Jump to content

Patike za fudbal


vlada92

Recommended Posts

Prolazi polako ovo posrano vreme, nije se nesto posebno igrao fudbal po balonima ove zime i to pa me je nesto boleo q da dam tipa 5k za dobre patike za fudbal koje cu 5 puta da obujem...pa sad ide ovo toplije vreme, bice fudbala pa da vidim da kupim nesto....

Nije los model nike first touch II ( posrano izgledaju na slici jer su skroz zategnute pertle, kada se malo rasire pro su ;) ) , pa posto ne volim da trazim nesto mnogo, ako neko zna gde ima <3

314652-818_Nike_First_Touch_Orange.jpg

kao sto rekoh ruzne su na slici, ima ih i u drugim bojama, a i ove su do jaja, neobicne :D

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

314652_811_FT.jpg

so pro :D

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

nisam video u tim varijantama,ali sam video u belo zelenim i svetlo zelenim sa zelenim.Ima po trendovima.Oko 3.5-4k su.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

evo bas danas sam pazario patike za fudbal...

video sam te narandzaste,stvarno do jaja izgledaju,ali su 6k...

ja sam uzeo neke bele od 5k,isto Nike,isto taj neki touch(ovaj prodavac srao,nista ga nisam razumeo...),ali su stvarno dojajne...

inace,ja sam ove moje uzeo,i video ove narandzaste na Banovom brdu,u Pozeskoj...tu je ranije bio delta sport,a sad je radnja skoro identicna,ali je drugi naziv...odmah preko puta Meka...

pa ako te ne mrzi da se cimas do Brda,eto...6k su,da znas...

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

ja kad mi se raspadnu ove opet joma :) zaljubio sam se

lol noob...

samo nike i nista vise !!!

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

nisu fluoroscentne boje tako da odpadaju... jedino da se kupe pa ofarbaju...

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Je l' mora odmah kenjanje tipa : " nece ti pomoci patike ako si retard" ili " sta fali ovima od 3k" .... ne volim crne patike, stavise mrzim ih, ne volim adidas, nike mi odgovaraju u svakom pogledu...sad moram da obujem najruznije cisto jer su za fudbal ? ...

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

drugari ja zaista ne vidim razlog zasto bi davali toliko para za patike

kao sto neko reche,1200 dinara brate mili odesh na buvljak kupish sebi Lancast patike(kupujem ih citav zivot,ni jednom mi se nisu poderale vec kad mi omanjaju ih promenim) najobichnije crne patike ubile se za fudbal.Postujem to sto rshum ne voli crne,al stvarno koji cete davat tolke pare ? :D

edit evo slika

shoe%20italia%201%20ss.jpg

Edited by Vejt
blays2-200x75.jpg
Link to comment
Share on other sites

samo mi jos reci da ne postoji razlika izmedju tih i ostalih skupljih (boli me kurac za cenu ali o tome je rec atm)

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

e a kad vec kupite patike od 1200 dinara zasto ne kupite i charape 10pari za 100din

kad vec toliko volite svoju nogu

nikad nisam dao vishe od 5k za gilje za fudbal,jedini nike i mozhe da drzi tolike cene za shatro nove modele

a da cepidlachim izmedju 3 ljade i 4 ljade,boli me kara,uzecu one koje mi se svidjaju

img52984071.jpg

ove ja furam,3.5k

pre toga sam furao neke puma koje se ubijam da ih nadjem ali ne mogu

bele platnene sa crnim znakom,mozda naj tike ikada

ko da sam bos jebote

41.jpg

Evo zamislite ove,samo bele sa crnim znakom,i bez krampona naravno :)))

Edited by gruja

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

naravno da ne osporavam kvalitet nike patika,nemam ni pravo jer nikad nisam imao nike patike za fudbal,uvek sam kupovao buvljakushe tako da...

a i kad bi kupovao neke malo skuplje gotovo sigurno bi uzeo diadorine

a i za pravi fudbal sam proshle godine prvi put kupio nebuvljakushe i to pumine malo skuplje,mogu reci da su malo bolje od buvljakusha.

blays2-200x75.jpg
Link to comment
Share on other sites

naravno da ne osporavam kvalitet nike patika,nemam ni pravo jer nikad nisam imao nike patike za fudbal,uvek sam kupovao buvljakushe tako da...

a i kad bi kupovao neke malo skuplje gotovo sigurno bi uzeo diadorine

a i za pravi fudbal sam proshle godine prvi put kupio nebuvljakushe i to pumine malo skuplje,mogu reci da su malo bolje od buvljakusha.

u diadorin kvalitet necu da ulazim

proslo je vreme kad su diadora i recimo umbro bili iole kvalitetni

sad samo shtancaju totalno nebitne,kao obojene,istripovane dza bu nekvalitetne gilje

a to da nema razlike kod kopi koje su sa budze i skupljih,jedan veliki RO FL

diadorine najbolje gilje su bile onaj stari model crni sa svetlo zelenim znakom,a umbrov onaj sto je Pele reklamirao

i ne razumem kao malo skuplje ovo ono,kad imas i nike i sve ostale za 3-4 hiljade.Proslo je vreme kad moras platu da izdvojis za patike.

realno joma npr. sad sabija kvalitet,jedino sto su meni previse fine za beton,imaju kozhu ko sa glavica,za fudbal u sali su ftw skroz.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Da, joma su jako dobre na nozi, ne osecas ih skoro, mada ja ih ne volim nesto, brzo se sjebu na betonu tako da ono.....

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

u diadorin kvalitet necu da ulazim

proslo je vreme kad su diadora i recimo umbro bili iole kvalitetni

sad samo shtancaju totalno nebitne,kao obojene,istripovane dza bu nekvalitetne gilje

a to da nema razlike kod kopi koje su sa budze i skupljih,jedan veliki RO FL

diadorine najbolje gilje su bile onaj stari model crni sa svetlo zelenim znakom,a umbrov onaj sto je Pele reklamirao

i ne razumem kao malo skuplje ovo ono,kad imas i nike i sve ostale za 3-4 hiljade.Proslo je vreme kad moras platu da izdvojis za patike.

realno joma npr. sad sabija kvalitet,jedino sto su meni previse fine za beton,imaju kozhu ko sa glavica,za fudbal u sali su ftw skroz.

ja nisam rekao da nema razlike u kvalitetu,gde si to video?

"naravno da ne osporavam kvalitet nike patika,nemam ni pravo jer nikad nisam imao nike patike za fudbal,uvek sam kupovao buvljakushe tako da..."

A brate ja sam te dijadorine kopachke crno zelene i dobio kao mali ne secam se tachno kad i to su mi najbolje kopachke ikad bile a za sadashnji kvalitet opet ne mogu prichat jer ih nisam kupovao...

blays2-200x75.jpg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...