Jump to content

IMATE "CS PROBLEM"?


LInn

Recommended Posts

Imam flat 512 kb/s i igram na cl_updaterate 30 i cmdrate 30 a kad stavim na 101 101 onda bode,e sad kako moj drug ima isti paket ko ja i on moze na 101 101 a ja ne mogu (btw sve normalno radi osim cs-a) probao sam reinstal nece????? helllpppp

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Obrati se dezhurnom lekaru. [|)]

ATI-jeve grafulje koliko znam nemaju vsync. Nikad se nisam razumeo u ATI grafichke tako da ne znam da li je do nje.

Mozhda ti se procesor pregrejao pa ti komp umire.

Mozhda je i do napajanja, jer ako imash napajanje iz Tajpena budi sretjan shto imash i toliko frejmova.

haha nisam bolestan ... :D procesor nije 100% zato sto proveravam stalno ... overklokovo sam ga pa kad su bile velike vrucine morao sam da ga spustim na 2.4 ghz ... napajanje mi je BSP 400 W.... a za vsync ne znam ... mislim da imaju .... :( strasno me nervira ... bio mi je fps 100 ali kad sam reinstalirao windows i kanter o5 instalirao i poceo je da pada na 60 :@ .... to sto sam rekao da sam zaludjen to znaci da igram stalno CW (clan war ) ...

Link to comment
Share on other sites

pozdrav svima ... nov sam :D

imam i ja problem sa Kanterom , zaludjenik sam :D zato vas molim za help ... = (

guglao sam ali ne mogu da resim problem ...

fps mi je 60 i ponekad pada na 40 ... kucao sam u konzoli fps_max 101 ... pokusao sam i da stavim rezoluciju sto manju ali ne vredi ...

imam 1280 mb rama , procesor intel celeron 2.4 ghz , graficku sam kupio pre godinu dana ASUS AH3650... dobio sam neke programe uz nju ... za overklok itd... (evo vam link pa pogledajte koja je to graficka ) http://www.google.com/products/catalog?cli...um=4#ps-sellers

video sam da pricate o nekakvom Vsync ili ne znam kako vec ... ja to ne mogu da nadjem ... nemam opciju za to ...

hvala .

Pa jel ti je stabilnih 60 fps uglavnom ili kako? Licno bih prvo proverio vsync podesavanje (CCC advanced view - 3D settings ili tako nesto).

Ako do sada nisi, skini najnoviju verziju drajvera za graf. - http://ati.amd.com/

n.die fusion[c]

Link to comment
Share on other sites

Pa jel ti je stabilnih 60 fps uglavnom ili kako? Licno bih prvo proverio vsync podesavanje (CCC advanced view - 3D settings ili tako nesto).

Ako do sada nisi, skini najnoviju verziju drajvera za graf. - http://ati.amd.com/

Naravno najnoviji drajveri NE MORAJU biti najbolji! Uostalom ako nisi stavio, stavish Vertical Sync na 0 tj. off.

A ja imam gori problem od ovog. :D

Rejtovi: 101, 101, 25000 i fps na 101. I dok sam u igri meni fps jeste 100, a choke 60... Npr. kad bacim HE vidim je na 3 mesta i kako pada i mnogo zeznuto. Choke mi samo pravi problem, loss je okej. Moj net je:

521393699.png

Link to comment
Share on other sites

Pa jel ti je stabilnih 60 fps uglavnom ili kako? Licno bih prvo proverio vsync podesavanje (CCC advanced view - 3D settings ili tako nesto).

Ako do sada nisi, skini najnoviju verziju drajvera za graf. - http://ati.amd.com/

HVALA SVIMA !!!! <3

fps mi bude 80 - 95 ... ali kad sam pod flesom i neki pucaju oko mene onda je 40 -60 ....

nasao sam to CCC advanced view 3D settings ... i tamo sam samo nasao pod Monitor Properties - adjustments ima kao da se otkaci (da ili ne ) Composite sync ... to sam samo nasao ...

Link to comment
Share on other sites

Rejtovi: 101, 101, 25000 i fps na 101. I dok sam u igri meni fps jeste 100, a choke 60... Npr. kad bacim HE vidim je na 3 mesta i kako pada i mnogo zeznuto. Choke mi samo pravi problem, loss je okej. Moj net je:

521393699.png

Kontam da problem mora biti do loseg servera, posto ti je net ok. Jel se to desava i kad igras na cw serverima sa ~12 slotova ili samo pub/dm?

I btw, imas telekom adsl? odakle ti upload 0.33mbit? :p

n.die fusion[c]

Link to comment
Share on other sites

Kontam da problem mora biti do loseg servera, posto ti je net ok. Jel se to desava i kad igras na cw serverima sa ~12 slotova ili samo pub/dm?

I btw, imas telekom adsl? odakle ti upload 0.33mbit? :p

Na CW-u je manji choke, nekad i 0 ali ide i do 25. Na nekim serverima sa loshijim hostingom, pojavi mi se i loss oko 15 i choke do 99 chak. A na nekim sa boljim pingom, mozhe da drzhi nulu kad stojim u mestu, a chim krecem, choke raste.

Telekom ADSL, a upload... :O Valjda je svima toliki? :)

Link to comment
Share on other sites

Kontam da problem mora biti do loseg servera, posto ti je net ok. Jel se to desava i kad igras na cw serverima sa ~12 slotova ili samo pub/dm?

I btw, imas telekom adsl? odakle ti upload 0.33mbit? :p

daaa to i mene zacudi? :)) sto ja to nemam u piiiiiiiiiizdu materinu :D

eirscm.jpg

Link to comment
Share on other sites

Kupio sam original half life 2, koji sam smestio u stari steam account koji imam jos od HL1. Medjutim, ne nudi mi opciju da skinem counter strike source, nego vidim opciju da ga kupim za 15 evra! WTF? Pre godinu ipo dana sam video kod druga koji ima original HL2, igra opusteno source. Jel postoji fora da zaobidjem ovaj problem? Ili moram da kupim? Jel moguce da su postali toliko halavi?

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Na CW-u je manji choke, nekad i 0 ali ide i do 25. Na nekim serverima sa loshijim hostingom, pojavi mi se i loss oko 15 i choke do 99 chak. A na nekim sa boljim pingom, mozhe da drzhi nulu kad stojim u mestu, a chim krecem, choke raste.

Telekom ADSL, a upload... :O Valjda je svima toliki? :)

To je uglavnom do servera onda.

Nego, ja imam 1.89mbit download, 0.17 upload... a ti sa 1mbit 0.33?;s

sve se nadam da u telekomu ima neka ponuda za upload ;s

n.die fusion[c]

Link to comment
Share on other sites

Moze neko da mi da malu pomoc oko Photo Shop-a CS4?Nadam se da moze... [:)] Kako da izbrisem pozadinu,a da ostane samo logo klana...Npr. napravio sam neki grb bezveze i na njemu nesto pise ali kada ga snimim,snimi mi se i ruzna bela pozadina a ja zelim da ostane samo grb...Jel moze neko da mi pomogne veoma bih mu bio zahvalan...Evo msn-a c_eka@live.com ...

Link to comment
Share on other sites

Jel mozda zna neko sta bi mogla da bude, imam death addera vec godinu dana i radi bez problema, u zadnje vreme je poceo da baguje samo u cs-u, znaci na svaka 2-3 min se cuje onaj zvuk kao da se iskljuci neki uredjaj sa usb-a, i u tom trenutku mis stane, i posle par sekundi opet se ukljuci, i radi normalno ...

opet napominjem to se desava samo u cs-u ...

Pomoc ako moze ili da ga reklamiram i da mi daju drugi xD

Edited by SUBE

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

Steam problem....ne mogu da se konektujem ni na jedan server....Steam nije banovan,proverio sam,pokusao sam da reinstaliram steam isto je,isto mi se ranije to desavalo i sa non steamom,i ne vredi nista,ne znam sta da mu radim.... :/ Samo demoe mogu da gledam..... :@

mozda je problem u protovolu ili verziji cs-a

http://www.gametracker.com/profile/fredikr...2743-FFCC00.png

1st Alpha Server

217.26.75.26:27067

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...