Jump to content

Lilly geographic genious


Recommended Posts

jebote deca sa 2 godine tek prohodaju i uce jezik...

neverovatno o.O

iako sam razmisljao da joj keva pokazuje na drugoj mapi gde se nalazi ali je par zemalja pogodila i bez okretanja tako da kapiram da nije fejk....

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Jebesh ti to kad ne zna gde je Srbija :)

Inache i meni je palo na pamet da joj kewa pokazuje na drugoj mapi,ali je opet neke uradila bez okretanja,a neke chak i momentalno tako da ono...

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Meni vishe lichi na nekog ponosnog oca koji tepa svojoj tjerci?

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Ovo shto ona radi uopshte nije teshko - deca oko 1,5 godine vec pokazuju na mnoge stvari i ako im stalno govorish shta je shta (a sharena karta sveta je idealna za to), lako ce nalaziti bilo koju zemlju. E sad, shto roditeljima retko pada napamet da uche decu geografiji od malih nogu je sasvim druga stvar :)

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

A najgore od svega je sto smaraju dete od 2 godine.

Ili da lece svoje frustracije, ili jos gore da stave to na interweb.

Bolje da upoznaju Lili sa srbom jr. :D

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Ovo shto ona radi uopshte nije teshko - deca oko 1,5 godine vec pokazuju na mnoge stvari i ako im stalno govorish shta je shta (a sharena karta sveta je idealna za to), lako ce nalaziti bilo koju zemlju. E sad, shto roditeljima retko pada napamet da uche decu geografiji od malih nogu je sasvim druga stvar :)

Zerbah oce da kaze da je njegov mali sve ovo znao pre nego sto se rodio :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Tako da kontam da na svako ovakvo pametno americhko dete dolazi jedno 15 retardiranih amerikanaca .

kao i svuda u svetu

normalno da u drzavi od 300 miliona stanovnika bude 50 miliona glupih ljudi.

napravi intervju sa slicnim pitanjima po juznoj srbiji, intervjuisi 100 ljudi i prikazi 10 idiota i reci LOL srbi su glupi..

mislim ej..

zaboravio si da kazes i da su svi bosanci glupi i svi crnogorci lenji

Link to comment
Share on other sites

kao i svuda u svetu

normalno da u drzavi od 300 miliona stanovnika bude 50 miliona glupih ljudi.

napravi intervju sa slicnim pitanjima po juznoj srbiji, intervjuisi 100 ljudi i prikazi 10 idiota i reci LOL srbi su glupi..

mislim ej..

zaboravio si da kazes i da su svi bosanci glupi i svi crnogorci lenji

jeste daki ali oni nisu intervjuisali seljake po selima nego ljude iz grada...gde se porazumeva da si zavrsio osnovnu skolu......

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

ali najace ispod prvog klipa:

This is a video response to Miss Teen USA 2007 - South Carolina answers a question...

------------------------------------------------------------------

SteX.jpg

....Watch the master. Follow the master. Be the master....

------------------------------------------------------------------

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...