Jump to content

Hello from Russia


Recommended Posts

Dobar dan braco SRBI )))

Ja sam Sasha iz Russii, Moskva, 24 godini.

Molim vas oprostite mi moi greski, nisam bas dobar u Srbskom

Izgleda svi ocekivaju SC2? U augustu kud nas je bil velikij dogodjaj kad svi (nije bash svi ali ipak) mogli da probuju SC2. Moram da kazem igrica je za sada nije losa. Trebace bas jak racunar za nju.

Momci a gde ste igrate na battle netu? Jel imate nekij svoj kanal? Znam jednog vaseg igraca - Hico. Dobar zerg =)))

P.S. Jel ima neko iz Nisa? Imam tam drugara Ghost. Mozda neko ga zna?

P.S.S Citao post za Poker. ROFL!!! Nekad nasi pervaci sveta (Orky) sada svi igray u poker. Jedan od nih za dva meseca skupio para za novi BMW ))))

Link to comment
Share on other sites

Привет! А где можно было поиграть в SC2? И если будет еще пиши здесь, хочется самому поиграть раз уж живу в Москве [:D]

eee sada malo na russkom ))) В августе в Экспо центре была выставка игр. Близы представили демку Старика второго. Вот там и давали потестить. Правда все билеты на это мироприятие расскупили за пять дней. Играли 1v1 и 2v2. Карт всего пара. Да и желающих до фига было )) Кстати там же представляли Warhammer online. А ты кстати откуда из Москвы???

Prevedem da je bude posteno =)

"U augustu u Ekspocentr(Moskva) bio veliki dogojaj pokaz vishe 1000 online igara. Blizzard pokazival SC2. Gosti su mogli da igraju na par map 1v1 i 2v2. Tamo ge u Ekspocentru predstavljali novu MMORPG Wahrhammer online za sada glavni konkurent WoW." Dalije ga pitam odakle on =)))))

Hvala BRACO Srbi za teplu rec )))) Bash sam srecan da ste toko dobi ljudi )))) Citao juce postovi i pronasao sam jos jednog vasheg igraca "Flaster"? i sa nim sam igrao. Pobedio sam ga par puta, pa smo igrali 2v2. Odvalivali smo )))))

Pa za siptorov trba ne bomba ))) Oni su kao pravo govno u vatre ne paljasa i voda ne uzme ))) Nek ih svih pohapse vanzemalci ))))) Bugagagagaga =))) Znam za siptari posto bio sam u vojske kud vas ;)

ПРИВЕТ ВСЕМ СЕРБАМ !!!!!

OMG WTF! Fabrički presovan pirat sa Starcraftom, Brood Warom i četiri user kampanje, lokalizovano na Ruski ("nje hvataet mineralav", Barracks se zove kasarna :) itd), donešen kao poklon direk'no iz Moskve pre devet godina :) Čisto da se zna ko je ovde najtroo :D

=)))) Bas si srecan. Ako kud nas SC2 izadje brze nego kud vas, ima da poklonim vam par komada ))) Ako nije, docicu u Srbiju da kupim ))))

Edited by Russia
Link to comment
Share on other sites

brate ruse, koji ti je nick na battlenetu? ja sam skoro opet instalirao starcraft pa bismo mogli da se igramo malo, a?

ako izadje sc2 prvo u rusiji, meni PRVOM da posaljes! :)

Jel igras na oficial? Mogu da igram samo sa 15og februara, trenutno menjam racunar. Bio sam HasuGosu neznam dali jos postoim zadnij put igrao sam nesto pre 2-3 godini. Pa kad podkljcim se cu napisem ovde. Dobro?

Momci a odakle ste?

brate ruse, koji ti je nick na battlenetu? ja sam skoro opet instalirao starcraft pa bismo mogli da se igramo malo, a?

ako izadje sc2 prvo u rusiji, meni PRVOM da posaljes! :)

Ce napravimo turnir, ko pobedi taj ce dobii ))) U svakom slucaju planiram da idem u beograd. Tako mislim bice dobar fazon da se sretnemo tamo )))

Edited by Russia
Link to comment
Share on other sites

eee sada malo na russkom ))) В августе в Экспо центре была выставка игр. Близы представили демку Старика второго. Вот там и давали потестить. Правда все билеты на это мироприятие расскупили за пять дней. Играли 1v1 и 2v2. Карт всего пара. Да и желающих до фига было )) Кстати там же представляли Warhammer online. А ты кстати откуда из Москвы???

Живу уже давно в Москве (порядка 7-8 лет), если будет время приежай ко мне на работу - могу дать поиграть на 3D дисплеях :) Пиши на zerbah@mail.ru, встретимся поболтаем. Сам я из Белграда родом.

Edited by ZerBah

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Nas i Rusa 200 miliona :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

da iskoristim priliku da pozdravim brata rusa :)

bas je kul ova mesavina rusko/srpskog jezika, mnogo zanimljivo zvuci ;)

Da nisi slucajno iz clana G ??? )))) Pozdravjam i ja tebe ))) moram da mesam posto vec zabuavio skoro svi reci na srbskom ))) Ali sada cu popricam sa vama pa cu setim )))

Moze moze donesi nam SC2 pa te vodimo i u kafanu da te castimo NIJE VODKA RAKIJA!

Hahahahah VAZIIIII rakija+pleskavica ))))) Najvishe volim PLESKAVICU ))))

Живу уже давно в Москве (порядка 7-8 лет), если будет время приежай ко мне на работу - могу дать поиграть на 3D дисплеях :) Пиши на zerbah@mail.ru, встретимся поболтаем. Сам я из Белграда родом.

Договорились, я на Полежаевской работаю а живу на Савеловской, спишимся тогда.

kralju :)))))))))))))

PREVED MEDVED KOMADROV DRUGOV RUS %))))))))) KAKDEL ?

OMG !!!! LOL !!! ROFL !!! Svi znaju za PREVED MEDVED ))) Ali ima nov fazon )))) JA KREVEDKO ))))

najviše nas ima iz beograda i novog sada, ali imamo drugare i u kragujevcu, šapcu, vršcu, jagodini...

jesi bio skoro ovde?

E pa tada sigorno mozhemo svi da se sretnemo u beogradu. Vrlo lep grad preko leta, nisam video Novi Sad ali pricaju da je tam najlepshe devojki ))) Bio sam u Kragujevac u vojsci,takoge vrlo lep grad, 70% devojki )))

Zadnij put sam bio u beogradu u 2005, pre togo io sam u Kragujevac pa u Nis ))) Ma sta to pricam svi gradovi kud vas je lepi, imati bas puno kaficej )) Kud nas je to tek pre 2 godini pojavilo se, pre togo imali smo samo restorani ((

Mmci posto nemam trenutno kud kuci racunar, sledeci put bicu u internet u ponedeljak

Edited by Russia
Link to comment
Share on other sites

najviše nas ima iz beograda i novog sada, ali imamo drugare i u kragujevcu, šapcu, vršcu, jagodini...

jesi bio skoro ovde?

a negotin ? [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...