Jump to content

- TV Topic -


Kole

Recommended Posts

idu u posetu:))

samo chekam neki christmas specijal csi miami, las vegas, ny kako gone nekog zajebanog lika, to mora biti 2 epizode min:))

Edited by Urgh

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

hihih tim kring je mali gay

'Heroes' Creator: "Sorry This Season Is a Flop"

The creator of hit TV show Heroes has issued a humbled apology to U.S. fans for a disappointing start to the second season. The superhero show, starring Hayden Panettiere and Masi Oka, was the top-rated new drama in the U.S. last year. But audience figures have taken a dip - with one recent episode placed 30th in the overall ratings. And creator Tim Kring admits his choice of storylines were a mistake. He tells magazine Entertainment Weekly, "We assumed the audience wanted season one - a build up of intrigue about these characters and the discovery of their powers. They wanted adrenaline. We made a mistake - we took too long to get to the big-picture story." Referring to the recent romantic plotlines, he adds, "In retrospect, I don't think romance is a natural fit for us."

on that californication note:

Red Hot Chili Peppers Sue Showtime

Rockers the Red Hot Chili Peppers are suing executives at cable TV network Showtime over the pay-per-view channel's hit show Californication. In the suit, filed in Los Angeles on Monday, the band alleges the network used the name of their Grammy-nominated 1999 album to give the saucy new show, starring David Duchovny, the buzz factor. The Red Hot Chili Peppers bandmates claim unfair competition, alleging their Californication hit and the album it comes from achieved "extraordinary critical and commercial recognition" and Showtime is using it to boost the credibility of their show. Band frontman Anthony Kiedis states, "Californication is the signature CD, video and song of the band's career. For some TV show to come along and steal our identity is not right." U.S. Trademark Office records show that Showtime filed an application to trademark Californication as an ongoing television series, but the rights have not yet been granted. The band wants Showtime to rename the show and hand over damages.

dakle ne tuzhe ih za ime i za dani nego za lol da im je to IME dalo "extraordinary critical and commercial recognition" i'm liking rhcp less today...

Link to comment
Share on other sites

'Heroes' Creator: "Sorry This Season Is a Flop"

The creator of hit TV show Heroes has issued a humbled apology to U.S. fans for a disappointing start to the second season. The superhero show, starring Hayden Panettiere and Masi Oka, was the top-rated new drama in the U.S. last year. But audience figures have taken a dip - with one recent episode placed 30th in the overall ratings. And creator Tim Kring admits his choice of storylines were a mistake. He tells magazine Entertainment Weekly, "We assumed the audience wanted season one - a build up of intrigue about these characters and the discovery of their powers. They wanted adrenaline. We made a mistake - we took too long to get to the big-picture story." Referring to the recent romantic plotlines, he adds, "In retrospect, I don't think romance is a natural fit for us."

znaci li to da ce osveziti seriju? tacnije, da ce krenuti sa normalnim, zanimljivim epizodama?

Link to comment
Share on other sites

Krenuo sam da gledam ovaj Chuck, slucajno se setih serije kad je pomenu Kole u fazonu Chuck vs Reaper. I dosta je zanimljiva, barem ova prva epizoda. Lol je fora sa Srbima, ne znam dal' ste friz frejmovali na onaj pasosh lika koji je ekspert za eksploziv, zove se "Vuc", ima Hrvatski pasos a rodjen je u Beogradu, SR Jugoslavija :) Mozda ste i pricali vec o tome, ali nisam uspeo pronaci.

Link to comment
Share on other sites

Chuck i Reaper su do 7-8me epizode bile esencijalno iste serije sa minimalno razlichitim frameom utoliko sto se interesantne stvari deshavaju liku iz supermarketa i njegovim ortacima i uopste nemaju centralnu prichu sa tim gde idu. Takodje obe serije imaju "lepu devojku koja je trenutno malo sta vishe do kulisa i ne znaju sta oce sa njom" - missy peregrim u reaperu i sara lancaster u chucku.

U chucku je preokret naustupio kada su doveli guest star chick - uvek odlichna rachel bilson, mada ovde mnogo manje bitchy nego sto smo navikli...i opet joj super ide, respect. Od te epizode (ili mozhda jedne ranije) pochinje da se naslutjuje centralna radnja...tj ne toliko radnja nego smisao koji lagano povezuje prichu, no fascinantno je koliko mozhe da se gleda serija lako i opusteno bez da ima ista vishe do koncepta/formata koji se ispostuje u svakoj epizodi =o)

U reaperu do ovog obrata josh nije doslo, ali zato se vishe radi na samim likovima, i to vishe sporednim nego na glavnom i da, lik andy (missy) je i dalje bez mozga/smisla/razrade u celoj prichi. Sretjom sada nakon poslednje epizode ima shanse da pochne da se naslucuje neki obris radnje kada je diskretno ubachen lik Cady (nepoznata glumichica ali u tih 45 sec koliko se pojavljuje je zaista mnogo simpatichna (i zaboga ona je tjerka Melinde Clark aka Lady Heather iz CSI =o))

Za kraj - veca fora u pilotu od serbian demo-experta je Irene Demova ;o)))

sto se drugih serija tiche

CSI - nakon sto je otishla sara/jorja bila je GE-NI-JALNA! hodzhis-epizoda i sad ove nedelje nema nove =o(

BL - vec 2 nedelje mini pauza BL-a...tuga =o( sledece nedelje se vratja i pichi \o/

House - odlichna zavrshnica talent-show story arca, sledece 3 (da tri!!!) nedelje pauza =o(

Life - nas je odrzhao, njemu hvala \o/ i dalje ide i nema naznaka da ce da pauzira

uglavnom ako ovaj strajk potraje (nijedna serija nema materijala za vishe od 14 epizoda) moracu da nachnem stesh "guilty pleasure" serija ;o))

Link to comment
Share on other sites

Chuck i Reaper su do 7-8me epizode bile esencijalno iste serije sa minimalno razlichitim frameom utoliko sto se interesantne stvari deshavaju liku iz supermarketa i njegovim ortacima i uopste nemaju centralnu prichu sa tim gde idu. Takodje obe serije imaju "lepu devojku koja je trenutno malo sta vishe do kulisa i ne znaju sta oce sa njom" - missy peregrim u reaperu i sara lancaster u chucku.

Pa pazi, ok je i ona plavka sto mene podseca na Keli Klarkson ;))

Za kraj - veca fora u pilotu od serbian demo-experta je Irene Demova ;o)))

Pa i to ;) Ali je to vec neko pomenuo na forumu pa nisam hteo ponovo da to potenciram ;)

Sve u svemu, nije losha serija, mozhe da se odgleda ... dopada mi se i deo sa sponzorima aka "Jao igraju Gears of War na Xboxu", "Jao, Xbox je ceo sa dva kontrolera i volanom uvek u kadru", "znas klinac, nije ti ovo xbox" i naravno neprevazidjena Tojota - "nas udara sa bochne strane u punoj brzini Eskalejd a oba putnika izlaze nepovredjeni jer mi imamo mnogo siguran auto i airbagove" ;)

Link to comment
Share on other sites

hahaha imash CoD4 promo epizodu, mislim da rekoh =o) uopste, totalno su opusteni akonto product placementa + sto tojota roka prius gde god stigne - sam u reaperu vozi prius dok je "herder" iz chucka neka manja tojota ...znachi smejurija...

a "mala plavka" ipak ima smisla u seriji dok ko sto rekoh njegova sestra bash i ne =o)

i zaboravih da ponovim (to sam prichao josh na pochetku sezone) da su obe serije deo mnogo vetje "nerds go mainstream" akcije koja uzima sve vetjeg i vetjeg maha u SAD =o)

Link to comment
Share on other sites

sto tojota roka prius gde god stigne

Pored 24ke i drugih serija, najsmeshnije mi je sto Prius voze i u Family Guy-u :))

A najsmeshnija fora sa Priusom mi je ono iz American Dad-a kad konzervativci biraju ne_znam_koga pa Sten izgubi od neke zhene, ali nju posle suspenduju ...

- Neka_riba has been kicked out of the conservatives.

- What? Why?

- We just found out her second car is a Prius.

* gasp *

- Terrorist!

Link to comment
Share on other sites

lichno mi je najbolja jeff dunhamova hummer h1 vs prius pricha - "so i'm driving 30 mph and my wife is behind me in our h1 annoyed with how slow i'm going so she calls me on my cell and says: "Dude, you're a guy making your living making dolls talk, your dog is a tiniy chiuaua and you're driving a light blue prius - you're so gay!"

Link to comment
Share on other sites

chek bre bole zar ne treba da bude "omg najbolja serija ikada"? =o))

no chinjenica jeste da je life jedina non-sitcom, non-sumertime serija koja je pisana sa odlichnom centralnom radnjom i odlichnim side plotovima (ne konceptualno sami po sebi koliko sto sluzhe razvoju samih likova (koji su ponovo vanstandardno kvalitetni) i propagaciji glavne radnje)...jedina slaba stvar u 10 epizoda lifea je 45 sec montage segment igranja price of persia na xboxu =o))

Link to comment
Share on other sites

moram da kazhem da je life zaista THE omg najbolja serija ikada ove sezone...prichekao sam sa gledanjem prvog dela od ponedeljka i lepo danas odmorio nakon grada i onda seo i odgledao obe epizode...fascinantno kako je tempo spor i radnja predvidljiva ali atmosfera toliko nosi da je to nesto predivno...

damien lewis totalno u zoni iz drugog dela dreamcatchera, maestralno...

"the six months after that....you dont waht to know...."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...