Jump to content

AI Gaming Tournament


konfuzni

Recommended Posts

  • Replies 92
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Znaci STRASNO.Turnir je kasnio dva i po sata i na kraju kad smo seli da igramo taj jedan jedini mec, on je bio prekinut 15 puta zbog pucanja steam-a(uopste ne znam nijedan pametan razlog zasto se igralo na steam-u), pauziranja zato sto ekipa iz nase grupe mora da ide voz, a pritom nije odgirala ni jedan mec a cekali su tu ispred igraone ko zna koliko, namestanja sounda na masinama...itd itd itd i na kraju se taj mec odigrao, mi izgubili, vf prosao dalje, a treca ekipa se vratila u novi sad, vrbas i sta ti ja znam gde jos, a da nisu ni videli kaunter, osim na video bimu

Monitori 60 herca MAXIMUM.

Ako je vec turnir 2 dana nek se organizuje normalano ako je to ikako moguce!!!!NEKAD!!

Mogu sad ja tu jos da spamujem ali mislim da je ovo sasvim dovoljno!

Nadam se da ce sledeci put biti makar malo bolje.

OVER AND OUT.

Turnir je kasnio 2 ipo sata ne mojom greskom nego vasim premestanjem i zahtevanjem ja hocu ovo ja hocu ono , momci iz Crne Gore su mi trazili da im menjam modele posto ne mogu da igraju sa tim talibanima ( samo da vam kazem da svuda u svetu se igra preko steam-a svako takmicenje, posto je to officijalni client. To sto ti je pucao kanter desilo ti se jednom a ne 15 puta da budem tacan... problem je sankcionisan za pola sata i nastavili su ljudi da igraju. To sto si ti izgubio to nije moj problem nego problem tvog neiskustva , posto igras se ekipom vFa koja je prosla mnogo vise od vas i moralo se ocekivati da cete izgubiti. Monitor nema 60 hertza monitor radi kao da je normalan sa malim zakasnjenjem , a vi svi pro gameri ocekujete da imate sve najbolje , seti se da vidis kakve si uslove imao kada si otisao negde sa strane , mozda i nisi izasao na turnir van sem Beograda pa nisi ni video.... Na masine se niko nije zalio masine rade najbolje sto moze jebeni kanter da izvuce i da neko sere povodom toga ocigledno ima neki problem sam sa sobom.

Ekipi kir se izvinjavam znam da je ispalo onako kako niko od nas nije zeleo , jednostavno turnir je kasnio prvo zbog gazde koji je kasnio sa stolovima + vasim igrackim namestanjem. Verujem da ce 2gi dan biti mnogo bolji ovo je bilo neplanirano da se ovako desi ali sada znam da sta treba uraditi ubuduce...

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

Stvarno je super organizovan turnir, ljudi su maximalno ljubazni, trche oko tebe, prinose ti pitje, pitaju jel ti hladno, savetuju te da se obuchesh..

Svaki turnir je imao svoje propuste.. thumbs up za Bizhu, koji je trchao na sve strane.. Bizo ako nisi smrshao 10 kg na turniru, ja sechem kitu na 20 delova od po pola metra..

Prema tome, dabome ;)

Link to comment
Share on other sites

Stvarno je super organizovan turnir, ljudi su maximalno ljubazni, trche oko tebe, prinose ti pitje, pitaju jel ti hladno, savetuju te da se obuchesh..

Svaki turnir je imao svoje propuste.. thumbs up za Bizhu, koji je trchao na sve strane.. Bizo ako nisi smrshao 10 kg na turniru, ja sechem kitu na 20 delova od po pola metra..

Prema tome, dabome ;)

AHHHAAAAAAHHAHAHHHHA,MAJS MAJS,APSOLUTNI MAJS AHHAHAHAHAHAHAA

Pain is temporary, Glory is forever...KBP

Link to comment
Share on other sites

Hahahaha twisted druze , samo opusteno i bez nervoze.....

da bi ispostovali sve oko sebe...

ja razumem ekipu KiR,oni su momci imali poslednji bus,i nisu ni hteli da igraju,i to je ok,ali vi ste barem mogli da odigrate mec sa ljudima...

@Dejane drago mi je samo sto se potvdrila moja konstatacija od juce...\

edit: @twisted a ti covece oladi malo...glupo je da prozivas ovako sta god da se desilo...smiri malo dozivljaj...

Koga da isposhtujemo ???? pa jer treba turnir da kasni josh sat vremena zbog nekog nebitnog mecha ???

A ti twisted mogao si da dodjesh da nam to kazes tamo , napolju nije bilo kamera...

Gotta learn the rules

so i can break dem properly!

Link to comment
Share on other sites

Ja se zalim na lose organizovan turnir, a ne na to sto smo izgubili od vf-a.

Uslovi su bili ok, jedino su monitori imali 60 herza, ne znam dal samo nama ili svima, ali bilo je 60 herza sto posto!

I druze turnir ti traje dva dana, a nekoliko ekipa je dalo pare a odigralo jedan ili cak nijedan mec i otisli su kuci.

Sad je jebeno nebitno tu nesto spamovati i smarati, na sledecem ce valjda biti bolje.

GL+HF

Link to comment
Share on other sites

Ja se zalim na lose organizovan turnir, a ne na to sto smo izgubili od vf-a.

Uslovi su bili ok, jedino su monitori imali 60 herza, ne znam dal samo nama ili svima, ali bilo je 60 herza sto posto!

I druze turnir ti traje dva dana, a nekoliko ekipa je dalo pare a odigralo jedan ili cak nijedan mec i otisli su kuci.

Sad je jebeno nebitno tu nesto spamovati i smarati, na sledecem ce valjda biti bolje.

GL+HF

Odigrali su po jedan mec zato sto je ekipa sab morala da ide , a ekipa koja je bila sa njima u grupi nije imala sa kim da igra. Kir je morao da ide an voz tako da ste vi imali sansu da samo prodjete ako dobijete vf sto niste...

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

Svaka chast momcima iz pak-a...Mogli ste bar jednu da nas pustite!!! [xx(]

Tur uzima pak...ili urban expirience...Pozdrav i uzivajte!

Stefo, ponovicu moju konstataciju...

Kad ne budemo imali zivote i budemo igrali CS svaki dan, po ceo dan, uzecemo im neku partiju [:D]

Ovako oni nek sabijaju CS, a mi cemo da pipamo zeMske [roflmao][kiss3]

glhf svima, odoK ja u vojsku [ak472]

Edited by phoenix^
Link to comment
Share on other sites

Ja se zalim na lose organizovan turnir, a ne na to sto smo izgubili od vf-a.

Uslovi su bili ok, jedino su monitori imali 60 herza, ne znam dal samo nama ili svima, ali bilo je 60 herza sto posto!

I druze turnir ti traje dva dana, a nekoliko ekipa je dalo pare a odigralo jedan ili cak nijedan mec i otisli su kuci.

Sad je jebeno nebitno tu nesto spamovati i smarati, na sledecem ce valjda biti bolje.

GL+HF

Ae kassad objasni ti ljudima ovo za 60Hz, da vidimo sta ti kontas oko hercaza i TFT monitora :D

Du : "Evo ga Pajser na sredini... Snajper..."

freak : "A je l' ima pajser ili snajper?"

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...