recommended Posts

Dakle, kad svi udju dajesh smoke partiju to je uglavnom exec smoke.cfg skripta ako se dobro setja.

Onda isto sa nozhom, exec knife.cfg.

Kad je odradjen nozh, pushtash skriptu amx_match (ime_ct_tima) (ime_t_tima) mr15 esl.

Onda ili svi igrachi ukucaju ready, ali uglavnom kad su spremni kucash /start.

Ako trazhe ponovan restart idu klasichne amx komande, ili /relo2, ako se ne varam. (/start i /relo ne idu u konzolu nego na say)

Ili ukucash amx_cvar sv_restart 1 ili amx_rr 1 1 i kad se restartuje napishesh amx_say LIVE i furash.

To vazhi ako su oni amx plaginovi sa kgb-ovih servera.

Ako se radi o stim serverima, onda uglavnom sve ide preko rcona.

Rcon pass dobijash od nekoga ko zakupljuje server ili ko zna i execujesh skriptu za mech.

Pier_C_main.jpg

Ne setjam se bash najbolje kako je to ishlo, pa ako sam neshto pogreshio, neka me neko ispravi.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Momci imam cs 1.6 server, koji sam sam hostovo, i problem je sledeci. Server radi vec dve godine na protokolu 47 ali sad je doslo vreme za 48 i kad prebacim na 48 jednostavno nece da se pokrene... Kada vratim na 47 ponovo radi... Da li iko od vas moze da mi pomogne da resim problem, bio bih vam mnogo zahvalan?

Pozdrav Stefan

Edited by JCAP Team
Link to comment
Share on other sites

PozZ ! Imam jedan problem koji nikako da resim :( a vezan je za steam.. Kad hocu da igram CS preko steam-a koci mi nisan , secka :S Kad pomeram misa levo - desno koci se i zeza ali ne konstantno nego vec u trenucima .. radi sve okey pa onda secka nekoliko sec, i sve tako .. rekli su mi da reinstal drajvere za graficku ja to uradio ali o5 isto :(, pokusavao sam sa rate-ovima i isto je :( , onda je ortak rekao da je mozda do misa , doneli smo njegovog adder-a i isto sve :( .. Na kraju sam reinstal WINDOWS i steam je poceo da sljaka super, znaci sve OKEY ! ali posle nedelju dana OK rada , nastavio je da koci o5 i ne znam sta da radim :) ako je neko imao ovaj problem neka pise sta i kako da resim ! btw na non steam nemam problema s tim .. non radi okey ali igra mi se steam :( .. HVALA UNAPRED ! ! !

zls-Sava.jpg

Link to comment
Share on other sites

@SaVa

Probaj da stavis u procesima hl.exe na low priority, mozda pomogne

@ pilauda

Udji cstrike folder, nadji ikonicu od spray logoa, i na properties-u stavi read only, misim da je do toga, probaj... :)

Edited by zex0n

Kad se rodimo, tad placemo, jer smo na veliku pozornicu budala stupili. - W. Shakespeare

Link to comment
Share on other sites

IMAM PROBLEM, IGRAM KZ VEC NEKO VREME ALI U ZADNJE 2 NEDELJE KADA UDJEM NA BILO KOJI KZ SERVER, SERVER ME ODMAH NAKON KONEKTOVANJA IZBACI BEZ IKAKVAGO RAZLOGA, KADA SPUSTIM KONZOLU PISE

Host_Error: UserMsg: Not Present on Client 58 ZNA LI NEKO STA DA RADIM I KAKO OVO DA RESIM? VEC SAM PROBAO SA REINSTALACIJOM CS-A.

Edited by FREDI_KRUGER

1st Alpha Server

217.26.75.26:27067

Link to comment
Share on other sites

Sta mi je sada potrebno da bi igrao cs na non steam serverima pored cs'a 1.6 naravno. Koji patch i gde ga skinuti?

hvala !

Ne znam bas kako trenutno rade ti patchevi, zbog ovih zajebancija sa tim protokolima(mislim da je sad zastupljen uglavnom 48 protokol) pa probaj ovde sa ovim patchem: PATCH OVDE

Kad se rodimo, tad placemo, jer smo na veliku pozornicu budala stupili. - W. Shakespeare

Link to comment
Share on other sites

Sta mi je sada potrebno da bi igrao cs na non steam serverima pored cs'a 1.6 naravno. Koji patch i gde ga skinuti?

hvala !

Patch v42

http://cs-akademija.net/download/download.php?fname=./Patchevi/CS_16_v42_patch_by_KGB_Protocol_48_-_CSA.exe

Ovo ti je sada aktuelan patch sa Kgb GUI-jem i prebacen je na protokol 48,sto znaci da na starom patchu ne mozes da udjes na Kgb hosting servere a uskoro neces moci na sve.

"This is your life and it's ending one minute at a time."

Link to comment
Share on other sites

Ljudi imam problem tj ne ja nego ortak :).Decko skoro uzeo komp ima Dual core procesor 2.6ghz ima 2gb ram-a ima graficku nvidia 9400 512mb ima net 1024\256 kablovski monitor asus 19" WIDE (moze 4:3).Instaliro sam mu nove drajvere namestio sve kao kod mene(imam duplo sporiji komp od njega!!!):Stavio grafiku na performance iskljucio antialiasing i anisotropic filtering iskljucio V-sync stavio monitor na 75hz rateove stavio na 101 sve,rate na 20000.E sad sta se desava kad udje u CS ping je normalan i FPS je 100 ali desava se da zasece CS kao ubaguje u mestu pa nastavi da hoda.Shtuca,tako nesto :)Ovako svi namestaju CS i kod mene radi ali kod njega jok :( POMAGAJTE PLS!!! xD

Zaboravio sam da dodam da kad je V-Sync ukljucen FPS je 60 i nema seckanja ^^ WTF?

P.S ako neko kaze da ne valja konfiguracija tje se rasplacem XD

Edited by -Apostol-
Link to comment
Share on other sites

Ljudi imam problem tj ne ja nego ortak :).Decko skoro uzeo komp ima Dual core procesor 2.6ghz ima 2gb ram-a ima graficku nvidia 9400 512mb ima net 1024\256 kablovski monitor asus 19" WIDE (moze 4:3).Instaliro sam mu nove drajvere namestio sve kao kod mene(imam duplo sporiji komp od njega!!!):Stavio grafiku na performance iskljucio antialiasing i anisotropic filtering iskljucio V-sync stavio monitor na 75hz rateove stavio na 101 sve,rate na 20000.E sad sta se desava kad udje u CS ping je normalan i FPS je 100 ali desava se da zasece CS kao ubaguje u mestu pa nastavi da hoda.Shtuca,tako nesto :)Ovako svi namestaju CS i kod mene radi ali kod njega jok :( POMAGAJTE PLS!!! xD

P.S ako neko kaze da ne valja konfiguracija tje se rasplacem XD

sto bi rekao 1an kod nas "ima prejaku masinu za CS" [:D][:D] xaaxxaaxax ...

isti problem imao je i moj drug koji na kraju popizdeo i izbrisao CS ali njemu je taj problem bio samo ako pre CS pokrene neku drugu igru npr. L2 (posto to igra) elem uspeo je na kraju da resi proble a ovako mi je rekao " cackao sam po CS-u ono softver -openGL pa stalno menjao vracao ali na kraju sam ustanovio da je do ploce i do windowsa"... sto nemora da znaci da je kod tvog "ortaka" isto posto je nov komp ali probajte sa mozda drugim windowsom ko zna mozda uspe jbg experimentisite malo morate naici na problem svaki je resiv...

you have no fear 2x bam is here

Link to comment
Share on other sites

sto bi rekao 1an kod nas "ima prejaku masinu za CS" [:D][:D] xaaxxaaxax ...

isti problem imao je i moj drug koji na kraju popizdeo i izbrisao CS ali njemu je taj problem bio samo ako pre CS pokrene neku drugu igru npr. L2 (posto to igra) elem uspeo je na kraju da resi proble a ovako mi je rekao " cackao sam po CS-u ono softver -openGL pa stalno menjao vracao ali na kraju sam ustanovio da je do ploce i do windowsa"... sto nemora da znaci da je kod tvog "ortaka" isto posto je nov komp ali probajte sa mozda drugim windowsom ko zna mozda uspe jbg experimentisite malo morate naici na problem svaki je resiv...

Brate taj windows i ja koristim -.- :S ali nema veze mozda neko drugi moze da mi pomogne :P :)

Link to comment
Share on other sites

Brate taj windows i ja koristim -.- :S ali nema veze mozda neko drugi moze da mi pomogne :P :)

koji win???? nisam ni 1an spomenuo ... ali eto kad smo vec do win-a ja imam SP3 i imao sam bar 5 CS-ova 1.6 sve razliciti u qrac.. ali je svaki radio vrh ..pa probaj SP3

you have no fear 2x bam is here

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...