Jump to content

Pravila za FIFA 08 turnir


Recommended Posts

Gameplay

Half Length: 4 Min

Difficulty: World-Class

Goalkeeper Difficulty: World-Class

Gamespeed: Fast (na PS3 je Normal!)

Injuries: Off

Offsided: On

Carding: On

Number of Subs: 5

Visual:

free choice

Audio:

free choice

Scenario:

Apply to match: no

All-over online:

free choice

System:

Solution: max. 1024x768x32

Detail level: free choice

Referee: free choice

Assisting Referees: free choice

Stadium: Bayarena

Weather: Sunny

Autoswitching - 1

NEW UPDATE - Probao sam FIFU na PS3, dosta je drugacije ali je interesansta.

Vezano za MANUAL pass i ostalo, to je OFF (AUTO na PS3), jer je nemoguce dati gol, tesko je kontrolisati.

Timovi:

Iskreno, zelim da turnir bude koliko toliko zanimljiv.

Dva tima sigurno nece moci, znaci igra ce se ili dva razlicita kluba ili dve razlicite repke, nema repka vs klub, a za BARCU suvisno je pricati.

=> Do cetvrtka ce biti definitivno za timove.

/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\v

Zamolio bih igrache koji ce uchestvovati da potvrde pravila.

Ako se neko ne slaze da promenimo nesto.

UPDATE:

Vezano za PS3, komande se mogu menjati ali samo ponudjenje varijante - 4 opcije imate (preporucujem Classics). Gamespeed je sporiji od PC-a (Normal je), 4 min ce biti tekme.... ne znam sta vise da napisem... crko sam :)

Edited by FiFa PLaYeR

@quakenet.org

#team-serbia

Aloha

Link to comment
Share on other sites

Koja dva kluba nece moci,i zasto ne moze reprezentacija vs klub, neki samo igraju sa reprezentacijom, nikada sa klubom pa zasto se onda ne stavi free choice, pa neka se igra sa ekipom sa kojom igras uvek i na koju si navikao, i kakva je to fora za Barsu i taj neki drugi tim da mi neko objasni

SENKA, IVKE

Link to comment
Share on other sites

Ivane ili Igore, :P

Kao sto ti je Pedja vec objasnio, s obzirom da je ovo prvi put da se pravi turnir na PS3 i da je u pitanju nova igra, pravila ce biti podlozna promenama. Tako da sve sugestije vezane za pravila ocekujemo i verovatno da ce vecina biti usvojena. Ceka se pedja da se oglasi.

Sto se tice samog turnira akreditacije su u pripremi, predvidjeno je da bude 16 ucesnika, ali cemo prosiriti na 20 ukoliko bude zainteresovanih. Napisite iscrpne prijave kako bi mogli da regulisemo na vreme akreditacije.

Sto se tice kostura stize u cetvrtak ;)

Pozdrav

When i speak i cross my fingers, would you know you've been decieved ? :)

Link to comment
Share on other sites

Koja dva kluba nece moci,i zasto ne moze reprezentacija vs klub, neki samo igraju sa reprezentacijom, nikada sa klubom pa zasto se onda ne stavi free choice, pa neka se igra sa ekipom sa kojom igras uvek i na koju si navikao, i kakva je to fora za Barsu i taj neki drugi tim da mi neko objasni

- Svi klubovi (sem Barselone) i reprezentacije mogu. Napisao sam da ne mogu DVA ista tima da igraju jedan protiv drugog, npr. AC Milan vs AC Milan (baca se novcic pa se bira ekipa, ako dodje da igrachi hoce taj tim).

- Barselona je kao i 07 bila "bagovita" ekipa, ko uzme tu ekipu pobedjuje, jer ima sve trkace i sutere, dok nije druga ekipa ne moze da im stane na put.

UPDATE

* Klubovi i reprezentacije su dopustene da igraju, samo Barsa nije. (Kao sto sam napomenuo nema istih ekipa)

Prvenstveno zelim da na turniru bude dobra atmosfera, neizvesni mecheve i da pokazete svoje umece!

* Zamolio bih ostale uchenike da napisu konkretno na postavljeno pitanje.

Edited by FiFa PLaYeR

@quakenet.org

#team-serbia

Aloha

Link to comment
Share on other sites

koliko sam razumeo u toku turnira ja mogu da igram sa vise timova ne moram da odaberem samo jedan tim mislim i na repku i na klub ako uopste budem imao priliku da igram vise utakmica [:D] [:D] !!!a sto se tice barselone ja i onako ne igram sa njom zato sto kaze Fifa player no balance pa mi nije zanimljiva [:D] [:D]

Link to comment
Share on other sites

koliko sam razumeo u toku turnira ja mogu da igram sa vise timova ne moram da odaberem samo jedan tim mislim i na repku i na klub ako uopste budem imao priliku da igram vise utakmica [:D] [:D] !!!a sto se tice barselone ja i onako ne igram sa njom zato sto kaze Fifa player no balance pa mi nije zanimljiva [:D] [:D]

Da naravno mozes bilo koji tim da izaberes, ali ne sme DVA ista tima! Znaci ako ti zelis Ajax, i tvoj protivnik isto zeli Ajax bacate novicic i pobednik uzima Ajax :) Jednostavno

Edited by FiFa PLaYeR

@quakenet.org

#team-serbia

Aloha

Link to comment
Share on other sites

Da naravno mozes bilo koji tim da izaberes, ali ne sme DVA ista tima! Znaci ako ti zelis Ajax, i tvoj protivnik isto zeli Ajax bacate novicic i pobednik uzima Ajax :) Jednostavno

to sa novcicem mi se svidja jako dobra fora uvek sam iimao srece u takvim igrama !!! [:D] [:D]

Edited by F@ke®
Link to comment
Share on other sites

Pa da, ajde da ne igramo uopše, nego da bacamo novčić, i ko dobije - pobednik.

Prvo, zašto na fast, kad ESL igra normal?

Drugo, zašto manual off, nećemo da igramo pinball u kaznenom. Manual i jeste tu zato što je skill a ne luck. Pravi se turnir, treba da igra onaj ko zna, a ne svako.

Treće, meni Barca ne smeta, iako ne igram sa njom, i ne mislim da je nešto jača od drugih. Šta je problem da svi igraju sa istim timom ako hoće?

Bez starca nema udarca

Link to comment
Share on other sites

Pa da, ajde da ne igramo uopše, nego da bacamo novčić, i ko dobije - pobednik.

Prvo, zašto na fast, kad ESL igra normal?

Drugo, zašto manual off, nećemo da igramo pinball u kaznenom. Manual i jeste tu zato što je skill a ne luck. Pravi se turnir, treba da igra onaj ko zna, a ne svako.

Treće, meni Barca ne smeta, iako ne igram sa njom, i ne mislim da je nešto jača od drugih. Šta je problem da svi igraju sa istim timom ako hoće?

neznam kako neko moze da igra na normal

nesmeta nei meni barsa ali necu da se bunim kad ne igram sa njom ako je tako covek odlucio neka bude

a jesi li video kako to izgleda kad se igra na manual on !! ok da su uradili manual kao sto je na pes-u pa ajde !!!

Link to comment
Share on other sites

Pa da, ajde da ne igramo uopše, nego da bacamo novčić, i ko dobije - pobednik.

Prvo, zašto na fast, kad ESL igra normal?

Drugo, zašto manual off, nećemo da igramo pinball u kaznenom. Manual i jeste tu zato što je skill a ne luck. Pravi se turnir, treba da igra onaj ko zna, a ne svako.

Treće, meni Barca ne smeta, iako ne igram sa njom, i ne mislim da je nešto jača od drugih. Šta je problem da svi igraju sa istim timom ako hoće?

- Ti onda bacaj novcic i ko zna mozda na WCG-u ili na nekom turniru bude i to takmicenje, pa mozda i budes imao USPEHA!!!!

- Zasto ne ESL gamespeed: normal? Ovako jel si igrao na net-u? Na net-u je 2x brza igra nego u lan-u. Tako da je FAST stavljeno.

- Ako se ostali slazu za MANUAL - nije problem stavicemo. Pravila ce se menjati do subote (zavisi od Vas)!

- Barca ko Barca, super je to tim nemam sta da kazem, ali nema mu ravnog. Gledao sam inostrane lige, od 100 mecheva 99 je Barsa vs Barsa? Zar zelis da ceo turnir prodje u znaku Barse vs Barse? Pokazi skill sa nekim timom koji je ravan ostalim!

@quakenet.org

#team-serbia

Aloha

Link to comment
Share on other sites

Iskreno, Barca jeste super, ali je postalo vec trulo, tako da se slazem da igramo sa nekim drugim timovima...

a sto se tice manual-auto... glasam za auto [:D]

i naravno fast je uvek bio, ne znam zasto ne i sada...

ae hf [8D]

Final - 25 May 2005 20:45 (local time) - Atatürk Olimpiyat Stadium - Istanbul

MILAN 3-3 LIVERPOOL

(Maldini 1', Crespo 39', 44') (Gerrard 54', Šmicer 56', Xabi Alonso 60')

Link to comment
Share on other sites

neznam kako neko moze da igra na normal

nesmeta nei meni barsa ali necu da se bunim kad ne igram sa njom ako je tako covek odlucio neka bude

a jesi li video kako to izgleda kad se igra na manual on !! ok da su uradili manual kao sto je na pes-u pa ajde !!!

Ajde ok, ako oćete da izbacite Barsu, izbacite je. Što se timova tiče, neka budu različiti, ali neka host bira, pa ako se igraju 2 tekme, onda je pošteno. Ovo s novčićem je malo trulo. Video sam kako izgleda manual on, igram stalno sa tim, i konačno mogu da kažem da kad bacim pas, lopta ide tamo gde sam je poslao i po prvi put - ne u noge.

Što se brzine tiče, ja sam za normal, ali ako ste svi za fast...

Bez starca nema udarca

Link to comment
Share on other sites

Ako je Pedja organizator on je covek koji odlucije a te sitnice meni se svidja tebi se ne svidja batalite igrajte i uzivajte [8D] [8D]

Za Barcu ok,za pass ok je da bude auto,za timove i repke opet je ok neka bude tim vs tim to je ipak lepse nego da na terenu ima dva C.Ronalda npr. [:D] [:D] !!!

Super je sve Pedja samo guraj !!! Pozz

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...