Jump to content

Stoni Fudbal


Atelas

Recommended Posts

imas u mamutu, kosta 32 hiljade ali vrhunski je...

ja i cimer smo se jedva suzdrzali da ga kupimo...

ko nas jebe kad idemo u mamut istog dana kad smo dobili platu :)))

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

stoni fudbal ti je u metrou 9.438.82din

*za kucnu upotrebu

*dimenzije (dxSxV) : 120x61x82cm

*tezina stola :29kg

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

ja sam bio totalno za stonofudbalsku akciju i skontao sam da je vise para nego sto sam hteo da dam,a nisam zeleo bezglave igrache :))

Sto za bilijar je imba,takodje preskup i nemam gde da ga stavim tako da sam za pikadovu digitalnu tablu,da imam igre tipa kriket i tako to.

SEJNTE PRODAJ MI TVOJ PIKADO :)))

U stvari,jel zna neko gde ima da se kupi pikado,znaci pozeljno je da ima vise igara,ne samo mrtvih 301.

i da,jos jedan glas za sliku stonog fudbala.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

U stvari,jel zna neko gde ima da se kupi pikado,znaci pozeljno je da ima vise igara,ne samo mrtvih 301.

Ima elek. pikado u snajperu,kod zelenjaka...E sad ne znam kolko kosta,al mislim da ima i druge igre pored 301

Edited by alfa_muzjak

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Bio u Roditju,u intersportu...13.900 jebeni stoni fudbal i to tako los da nemam komentar...a sto za stoni tenis samo 4000 dinara a sto je super,mada za stoni tenis ti treba il garaza il dvoriste a ja to nemam :p video sam i lep pikado,nisam se raspitivao kolko kosta...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Je li nasao negde neko barem pristojan sto za kucnu varijantu, garlando tip ne onaj tornado ( zuto/crni, americki, sa tri golmana jer nema one povisene trouglove u uglovima) mada kapiram da ovih i nema kod nas....? Bas sam se jako nalozio, potrosio bih 200-250 jura, ali ne bih da me oderu negde samo jer je fensi, video sam na sajtu garlanda ali dzabe , moram ovde da nadjem...i da, kupio bih u nekoj radnji ili sl ne preko oglasa....

u sustini, naravno da ne umem da procenim , nisam strucnjak, ali gledam sliku stola, i tezinu otprilike :) ne oni od 20 kila i sl :)

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Sto iz metroa je defakto krsh, i tu nema rasprave.

E sad, ono shto mene interesuje, jeste koliko je izvodljivo, i pametno upustiti se u izradu jednog stola ?

Jer, ono koliko sam ja uspeo da primetim tu nema neke preterane filozofije, i cenim da je izrada onakvog jednog stola(iz metroa) ne vishe od 2 soma dinara...

Dakle, treba naci dimenzije i nacrt stola, a onda i nekog dobrog stolara i videti sa njim :)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...