Jump to content

Kanter na Eurosportu? :)


Lucky

Recommended Posts

Ne znam da li neko slucajno gleda Eurosport 2, ali se na njemu upravo prenosi mech u Counter Strike: Source :))

Evo traje vec jedno pola sata, pishe uredno u programu da prenose turnir u nekoj video igri. Komentator je dodushe neki "levi", ali vrlo je to zanimljivo, u kom pravcu ide citava stvar :)

Link to comment
Share on other sites

ovaj offbeat ninja koman neki :]

btw mogu da zamislim kako je izgledao komentar cs-a ako je za doa kenjao 10 minuta, magican udarac, iscrpio je dosta energije ....

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

1.nisu mogli da nadju nekog ko nije prvi put u kontaktu sa video igrama? mogao je barem nesto o cs-u da zna...

2. ovaj debilizam , prenos u trecem licu...

konstatacija, dobro su se navezbali...

brate...

Edited by Rshum.Travar

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

1.nisu mogli da nadju nekog ko nije prvi put u kontaktu sa video igrama? mogao je barem nesto o cs-u da zna...

2. ovaj debilizam , prenos u trecem licu...

konstatacija, dobro su se navezbali...

brate...

Pa idi prijavi se da budes komentator :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

@dejan j.

ovaj covek prvi put vidi mislim bilo kakvu igru...da je video negde cs bilo koji ranije, komentari mu tokom celog meca ne bi bili:

"redjaju ih kao zeceve"

"ooo bomba je ubila jednog"

"korejanci postavljaju bombu a ovi se vise odlucuju za cekajucu taktiku, ali opet izginu"

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Pa ljudi, morate da shvatite da Eurosport SRBIJA sigurno nema ljude za svaki sport. Kapiram da se i ovaj što je komentarisao smorio kad je saznao šta treba da komentariše. Veći sportovi imaju svoje komentatore, a sve od karlinga preko mica i do kantera dobijaju po "ključu" pa udri.

Link to comment
Share on other sites

rece mi teske veceras da ima na ES-u kanter :D majstori...

Gaming Is Not A Crime!!!

Hey Bon Jovi ko si ti

Hey Bon Jovi druze moj,

Ti si Bon Jovi iz Amerike ,

Ja sam Bon Jovi sa Cvetkove pijace,

Tebe voli omladina mlade zene,

Mene voli omladina mlade zene,

Ti si nekad bio faca, faca,

A onda sam dosao JA!

Nisi Bon Jovi izgubiJo,

Nisi Bon Jovi izgubiJo,

Nisi Bon Jovi izgubiJo!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...