Jump to content

Hello from Russia


Recommended Posts

Desi Sasha, Nikola ovde. Malo kasnim nisam citao forum al jebiga :). Ghost koristi acc DeSiBe i igra uglavnom kasno uvece. Reci cu mu da si se javio i to... Daj msn ako imas il nick za Starcraft ako josh igras pa da se ispricamo :D

ho ho DE SI NIKOLE???? ))) Sta radis? Kako si brate )) ? Trenutno ne igram u starcraft, uce sam pitao drugara da mi da disc, pa cu uscoro bice u battle net. Planirao sam 15 februara da se javim, ali necu moci posto mi internet tek 1 marta uklucuju ))) Jel ti jos igrash?

ahaha, ladno tek sad videh ovaj topic:)...pozdrav za brata rusa i da se javis kad dodjes u srbiju da te vodimo u kafanu, najbolje kafane su u smederevu:)

vazi brate ))) ocu )))) ima boga da popiemo ))) Cu napravim uskoro sliku direkt iz moskvi )) Da videti kakvi su ludaci ovde zivu)))

AHAHAa, cak I on zna da su najlepshe devojke u Novom Sadu :P.

Pozdrav.

Nego sta )))))

Ajd ziv nam bio pa kad dodjes idemo u kafanu da pijemo! A jescemo i pljeskavice nego sta ako hoces u kajmaku, mada moja preporuka je Karadjordjeva snicla!

A bez Rusa pola kamiona :D

Kad cujem za vasu hranu, necu da jedem svoju )))))

Link to comment
Share on other sites

HO HO HO, srecne nove godine, bozici, pravoslavne nove godine i sve ostalo sto ti nisam cestitao ovaj dugi niz godina koji se nismo culi ni videli brate ruse!!!

HO HO HO, srecne nove godine, bozici, pravoslavne nove godine i sve ostalo sto ti nisam cestitao ovaj dugi niz godina koji se nismo culi ni videli brate ruse!!! Ovde GhosT, ili Mladen kako god me pamtio.

Tako sam srecan sto te cujem da si ziv i da nisi poginuo u Checheniji. Evo ja jos nisam isao u vojsku, ali kad budem bio sigurno da ce poceti neki rat (kakve sam srece) verovatno sa shiptarskim cmarovima na Kosovu. Zbog toga sam toliko happy da mi se sushi kicna i kovrdza kosa.

Nego sto se SC2 tice interesuje me da li znas koja ce mashna da treba da bi se igrao. BTW stedim pare da kupin komp, koji ce da bude uglavnom za igranje SC2 :)

Cujes li se sa Alexejom. Ja ga nisam skoro video u Nishu bar jedno 1 godinu. Jel se on vratio u rusiju? Steta sto nije uspeo u tenisu :) izabrao je los trenutak da dodje u Srbuju da igra tenis.

Aj pozdrav.

Bog blagoslovio Rusiju

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav Mladane )) Bas sam srecan da si javio ovde. Shalio sam te pisma na mail koj sam imao ali ga vec blokirali ))) Sto se tice komp za SC2 uzmi - nVidea 8800 512mb GLS, 1gb OM, pentium dual core 2300 bice dosta ))) Ako ozbilno za sada ne znam. ali kad budem imao neku informaciju cu te kazim.

nVidea 8800 512mb GLS, 1gb OM, pentium dual core 2300 - ovo su imali tamo gde sam probao SC2.

OBJAVA

Momci bicu na battlenet u petak 08/februara/2008 uvece 19:00 Beograd time ))) napravicemo kanal OLDSCOOL. Bice nas dvoica, tako da mozemo igramo 2v2 )) Djbrodosli su svi ))) Nadam se da ce svi ujete. Igracemo dugo tako da je nece te da zakasnite )))

Tako sam srecan sto te cujem da si ziv i da nisi poginuo u Checheniji. Evo ja jos nisam isao u vojsku, ali kad budem bio sigurno da ce poceti neki rat (kakve sam srece) verovatno sa shiptarskim cmarovima na Kosovu. Zbog toga sam toliko happy da mi se sushi kicna i kovrdza kosa.

Bog blagoslovio Rusiju

Aleksej je vratio se za russiju, mono glup je pa nisam cuo se sa nim oko godinu. Ako pocne rat, nemoj da se sikiras svi ce bicemo tamo )) Ima da dojemo )) Imam drugarei ovde koi su ratovali u 1999 kud vas. Vec smo popricali sta ce radimo ako opet pocne u Kosovo. Resili da ce idemo. ))) Ma da bude to zadne sto uradimo, ali nece ni jedan shiptar ovaj put da prezive.

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav Sasa! Ovde Maki, Mladenov stariji brat. Krivo mi je sto se nismo vise druzili i igrali dok si bio ovamo, ali ko mi je kriv kad sam hteo da sto pre zavrsavam fakultet. Sad sam se i ja bacio na poker i cekam da izadje SC2 :)

Pamtim tebe odlicno )) Zdravo Maki ))) Kako ti je uspeg u poke? Jel si dobar? Jeli Maki jel igrash ponekad u SC1? Ja za sada nije igrao oko 3 godini, moi drugar oko 5 godini ))) Ali mislim da ce brzo se setimo )))

Edited by Russia
Link to comment
Share on other sites

Pamtim tebe odlicno )) Zdravo Maki ))) Kako ti je uspeg u poke? Jel si dobar? Jeli Maki jel igrash ponekad u SC1? Ja za sada nije igrao oko 3 godini, moi drugar oko 5 godini ))) Ali mislim da ce brzo se setimo )))

Pa, poker jos uvek ucim, ne mislim da sam nesto mnogo dobar. Cesto igra i Hico tamo gde ja igram, on je dosta dobar u pokeru, kaze da ne igra vise SC. Ni ja SC nisam igrao mnogo dugo, otupaveli su mi refleksi :)

Link to comment
Share on other sites

Pa, poker jos uvek ucim, ne mislim da sam nesto mnogo dobar. Cesto igra i Hico tamo gde ja igram, on je dosta dobar u pokeru, kaze da ne igra vise SC. Ni ja SC nisam igrao mnogo dugo, otupaveli su mi refleksi :)

...da otupaveli su ti refleksi, ali za sta? Samo ti se povecao mozak. Sto se tice pokera LAZE, vadi keca iz rukava kad kog mu zatreba. Da keca za to mu trebaju refleksi pa makar i otupaveli :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...