Jump to content

IMATE "CS PROBLEM"?


LInn

Recommended Posts

@SUBE najverovatnije ti je otisao kabel, reklamiraj ga ako imas garanciju...

Nije otishao kabel. Softverski je problem, chim se javlja samo u cs-u, i sumnjam da tje dobiti zamenu.

Steam problem....ne mogu da se konektujem ni na jedan server....Steam nije banovan,proverio sam,pokusao sam da reinstaliram steam isto je,isto mi se ranije to desavalo i sa non steamom,i ne vredi nista,ne znam sta da mu radim.... :/ Samo demoe mogu da gledam..... :@

Stvarno je mozhda do protokola.

Na koje servere pokushavash da se konektujesh ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ma jebem mu ja majq da res windows,pre 2 nedelje sam res.....

i jos uvek si imao isti problem?:o

kad kliknes konekt na neki server i ne uspe posle nekog vremena zapisi to sto ti izadje, izacice ti nesto tipa "error connection" ili tako nesto, pa potrazi problem na steam sajtu :/

Link to comment
Share on other sites

Jbg kupio novi hard samim tim i nov win i dalje isto sranje i to samo u cs-u ... mada desi se i u win ali ja ko retko ... oso kabal na ulazu na mis au pizxdu materinu :@

Edited by SUBE

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

@Urosh hvala ti na linku [:)]

Imam jos jedan problem !

Pri pokusaju da se konektujem na server ispise mi se ovo "This server is using a newer protocol (48) than your cilent (47). You should check for updates to your cilent".

E sad da li mi treba nova verzija cs_a ili je nesto drugo u pitanju...molio bih da mi pomognete bio bih vam zahvalan...unapred hvala [:D]

Link to comment
Share on other sites

@Urosh hvala ti na linku [:)]

Imam jos jedan problem !

Pri pokusaju da se konektujem na server ispise mi se ovo "This server is using a newer protocol (48) than your cilent (47). You should check for updates to your cilent".

E sad da li mi treba nova verzija cs_a ili je nesto drugo u pitanju...molio bih da mi pomognete bio bih vam zahvalan...unapred hvala [:D]

kupi steam...

Link to comment
Share on other sites

Zelim da ubacim rotating_mapcycle na svoj server ali mi nije jasan ovaj deo objasnjenja :

Loads different mapcycles depending on the time of day.

12am -> 9am: addons/amx/mapcycles/morning.cfg

9am -> 6pm: addons/amx/mapcycles/day.cfg

6pm -> 12am: addons/amx/mapcycles/evening.cfg

(nadam se da nisam promasio topic)

Hvala.

Link to comment
Share on other sites

Dobro vece :D

Dakle ovako.. Moj problem je krajnje trivijalan mamu mu jebem.. Skrljao sam sistem, sve ponovo namestio.. Instalirao steam... Ali ne mogu da nadjem sens.. I skontam ja zasto.. Udjem u mouse opcije u control panel, namestim na 3-cu crtu i ugasim onu akceleraciju misa.. Ali fora je da je to iskljuceno dok sam na desktopu, mis je sporiji, al kad udjem u CS on se ubrza i leti mi preko ekrana isto kao da nisam ni ugasio onu akceleraciju... Ima li neko ideju, ja sam svoje sve potrosio.. I unistalirao sam opet cs i ponovo skidao steam i cs i rr komp i nista... Opet akceleracija u windowsu je ugasena al kad udjem u cs mis leti :@ :@

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...