Jump to content

heroes of might and magic 3


killYg0r

Recommended Posts

Zato skupljaj pare da nadogradiš kompjuter :tf:

pk

nemate pojma. nekropola je majka i otac. uzmem onda Tanta i doviđela sine pozdravi doma.

i vidomina, tamika i vokial!:)

Momci, što toliko numete?

Rampart Pesma i Mohi HOMM3.

rampart i kyrrie su mi omiljeni, al jebes logistiku kad ti dodje neko sa milion skeletona:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Rampart je najbolji, Necro je jak ko zemlja, Conflux je gay, ali je zato Castle jednostavno imba op najjaci. Jbg, Loynis i Sir Mulich su najbolji heroji a castle jedinice su jednostavno prejake :).

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

samo u glavu...ja uzeo da igram xl mapu sa confluxom malo, ono nije normalno koliko su imba, pocistio sam celu mapu za jedno popodne:)

Rampart je najbolji, Necro je jak ko zemlja, Conflux je gay, ali je zato Castle jednostavno imba op najjaci. Jbg, Loynis i Sir Mulich su najbolji heroji a castle jedinice su jednostavno prejake :).

mullich je zabranjen! al zato lyonis sa prayerom izuva:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

pravila kazu da nema heroja sa level 4 pocetnim spellovima, kao ni logistike i diplomatije o

loynis duva sa 1-in-10-chance free prayerom? :)

mozda neki geon sa dungeonom. eagle eye je zapravo korisan skil cak i u vanili.

//enihauz, ako peglate WoG i imate neku frku oko setapovanja.... radio sam na tom projektu, mogu da pripomognem sa trablshutingom.

Link to comment
Share on other sites

врхунска игра. врхунска.

:)

мислим да је комбо Тант-вампири ипак бруталан. не мо'ш их убити, јебига, ни да имаш НР неколико пута више... па дред најтови, дабл демиџ, па још кад их какне потковица.... ејџинг код змајева. пасивна болест од зомбија. свака јединица има пасивну магију, јебига. црпљење мане убија на почетку...

па ја мислим да једно 7 година нисам укључио ХОММ3.

играо сам четворку и петицу, и заборавих сад, где оно нагруваш хероја па ти не треба ни војска, ударцем убијаш 50 змајева, до курца са игром.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

ne verujem... ja sam heroje igrao jos kao klinac i pre par dana/nedelja sam poceo da se igram ponovo, sam protiv compa...

kad malo skapiram taktike u mp, cisto da bih pruzio iole nekakav otpor... racunajte na mene :)

ne bi bilo lose da me ubacite u neku grupu pa da malo pojasnite mozda i neki sharescreen partije itd..

btw.. na gamerangeru ima stalno puno servera i igra radi fino, ja sam probao sa drugarom

Edited by E jebes baku

fml

Link to comment
Share on other sites

Tjah, ja sam ovo presto da igram kad mi je uspelo da pobedim sa Infernom, random heroj, XL mapa sa podzemljem, protiv 7 kompova u alijansi na impossibru.

Al sad nekako dobijam zelju da potegnem ovo iz naftalina... :)

isto to, samo ja igram WOG bez ucitavanja save-ova, dakle die hard mod

instaliracu sve pa pikamo kada god zelite

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...