Jump to content

- OGLASNA TABLA -


Kole

Recommended Posts

Oglasna Tabla se nastavlja u ovom topicu radi lakse preglednosti

stari topic ovde.

Pozdrav.

Zbog stanja na WoW podforumu poslednjih par nedelja postaje ochigledno da je neophodno prestruktuiranje sistema oglasavanja kupoprodaje bilo chega u vezi sa WoW-om.

U to ime otvaramo ovaj topic na kom cete moci lepo da se oglasite, bez zatrpavanja foruma.

Naravno, postoje PRAVILA:

1. SVI OGLASI NA WoW SUBFORUMU VAN OVOG THREADA BICE BRISANI ASAP.

2. Prvo smislite sta cete da napisete, a onda to ucinite. Oglas napisite precizno, detaljno koliko zhelite, sa linkovima na profile ako ih negde imate, sa kontakt informacijama i svim shto mislte da je relevantno za vas oglas.

3. Ako napravite gresku - editujte svoj oglas, a ne da pravite dupli/trostruki post.

4. Kada prodate/kupite/zavrshite transakciju - editujte opet svoj post i napisite na pocetku i na kraju lepo masno velikim slovima "PRODATO" ili "NIJE VISE AKTUELNO" ili nesto u tom smislu.

5. Ako niste oglasavac, a ne svidja vam se oglas - imate PM pa raschistite to lichno sa oglashavachem. Ne trolujte topic.

6. Ovo je topic SAMO za oglase, znachi ljudi kache svoje oglase, sve ostalo, cenkanje, dogovor, pitanja itd ide preko PM-a i kontakt informacija u oglasu koji vas interesuje.

7. Ako menjate sadrzhaj svog oglasa, editujte aktuelni oglas, ako kacite novi, ili pak zelite da ponovo oglasite stari, ;inite to sa bar nedelju dana razmaka.

8. OVO NIJE TOPIC ZA DISKUSIJU znachi "lol nub losh ti je lik, niko ti nece dati tolike pare", "omg server ti sakuje" i "ne shinko, nikada ti to nece poleteti" i slichni postovi nece biti tolerisani u ovom threadu. Ako vam se pricha imate "WoW-prichajte" thread.

Hvala na razumevanju i uzhivajte u ovom genijalnom servisu WoW subforuma.

Link to comment
Share on other sites

Prodajem akaunt sa sledecim likovima:

Shaman: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...k&n=Shaylee

Trenutno restoration specced, U banci ima gear za elemental build koji se zasniva na heroic instancama uglavnom kao i Karazhanu.

Enhancement gear se bazira na Heroic,SSC,Karazhan i badge rewards ,opremi. Ima preko 9k hp unbuffed i 7k mane uglavnom sve epic itemi. Sa enhancement opremom je spreman za SSC/TK,a sa Restoration (glavnim) gearom je spreman za MH/BT. Ima 1900 na heal (unbuffed) fully enchantovan sa sve plavim gemovima.Lik uglavnom sveukupno ima tipa 5 plavih itema a sve ostalo za sve buildove je epic. Ima flying mount 60% i 2x 100% ground mounts. Profesije na 375 Alchemy i Herbalism. Trenutno je transmuter i ima solidno matsova za flaskove mislim da mi je ostalo za 3 flasks of pure death. U guildi je koja radi SSC/TK i od skora MH. Moguc je transfer ovog lika.

Paladin: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...ak&n=Jeryan

Trenutno protection specced, U banci ima healing gear koji je uglavnom Karazhan / Heroics. Ima 11.5k hp unbuffed, 493 defence ratinga, fali mu josh 4 badge-a da ima 75 pa mozete uzeti novi belt ili leggings,ja sam chuvao za legings. Profesije su Enchanting 306 i Skinning 375 (ali ima prosechno materijala za dalje levelovanje profesija). On takodje ima 60% flying mount i 100% ground mount. On je bez guilde ali ima dosta,dosta dobru reputaciju. Sve u svemu kao tanker mozete naci uvek mesto za parti i dosta brzo unaprediti gear. Meni je trebalo mesec dana za sve ovo. :). Moguc je transfer ovog lika takodje.

Mage: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...ak&n=Dagoth

Mage je lvl 60,Ima leveling opremu..sa pocetka Hellfire-a. Hehe,ne znam zasto ali njega mi je najvishe zao :D Mage ima http://eu.wowarmory.com/item-info.xml?i=17780 enchantovan sa 40 spelldmg-a :D Njegove profesije su Jewecrafting 208 i Tailoring 290. Nazalost nisam mnogo igrao pa nema 100% ground mount,ali nije tesko kad imate toliko likova. Takodje ima omogucen transfer ukoliko se odluchite da prebacujete nekog od ovih likova.

Hunter: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...k&n=Bowjobz

Hunter.. fully rested. Pa ko voli da izvoli moze i njega da leveluje ima 60% ground mount. Od profesija Engineering 197 i Mining 174.

Akaunt nije nikada banovan ,scammovan. Ne primam mailove od raznih sajtova sa goldima i levelovanjem ili sta vec ..ne posecujem nikakve sajtove u vezi toga i WoWa osim Blizzarda i WoWHead kada mi treba neki jachi info. Prvi sam i jedini vlasnik akaunta imam sve podatke naravno,vrshim naravno promenu e-mail-a,naravno dajem i originalne kutije sa cd-keys i secret answer. Uvek samdostupan na 063 850 29 01 tako da ako vas ubuduce nesto interesuje u vezi akaunta ili treba neki info .. naravno trazite Paju :> dakle josh jednom: Dobijate full info akaunta,kao i dodatni sta god vas bude interesovalo sta god budete smislili.

Kontakt: PM putem foruma

Mob: 063 850 29 01

150 Eura VRLO HITNO!

Edited by Pajoslav

MMORPG - Many Men Online RolePlaying Girls

forumskill5yk7xyap9.gif

Link to comment
Share on other sites

prodajem full vengefull warriora (orc) 5/5 + vengefull oruzije i thrown vengefull i ceo vindicator

3600 arena poena i 60k honora

sve repuacije exalted

epic flying mount

dosta tanking geara epic

pvp server slobodan transfer i name change acc trenutno uplacen do 29og aprila

nemojte me pitati za trade nikakav

samo prodajem

ispod 220e ne dajem to je min cena znaci

imam sav info za account

Private Message

Edited by killYg0r
Link to comment
Share on other sites

Prodajem: 70 lvl warriora ( Ally) -nikada banovan, prvi vlasnik / 70 lvl UD Mage na Auchindonu Nick - medeni :DD

Server:Xavius

Nick:Nartaniel

Profesije:alh/herb( svi flaskovi i elixiri )

Reputacija:exalted sa svima, osim novih od 2.4 pecha

oprema:videti armory / pvp ima od heroica i od bedjeva...

attun: ima sve , svi kljucevi za heroic inst

transfer: moze

Dobijate :cd key, sq, kutiju, diskove

lik ima dobru reputaciju

Na accu su jos i mage 70 lvl na Auchindonu ( tek izlvlovan)

oko 1 k golda na njemu

Za vise informacija:

dusantitov@gmail.com msn

Nartanijel skype

mob- 064 350 50 13 ( Dushan ) ili sms

Zivim u Smederevu

Placanje: moze i preko tekuceg racuna, ako ste iz Beograda isto np.

Cena : nishta preterano

Link to comment
Share on other sites

Prodajem pristuljka UD lvl 70

Profesije: Alech/Jewl 375/375

Attuned za karazhan

Gear: 2/5 s1,1/5 s2 i 1/5 s3,PvE gear mesavina Karazhan/gruul i heroic itema

Reputacija: Exalted skoro sa svima i svi heroic kljucevi

Transfer : Moguc

Gold: oko 700-800g

NIKAD BANOVAN ILI HACKOVAN

Imam sq,diskove,cd key sav info....

Acc nije aktivan...

Menjao bi samo za mage-a ili rouga.

Ponude na PM

Link to comment
Share on other sites

vidju vako.. ocu da kupim acc koji ima vishe likova lvl 70 3-5 i bitno mi je da su svi u hordi i svi na pvp serveru i da su transferable pozeljno.

akaunt takodje mora da ima sve potrebne podatke koje bi vi meni ustupili. oprema je totalno ne bitna... znachi necu da kupim nadrkane likove. ne planiram da dam neke velike pare tako da ono... tek dingovani likovi lvl 70 mi sasvim odgovaraju... ako vash akaunt ispunjava sve gore navedeno bacite mi PM

aj u zdravlje:P

Link to comment
Share on other sites

WTT ACC

hteo bih da trejdujem acc za dobro gearovanom orc/tauren shamana sa dobrim enha gearom

u zamenu nudim

UD rogua server sylvanas

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...anas&n=Tofz

ima reputaciju za sve heroice osim mgt, oko1k poena,27k honora, malko golda.

i

Troll shamana server sylvanas

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...as&n=Zuzuki

nista posebna reputacija, oko 500 poena,2k honora, oko 200 g

prvi vlasnik sam imam sq , mail, itditd

saljite sms na 064/163-62-49 nemojte pp jer verovatno necu videti.

i nemojte slati bezveze neke ponude ... lepo pise sta trazim

zene su ti ka so ...moze i bez al bljutavo

Link to comment
Share on other sites

WTS/T

Imam Warlocka lvl 70 gear blue/epic ima 13k Honora poena u shteku, 500 arena poena ima oko 400g...

Na istom Accu Warrior lvl 61 Rested do 63 ima neke old school stvarchice i Blue Outland na njemu oko 50g...

Menjao bih za nekog Rogue Ally ili Horde svejedno...Orc ili Gnome Rogue najradije...Mada mozhe i neka druga klasa...Da se izigram josh malo pre nego shto dodje AoC...

Prodao bih ga za 80 eura mada mozhe dogovor...

PM me ovde ili Addujte na MSN : gr_ilic@hotmail.com

vulgarni potpis

--admin

Link to comment
Share on other sites

Prodajem Account sa hunterom 70 NE female na Twisting Nether-u PvP (transfer rdy)

originalni vlasnik, ima pvp/pve gear, epic flying mounta, grifon/nether ray/drake/

1000g dolazi sa likom, Leatherworking 375 sa dosta epic recepata, i 375 skining

Armory profil:

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...er&n=Joxana

na Twisting Nether-u imam josh i paladina u svojim 30tim, zove se Radivoje, polu-twink je

na Drak-thul-u imam warlocka alliansa, 45 je atm,

na Xavius-u imam druida neki 20-30 neam pojma, stari lik

cena 100e, dajem kutije od WoW-a i TBC-a(ako je kupac iz NS), mesec dana je uracunato u cenu (13e) koje sam danas uplatio

kontakt

MSN/email: kighma@hotmail.com

Yahoo/email: dj.alexk@yahoo.com

ili na privatnu poruku

Link to comment
Share on other sites

WTS UD male rogue

Ime:Gdark

Server:Zenedar

Oprema:Imam 5 delova T6 jedan je u banci a to je glava [imam illidanovu i 4 T6] resiliance-a imam oko 400 kad stavim sav PVP gear.

Frakcije:Sve shto treba imam na exalted

Profesije:LW 375 sa svim receptima ,Enchanting 375

Honora imam oko 70K nagrindanog tako da je i to pokriveno,

Prepaid vreme nije uplaceno i nece neko vreme dok se ne pojavi ozbiljan kupac ali evo sve jedno linka[i da Illidanov OH legendery]http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Zenedar&n=Gdark

Zao mi je ostao sam izlogovan u PVP gearu ali cu ozbiljnom kupcu rado pokazati sav gear uplativshi prepaid vreme OZBILJNI KUPCI SAMO sve informacije na tel:064 188 2998.

Imam originalne kutije secret question i answer i sav info koji vam treba NE NAMERAVAM DA GA PRODAJEM ZA MALE PARE[ima i ostala oruzija i neku random PVP i PVE opremu kao shto su daggeri iz MH i mace oH i tako dalje i tako blize :P]

738454ogAXV.png

Crit,crit woh let da rouge out:P

Link to comment
Share on other sites

Prodajem priesta lvl 70 na Lightning blade PVP serveru Undead male. Cena po dogovoru

Armory : http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...p;n=Badassfreak

s1 4/5, s3 1/5 11.5k hp selfbuffed, 9.1k mana, 433 resilience , 728 spell dmg, shadow spec trenutno..

Sad je u jednom od najboljih PVP gildova na serveru (Sol Ventus)

Kontakt : 062556401

davidkis89@hotmail.com (koristim msn)

Link to comment
Share on other sites

WTS orc samman na magderidonu

-ima pvp/pve -gear

-PVP: ima 4dela venge resto(resto) i soldere mrsiles

ima s3 stit i s2 mace (RESTO)

-PVP ima 400resilianssa 800sepll dmg 10,8k hp (ELE)

-PVE 1910healinga i 310mana/5(RESTO)

-PVE 1k sepll dmg (ELE)

-ima enhancment gear full epix nista posebno

ima epix flaying mounta

ima 25k honora

ima 1500arena poena

ima malo para

ima profesije mining 375 / JC 150:((

prodao bi ga za 150evra

kontakt na br 063602962 ZAVRSAVAM SA IGRICOM ZAUVEK KADA PRODAM PORPASCU ZBOG WOW-a !!!!!!!!!!!!!!!

POZ

Link to comment
Share on other sites

WTS/WTT

Human priest i lock.Oba lika su pve gearovana,u gildu su koji radi MH,SSC,BT.Oba lika imaju extra pve gear.Od profesija ima ENCH/ALCH/HERB/TAIL

Reputacije su exalted sa svima koji su bitni!

Cena je 150e(dogovor)

ako bi menjao hteo bi za nekog imba warr-a ili rogua koji imaju pvp opremu i neki solidan pve gear!(po mogucstvu Undead)

PM samo

Edited by dabome
Link to comment
Share on other sites

Ćao ljudi,

Prestajem da igram igricu World of Warcraft i voleo bih da prodam sve moje accounte!

Na prvom accountu se nalaze sledeći igrači:

Smradonja 70 draenei hunter,dobra pve oprema takođe dobra pvp oprema:Što se tiče pvp to je oko 256 resilenca i 21% crit,pve oprema 3/5 t5 ostalo ljubičasti itemi,on ima enchating 326 i mining oko 100 i nešto!60% leteći mount,i 3 100% ground mounta! http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Frostmane&n=Smradonja na armory je trenutno pvp oprema ali on ima i pomenutu pve opremu!Cena nije fixna po dogovoru!Može da se transferuje i promeni ime!Frostmane pvp server trenutno!

Na drugom accountu se nalaze sledeći igrači:

Narkos level 70 human mage,dosta dobra pve oprema,sa slabom pvp opremom.3/5 t5 u pve opremi i 920 spelldmg full epik, spreman da radi BT/Sunwell!Profesije su 375 herbalisam i 362 tailoring!60% fly mount,i 2 100% ground mounta! http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Frostmane&n=Narkos transfer nemože još 1 mesec,ali promena imena može odma!Trenutno se nalazi u MH/BT guild Lethality i uz dogovor može i da ostane tamo!Cena nije fixna po dogovoru!Pvp server

Na trećem accountu se nalaze sledeći igrači:

Rogonja,resto druid sa veoma dobrom pve opremom i nešto slabijom pvp opremom!Što se tiče pve to je 4/5 t4 i ostalo full epik,pvp je malo slabija kao što sam rekao,oko 250 resilenca!Druid takođe ima dosta dobar feral gear!i 60% fly form,i 1 100% ground mount 375 skining i 375 mining!

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Spinebreaker&n=Rogonja transfer i promena imena su mogući!Cena takođe po dogovoru!Pvp server

Zmaga,troll hunter sa dobrim pve girom i malo slabijim pvp girom!U pve ima oko 2k ap unbuffed 2/5 t4,u pvp opremi oko 200 resi,ima 280% fly mount i 375 alchemy i herbalisam!http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Spinebreaker&n=Zmaga Može da se transferuje i promeni ime!Cena nije fixna!Pvp server

Reksar,orc warrior protection pvp gear i lošim pvp girom!U pve ima 506 defa i 14k hp,random plavi i epik itemi!Ima dobru dps opremu!Ima bs i mining 375 u bs ima neverovatno dobre recepte!280% fly mount,i 2 100% ground mounta! http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Spinebreaker&n=Reksar!Može da se transferuje i promeni ime!Cena nije fixna!Pvp server

Voleo bih da prodam što pre tako da kontaktirajte me na:

Mobilni:063393226

msn:rashko_WoW@hotmail.com

molim nemojte na pm zato što nemam pristup tom emailu!

Svi igrači su na pvp serveru,i za onog ko hoće da kupi više accounta od jednom popust bi bio velik!

UKRATKO ZA ONE KOJE MRZE DA ČITAJU:3 accounta,1 acc 70 hunter,2 acc 70 mage,3 acc 70 druid,hunter,warrior

HVALA!

Link to comment
Share on other sites

ovako prodajem 4 wow accounta ...

1. night elf druid 70 lvl kara t4/t5 gear feral server sylwanas na acc je i blood elf pala 58 lvl na al akiru...i mnostvo twinkova i low lvla .... 50e

2.ud rouge lvl 56 plavi gear server havius ...na acc je i tauren hunter 19 lvl twink 1987 hp ...30e

3.acc sa 37 hunterom orc na maghteridonu....15e

4.prazan acc....10e

nijedan acc nije uplacen.... ponude saljite na vuksanvasic@yahoo.com ili 062/454-347

Link to comment
Share on other sites

Prodajem acc sa Ud rogueom na sylvanasu. Rogue ima 1 veng i ostale gladiator i vindificatore. Takodje je u gildu koji raiduje tk, kara , gruul... Od pve opreme imam samo t4 head i back iz karazhana :(. Cena 3000 din za sve informacije javite se na msn Darkmanserbia@hotmail.com Prodato

Edited by DarkmanSerbia

Rogue craft rogue.gif

Link to comment
Share on other sites

wts ili wtt

acc #1

night elf female druid resto, vengeful 1h mace, vengeful offhand, s3 chest, ostalo gladiator i vindicator

430 resilience-a i +1700 na heal, ima i karazan healing gear

server magtheridon

acc#2

gnome male mage

4/5 s3, 3300 arena poena, 4/5 t4

server magtheridon

undead male rogue

4/5 t4, i pve epika, ima par gladiatora i jedan s3

2 acca, ponude saljite na pm

Link to comment
Share on other sites

Pa da pocnemo :D

Prodajem account sa 5 likova:

AGAMAGGAN PvP SERVER Alijansa

1. lvl70 Human Fire Mage pod imenom Crashbandico. Link: http://ctprofiles.net/110883

U steku ima 4000 arena poena, 4/5 S1 i 1/5 S3 set sa 250 resiliance. Ima epick fly mounta Netherdrake 280% i Swift saber mounta 100%, od profesija ima tailoring/enchanting 375/375. Revered ili Exalted sa svim frakcijama osim novog ostrva iz 2.4 patcha.

2. lvl70 Night Elf Feral Druid pod imenom Amazongirl. Link: http://ctprofiles.net/110848

U steku ima 2200 arena poena, 3/5 S1 i 2/5 S3 set sa 265 resiliance. Ima Swift saber mounta na 100% i fly formu na 60%. Od profesija ima alchemy/herbalisam 375/375 inace Transmute Master je specijalizovan. Ima i nesto malo heal opreme vecinom iz Karazhana-a.

3. lvl61 Human Rogue pod imenom Capcip. Njega trenutno lvl-ujem tako da ce i on uskoro biti 70lvl. Poseduje ground maunta na 100% a od profesija ima Mining/engeenering 320/312 (trenutno).

Na ovom serveru (Agamaggan) lezi 13k golda u keshu + neke stvarcice po bankama - enchanting materijali i gemovi za socketovanje.

NAPOMENA => LINKOVI SU TU SAMO DA BI POTENCIJALNI KUPAC IMAO UVID U OPREMU KOJU LIKOVI POSEDUJU! Spell DMG kod Mage-a je veci nego sto link pokazuje iz razloga sto nisam uneo talente tako da tu automacki gubi 200 Spell DMG-a. Isto vazi i za AP kod druida koji je oko 3k u Cat formi tako da AP na linku nije merodavan!

DUNEMAUL PvP Server - Horda

Na ovom serveru imam 2 lika, lvl70 Undead Warlock pod imenom Branislav i lvl60 Orc Warrior pod imenom Branislaw. Ova 2 lika nemaju opremu na sebi jer sam se posvadjao sa mladjim burazerom i prodao mu opremu kako ne bi mogao da igra :D Warlock ima Tailoring/herbalisam 375/375 a Warrior ima Mining/Blacksmithing 300/300. Worlock ima leteceg maunta na 60% i zemljanog mounta na 100% a Warrior ima samo zemljanog.

Cena celokupnog accounta je 250 eura bez golda (ili 400e sa 13k golda) Ako mada mozemo da se dogovorimo ali nisam previse fleksibilan :) Ja sam prvi i jedini vlasnik sto znaci da ce te dobiti CD-Key, originalna pakovanja WoW-a i TBC-a zajedno sa SQ i promenom maila! Account je aktivan narednih mesec dana tako da gore navedeni arena poeni mogu da porastu :)

Ako neko zeli mogu da mu prodam 11k golda na bilo kom serveru ali samo Alijansa cena po dogovoru.

Kontakt:

Mob. 0638510832

Mail:wowcova@yahoo.com ili PM na ovom forumu

Link to comment
Share on other sites

Ovako prodajem UD roguea 70 lvl name Morttus. Character ima par epica- s1 weaons, neke gladiator iteme.vindicatore itd. Ja sam prvobitni vlasik accounta, account nije bannovao, hackovan ... Uz account dobijate WOW cd-ove, TBC cd-ove. Account je uplacen do 6-7 juna tako da imate da se igrate :D . I da imate 2v2 team od 1993 raitinga :D. Skoro je dingovao 70 tako da nemam pojma sta vise da vam kazem. Mozemo se dogovoriti oko cene , kontaktirajte me na 064/2205351

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...