Jump to content

heroes of might and magic 3


killYg0r

Recommended Posts

probao sam da igram na game-rangeru protiv random likova i imam problem

kada predam potez, krene da salje, ali abode na 97% i izadje iz igre(prvo protivnik, jer mu ne stigne)

problem je u tome sto se neki paket izgubi, a ne uradi se resend ili sta vec

jel zna neko kako bih to mogao da resim?

Link to comment
Share on other sites

Aljme doktore nube. Pa zar te shugave cipele od 2 stata mesto ovih za brzinu??? :)

nasao sam town portal tada vec tako da mi movement nije bio problem:)

vidi ga dule sto razbija sa luisom o/ GDE TI JE EXEPERT LEADERSHIP DA SE SLAZU SVI U GRUPI STO NISI IZ ISTOG ZAMKA

tako su mi nekako retardirano izlazili skillovi da nisam ni mogao da ga uzmem, al nebitno:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

probao sam da igram na game-rangeru protiv random likova i imam problem

kada predam potez, krene da salje, ali abode na 97% i izadje iz igre(prvo protivnik, jer mu ne stigne)

problem je u tome sto se neki paket izgubi, a ne uradi se resend ili sta vec

jel zna neko kako bih to mogao da resim?

guglao sam i mozda nasao resenje

obrisao sam sve osim jedne mape u maps folderu

navodno, iz nekog razloga salje sve te informacije kada se predaje potez

probali smo Dule i ja sada, radilo je ok

mada nije jos sigurno

Link to comment
Share on other sites

How can I speed up the connection between my opponent and me?

---> The most important thing you can do, is to empty your map folder (--> You have to keep at least ONE map though!!). The whole information of your both map folders is given to your comps while sending data. Make sure you only have about 5 maps in this folder at max. You can create a new folder like "mymaps" and put all the maps you have downloaded there. You only need to copy the needed maps in the original folder.

OVO RADI

Edited by leisure
Link to comment
Share on other sites

opet sam se iscimao da sredim sve

nadam se da je sada sve ok

These are the ports "heroes3" needs:

2300 to 2400 TCP & UDP (trigger port = 6073), 28800 to 29100 TCP & UDP (trigger port = 6667) and 47624 TCP and UDP

takodje, morao sam da prebacim na jedan CPU jer mi je kreshovala igra pomocu http://forums.ubi.com/showthread.php/467452-Heroes-3-Complete-crashing-on-Win7-Forums

Link to comment
Share on other sites

vidi ga dule sto razbija sa luisom o/ GDE TI JE EXEPERT LEADERSHIP DA SE SLAZU SVI U GRUPI STO NISI IZ ISTOG ZAMKA

@shark

ti bese radis u razvojnom timu na wog-u i nisi znao da brzina jedinica utice na kretanje heroja pa mapi?

nisam cuknuo nista od 2007/8, zaboravio sam na "minimum army map speed" property :D besides, nije kao da sam morao da znam. razumeo sam ERM i umeo da menjam exe. ako bih napravio neku gresku tog tipa, neki homm gurui bi primetili i to bi se brzo ispravilo.

kakav je ovo grad? to je neki custom pack? jel ima jos novih gradova?

za ovaj bastion i forge slusam fazon jos od 2006... od ta tri koja su dolazila (Bastion = egipat, Forge = scifi mecha, Kremlin = slovenci) nekako sam se najvise radovao egipcanima. kolko sam skontao, Bastion je kompatibilan sa ERA 2 i VCMI... ja sam nesto isportovao umesto konfluksa i nisam imao sve grafike, ali ono sto sam imao je cudno ruzno, bastion je konzistentan sa svojom grafickom temom (jedinice ne izgledaju previse drukcije jedna od druge) ali kad ih stavis protiv ramparta ili castlea, pegla ti se kolko nisu iz iste igre.

Juce sam se prosetao kroz heroescommunity.com i vidim da se wog raspao na tri ekipe i da se sada furaju tri moda - VCMI, ERA2 i Heroes of Light...

I da su napravili Halo grad za te modove... Fazon taj ERA2 je neki nubacki wog koji nema customizacije ali se lakse moduje, pa zato stampaju razne modove za njega (city packove itd)

Snimio sam jos jedan mod - Phoenix Mod... "strives to achieve perfect balance" - ne znam sta misle pod tim, ali heroji kupuju primarne i sekundarne skillove poenima, kao i pocetnu vojsku. To mozda nije lose. Ali deo u kojem "all randomness is disabled" me malo odbacuje, nema morala, nema lucka sve su zamenili cistom matematikom.

Jest' malo steta sto tri tima guraju svoje pravce umesto da guraju jedan, al sta ces, ljudi su ljudi... :)

Edited by nT.Shark
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...