Jump to content

Recommended Posts

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Vladice odmah da ti odgovorim kao WCIII igrach. Isto sam mislio kao ti, ali DOTA na PRO nivou je mnogo komplikovana i vishe je timska igra. Ne zavisi sve od tebe i da bi ekipa pobedila svi moraju da saradjuju i da budu kao jedan organizam. Tako da ne mozhesh bash da poredish.

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

brate i dalje skill koji se zahteva od jednog igraca za igru u doti ne moze da se poredi sa skillom jednog igraca koji je potreban za pro warcraft igraca i dalje je to seckanje jednog heroja nauci se za 3 dana i onda se samo usavrsavanje timske igre sto je ja licno ne perferiam kao i cs naucis da pucas bugove i sve za 3 dana i onda je timska igra 1v1 JE TRUE TEST OF SKILL :) i kraj price :D:) i video sam dota igrace nase ove jaike kao i realno nase laike u waru posto niko u srbiji negira ni dotu ni war na nekom pro pro nivou i skill koji je meni potreban kao ne pro igracu za solo igru je 10 puta veci nego skill nekog ne pro dota igraca odavde...a ustalom ovo je prica o sc2 a ne o glupoj doti

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

Sam topic je offtopic,tao da je ovo samo shlag na tortu :)

Inache slazem se sa svima koji hejtuju Dotu,jer bolje i ne zasluzuje...

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Ja kao i wc3 i dota igrac kazem da dota zahteva mnogo vise skilla nego wc3.. Na mom nivou igre i wc3 i dote, koji je priblizno isti..

diablo303kl4.jpg

grinder says:

eo bas sam sad izmikrovao demona 6-icu

grinder says:

:)

grinder says:

i uspeo sam ....

grinder says:

NE!

` Nemanja Recoba ` says:

:D

grinder says:

realno i am kad ukljuci ulti maltene isto shiba?

Link to comment
Share on other sites

ahahah, do jaja su ove priche [:D] Ako daut krene da igra sc2, mozete unapred da se borite svi za drugo mesto :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Zato ti govedo igras orka, moj multi tasking>all zato prelazim na cm cim izadje :)

diablo303kl4.jpg

grinder says:

eo bas sam sad izmikrovao demona 6-icu

grinder says:

:)

grinder says:

i uspeo sam ....

grinder says:

NE!

` Nemanja Recoba ` says:

:D

grinder says:

realno i am kad ukljuci ulti maltene isto shiba?

Link to comment
Share on other sites

uzecu starcraft, precicu kampanju i to je to.

malo sam mator da igram ponovo preko neta, i sl :)

sad mi je doslo vreme da vijam neki poso i da se penziJonishem :)

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...